Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir ne tik

QUOTE(kristik @ 2009 12 03, 10:39)
Jei nori taupyti ir istraukiama 40 cm spinta gaunasi brangiai - galimas dar vienas variantas  ax.gif Virs stalvirsio daryti paprastau atodaromas dureles i sienos puse, o ten kur 40 cm spinta daryti paprastai atidaromas spinteles i priesinga puse, virsutines lentynas, esancias virs stalvirsio, daryti vientisas, t.y. be pertvaros, tada bus patogesnis priejimas. Kad 40 cm spintos apatineje dalyje(zemiau stalvirsio)  butu patogus priejimas, galima padrayti vidinius stalciukus  mirksiukas.gif


geeeras bigsmile.gif nu jus duodat merginos. tiek visokiu gudrybiu bigsmile.gif as apakus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(smilgeleee @ 2009 12 03, 17:10)


as, asmeniskai, pastatyciau indaplove uz plautuves. plautuve dar siek tiek patraukciau link lango, kad butu darbastalio api 1,2m. plautuves sonini pada daryciau is desines, apsukciau esama varianta.. stalcius pailginciau po 0,9 m.
o ta siaurute sonine spintele perkelciau link lango, gal g.gif
Atsakyti
QUOTE(smilgeleee @ 2009 12 03, 14:41)
Na va , mano projektuota virtuvele ax.gif atiduodu jusu teismui ,visa kita yra koreguojama  man svarbus isplanavimas,nes laikas apsispresti del kanalizacijos ir vandenuko smile.gif


as tai nedaryciau tiek daug tu pakabinamu spinteliu... na tiksliau, nedaryciau tos kur iki pat stalvirsio pasistato. ir dar kas man nepatinka, tai stiklines dureles. daryciau geriau visas vienodas. jei ju tiek isvis reikia (as isvis atsisakyciau pakabinamu), nes kiek matau ir pusbary pas tave spinteles.
dar, kaip Janna sako, suvienodinciau stalcius padidindama juos ir palikciau po du, viena uzslepiant viduj.
nenori plautuves daryti prie akvariumo? raminanciai veiktu kai tektu plaut indus biggrin.gif ir aplink virykle liktu didesnis darbastalis... blush2.gif
Atsakyti
Na dar viskas pataisoma ,o kriaukles prie akvariumo as pati norejau tik MB atkalbejo pasakes ,kad nespesiu valyt akvariumo stiklo ,nutaskysiu indus beplaudama ,bet pagalvojus ,kad jis dar bus 30cm auksciau darbastalio tai kazin ar jau taip nutaskysiu biggrin.gif ,na pabandysiu dar pakelnot viska ,ziesiu gal prieisiu galutinio varijanto,aciu visoms pasisakiusioms
MB isvis " da lampacki" doh.gif aga..... nu gal ir gerai,vot ir pasakymas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(smilgeleee @ 2009 12 03, 19:29)
Na dar viskas pataisoma ,o kriaukles prie akvariumo as pati norejau tik MB atkalbejo pasakes ,kad nespesiu valyt akvariumo stiklo ,nutaskysiu indus beplaudama ,bet pagalvojus ,kad jis dar bus 30cm auksciau darbastalio tai kazin ar jau taip nutaskysiu biggrin.gif ,na pabandysiu dar pakelnot viska ,ziesiu gal prieisiu galutinio varijanto,aciu visoms pasisakiusioms
MB isvis " da lampacki" doh.gif aga..... nu gal ir gerai,vot ir pasakymas biggrin.gif


nemanau kad ten taskysis labai. o jei ir apsitasko nuvalai ir viskas. ir isvis, tie vyrai, nors jiems kaip sako, dalampacki, bet vistiek koki komentara skelia biggrin.gif
Atsakyti
smilgeleee, o jus nenorit atsisakyti dar ir tos spintos kur bus imontuota orkaite ir mikrobange prie saldytuvo? prie akvariumo pasidarytumete plautuve, darbastalis butu ilgesnis, o technika galima butu imontuoti i sala, kaip cia:

user posted image

Man pasirode labai praktiska, nes kai kuriem nepatinka, kai visur buna prikimsta daug technikos. Na cia tik mano nuomone blush2.gif 4u.gif Turejau omeny, kad iejus i vortuve, nesimato technikos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo konfetee: 03 gruodžio 2009 - 22:37
QUOTE(giedre.v @ 2009 12 04, 00:02)
nemanau kad ten taskysis labai. o jei ir apsitasko nuvalai ir viskas. ir isvis, tie vyrai, nors jiems kaip sako, dalampacki, bet vistiek koki komentara skelia  biggrin.gif

drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(konfetee @ 2009 12 04, 00:32)
smilgeleee, o jus nenorit atsisakyti dar ir tos spintos kur bus imontuota orkaite ir mikrobange prie saldytuvo? prie akvariumo pasidarytumete plautuve, darbastalis butu ilgesnis, o technika galima butu imontuoti i sala, kaip cia:

user posted image

Man pasirode labai praktiska, nes kai kuriem nepatinka, kai visur buna prikimsta daug technikos. Na cia tik mano nuomone  blush2.gif  4u.gif

Na visai neblogas variantas thumbup.gif issisaugojau jei ka ,nors visada norejau orkaites imontuotos auksteliau,aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(giedre.v @ 2009 12 03, 22:02)
nemanau kad ten taskysis labai. o jei ir apsitasko nuvalai ir viskas. ir isvis, tie vyrai, nors jiems kaip sako, dalampacki, bet vistiek koki komentara skelia  biggrin.gif

drinks_cheers.gif
TIPO VYRAS VALYS, ARBA JAM GAILA ZMONOS DARBO lotuliukas.gif ...... mirksiukas.gif

kriaukle ir orkaite vistiek labai suspaustos viena prie kitos. kas issyk krenta i akis...
ir dar man nelabai tas baras sad.gif juolab kad salia stoves normalus valgomasis stalas g.gif .. nzn mano galva bereikalingas kedziu kilnojimas ir stumdymas valant grindis ir pan mirksiukas.gif
del taskymosi - nemanau kad labai jau taskysis ant akvariumo.Jei pasirinksit kriaukle dar su giliu dubeniu. ir akvariumas tiek pakiles ( 30CM) nuo darbastalio. tai kazin kiek jau ten pateks tu lasiuku g.gif o stoveti i akvariuma ir prasiplauti kavos puodeli ech kaip malonu sirdziai mirksiukas.gif atperkantis daznesni pavalyma...


mergaites kurios norite daryti tas zaliuzes ant darbastalio, tai man asmeniskai tikrai graziau ziurisi to pacio fasado durele. Ir beje kiek teko (furnituru parduotuvese) pakiloti tas zaliuzes tai tikrai nera jos jau labai patogios schmoll.gif ir nelabai jau lengvai jos ten darinejasi... Nu man tai tikrai jos neeeee....

O mano virtuve jau i pabaiga. Turejom nesusipratimu del rankeneliiu sad.gif
O db beliko pajungti elektra ir santechnika tai tikiuosi per savaitgali bus viskas jau ciki... virtuve faina viskas ok smile.gif beliks tik pradet gaminti lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif


Papildyta:
QUOTE(konfetee @ 2009 12 03, 22:32)
smilgeleee, o jus nenorit atsisakyti dar ir tos spintos kur bus imontuota orkaite ir mikrobange prie saldytuvo? prie akvariumo pasidarytumete plautuve, darbastalis butu ilgesnis, o technika galima butu imontuoti i sala, kaip cia:

user posted image

Man pasirode labai praktiska, nes kai kuriem nepatinka, kai visur buna prikimsta daug technikos. Na cia tik mano nuomone  blush2.gif  4u.gif Turejau omeny, kad iejus i vortuve, nesimato technikos


tikrai manau mintis labai faina mirksiukas.gif

Zinot mergaites turiu gera patarima pries uzsakant baldus nepatingekit nuvaziukit i furnituru parduotuves) galima i diforma (Kaune ji prieisvaziavimo i klaupeda verslo gatvej) arba kad ir i furnitana kiek gyvai visokiu gerybiu spinteliu viduj isspresti yra mirksiukas.gif Viskas gyvai ir vienoj vietoj Siandie pati buvau tai super ypac diformoj patiko ekspozicija thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(smilgeleee @ 2009 12 03, 22:38)
drinks_cheers.gif
Papildyta:

Na visai neblogas variantas  thumbup.gif  issisaugojau jei ka ,nors visada norejau orkaites imontuotos auksteliau,aciu 4u.gif


Labai tuo nesizavek ne tiek jau ir daznai prireikia tos orkaites, o vat vaizdas..... jei butu kad ir toj saloj tai tikrai geresnis...
Atsakyti
QUOTE(lioliuke @ 2009 12 03, 20:45)
kriaukle ir orkaite vistiek labai suspaustos viena prie kitos. kas issyk krenta i akis...


man irgi taip atrodo, kad labai suspausta kai vienoj linijoj ir kaitlente ir plautuve. istikro tai pas jus tikrai nemaza virtuve, manau, kad galima dar kitaip pasidelioti ja smile.gif
Atsakyti
Na viskas galutinai nusprendziau ,kad kriaukle kelsiu prie akvariumo,beto ir darbastalio aplink kaitlente ir ta pacia kriaukle zymiai daugiau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(smilgeleee @ 2009 12 03, 17:41)
Na va , mano projektuota virtuvele ax.gif atiduodu jusu teismui ,visa kita yra koreguojama  man svarbus isplanavimas,nes laikas apsispresti del kanalizacijos ir vandenuko smile.gif

user posted image



QUOTE(smilgeleee @ 2009 12 04, 00:07)
Na viskas galutinai nusprendziau ,kad kriaukle kelsiu prie akvariumo,beto ir darbastalio aplink kaitlente ir ta pacia kriaukle zymiai daugiau thumbup.gif


man tai tas variantas kur kampe nebuvo tu stalciuku ir dureliu su stiklu grazesnis.. blush2.gif Na tik kriaukle su kaitlente nekaip,bet cia jau ,supratau, issprestas reikalas.
Atsakyti
Labukas,vis paskaitineju tema,bet jau lysiu ir su savo klausimais patyrusioms ax.gif blush2.gif nes pradejom jau po biski virtuves projekta regzti. smile.gif Norejau paklaust,gal kuri daretes virtuvini,kad butu tarp spinteliu akvariumas imontuotas,sumastem kazkaip ji ten isprausti,bet niekaip nesumastom kokio mazdaug dydzio per ilgi ir ploti g.gif kazkas is forumieciu atrodo net projekto vizualizacija buvo ideje,bet neatsimenu dabar kuri blush2.gif
Atsakyti