Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir ne tik

user posted image

Nu va kaip tos durys atrodytu, kur sakiau...
Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2009 12 03, 00:07)

tai va, pas mus be dideliu 'pribumbasu' ir be Blum tongue.gif  gaunas tie 4600, o bendras ilgis per abi sienas 4.60metro


Tai gal ir gerai viskas su tom kainom g.gif nes kazkaip pradejau galvot, kodel gi mums taip brangiai uz 4 m ilgio gaunasi (7-9 tukst).... Bet siaip vienas is baldininku mums irgi siulo darytis tik kai ka is BLUM, daug ka siulo rinktis is GRAS (nezinau, ar teisingai pavadinima parasiau) furnituros, sako kokybe tokia pat gera, o kaina zemesne. Dar maniau darytis fasada is HPL auksto slegio laminato (blizgaus), o tas baldininkas pasiule tik galine sienele is jo daryt, o pati fasada - is poliruoto dazyto MDF - atrodys taip pat blizgiai, o kainuotu kiek pigiau... Kazkaip norisi per daug neisleist, bet bijau ir nupigint ant tiek, kad po to gaileciausi del kokybes blush2.gif Juolab, kad pas mus naujam bute virtuve sujungta su svetaine (kas man nelabai patinka) schmoll.gif o isplanavimas toks, kad atjungti erdves neiseina verysad.gif Tai nori nenori, virtuve bus labai matoma, tai ir norisi ne tik patogios, bet ir grazios ax.gif
Atsakyti
QUOTE(indruciukas @ 2009 12 03, 09:57)

Nu va kaip tos durys atrodytu, kur sakiau...


jatau kaip grazu bigsmile.gif
nesuprantu, kodel man sako dizainere, kad reiks begeliu apacioj ir virsuj ir kad nesigaus tada ta spinta vienoj linijoj su kitais baldais? g.gif biski pradeda nervuoti...
Atsakyti
QUOTE(giedre.v @ 2009 12 03, 12:14)
jatau kaip grazu  bigsmile.gif
nesuprantu, kodel man sako dizainere, kad reiks begeliu apacioj ir virsuj ir kad nesigaus tada ta spinta vienoj linijoj su kitais baldais?  g.gif biski pradeda nervuoti...


dizainere teisi - juk ir nuotraukoj matyti, kad tos durys nera vienoj linijoj su kitom spintelem - jos siek tiek issikisusios i prieki smile.gif arba tada begelius daryti siek tiek giliau i spintele g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tagulia @ 2009 12 03, 11:59)
Tai gal ir gerai viskas su tom kainom  g.gif  nes kazkaip pradejau galvot, kodel gi mums taip brangiai uz 4 m ilgio gaunasi (7-9 tukst).... Bet siaip vienas is baldininku mums irgi siulo darytis tik kai ka is BLUM, daug ka siulo rinktis is GRAS (nezinau, ar teisingai pavadinima parasiau) furnituros, sako kokybe tokia pat gera, o kaina zemesne. Dar maniau darytis fasada is HPL auksto slegio laminato (blizgaus), o tas baldininkas pasiule tik galine sienele is jo daryt, o pati fasada - is poliruoto dazyto MDF - atrodys taip pat blizgiai, o kainuotu kiek pigiau... Kazkaip norisi per daug neisleist, bet bijau ir nupigint ant tiek, kad po to gaileciausi del kokybes  blush2.gif Juolab, kad pas mus naujam bute virtuve sujungta su svetaine (kas man nelabai patinka)  schmoll.gif o isplanavimas toks, kad atjungti erdves neiseina verysad.gif Tai nori nenori, virtuve bus labai matoma, tai ir norisi ne tik patogios, bet ir grazios  ax.gif


HPL daug atsparesne nei dazytas MDF. Praktiskumo atzvilgiu, as netgi prioriteta duociau paprastam MDF nei dazytam. Nes su laiku, ypac jei yra mazu vaiku, dazytas MDF apsidauzo..

QUOTE(giedre.v @ 2009 12 03, 12:14)
jatau kaip grazu  bigsmile.gif
nesuprantu, kodel man sako dizainere, kad reiks begeliu apacioj ir virsuj ir kad nesigaus tada ta spinta vienoj linijoj su kitais baldais?  g.gif biski pradeda nervuoti...


Axos variante durys nebutu vienoje lininjoje, bet jei dailiai padaryta (pvz. nuotraukoje durys beremes), tada vistiek gali graziai atrodyti. Jei nori vienoje linijoje, reikia daryti atitraukiamas ir nustumiamas, t.y. rinktis brangesnius lankstus mirksiukas.gif
Jei nori taupyti ir istraukiama 40 cm spinta gaunasi brangiai - galimas dar vienas variantas ax.gif Virs stalvirsio daryti paprastau atodaromas dureles i sienos puse, o ten kur 40 cm spinta daryti paprastai atidaromas spinteles i priesinga puse, virsutines lentynas, esancias virs stalvirsio, daryti vientisas, t.y. be pertvaros, tada bus patogesnis priejimas. Kad 40 cm spintos apatineje dalyje(zemiau stalvirsio) butu patogus priejimas, galima padrayti vidinius stalciukus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(elva @ 2009 12 03, 13:19)
dizainere teisi - juk ir nuotraukoj matyti, kad tos durys nera vienoj linijoj su kitom spintelem - jos siek tiek issikisusios i prieki smile.gif arba tada begelius daryti siek tiek giliau i spintele g.gif


nu taip, nera viename lygi nes durys atidarytos, o kai durys uzsidaro tai viskas vienam lygi gaunasi mirksiukas.gif B
Atsakyti
QUOTE(kristik @ 2009 12 03, 12:39)
HPL daug atsparesne nei dazytas MDF. Praktiskumo atzvilgiu, as netgi prioriteta duociau paprastam MDF nei dazytam. Nes su laiku, ypac jei yra mazu vaiku, dazytas MDF apsidauzo..

as irgi pradzioj galvojau apie dazyta, bet baldininkas sake ta poati, ypac jei yra mazu vaiku, apsibraizo greit, tik plkiusas tas, kad gali perdazyt ir atsinaujint ir dar spalva pakeist, jei atsibosta, o laminatas atsparesnis apsibraizymams, tai ir pasirinkom smile.gif

o as nepamenu kokios firmos tie lankstai bus, irgi sakaiu gal tose apatinese det Blum, nes darinesis daznaoi, virsutinese paprastesnius, bet jis irodinejo,m kad BLUm yra tik vardas, o kokybe nesisksiria. patikejau ax.gif sakiau jei bus blogai, savo saskaita naujus sudes tongue.gif ai, dar i ta kaina issikaicioja universali dziovykla ir stalciai su kazkokia slow sistema, sake stalciai tai jau bus super geri, kadangi tera tik 3, tai negailejo ant ju furnituris ir sake stalcius sudes kazkokius super gerus, kurie lyderiai europoje smile.gif nu as kai neapsisvietus ta tema, tai nesigincijau, galu gale su vyru galvojam, nu koks jamstimulas det pigius, gi mes mokam, o ne jis smile.gif
o del rankeneliu sutarem, kad issirinksim galutinai kai bus baldai, atsives gyvys pavyzdzius ir issirinksim.
na uztata jau daviau, matyt reik nustot gilintis ir nervuotis, reikia dar plyteliu galiuka dadet, perdazys svieziai sienas ir gal grindis virtuveje pakeist iki to laiko smile.gif


o del stumdomu duru as gi turejau varianta daryt kamope stumdmas, kad stalciai ilgesni butu, tai baldininkas pasake, kad didziausias minusas tai, kad jos bus ne vienoj linijij su visais baldais smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žydriausia: 03 gruodžio 2009 - 14:20
Lakuotas (blizgus) paviršius ar MDF ar HPL apsibraižo (apsibraižymai smulkūs ir jų laipsnis priklauso nuo paviršiaus kokybės), tačiau aš turėjau omeny apsidaužymą tiesiogine ta žodžio prasme.. Tokie smulkūs "išgnybinėjimai", per kuriuos matosi gruntavimas.. Čia labiau aktualu apatinėms spintelėms smile.gif

Kas del lankstų, tai kiek teko domėtis Europoje labiausiai vertinami blum ir hettich furnitūra, gal pas tave bus pastarojo gamintojo smile.gif
Atsakyti
Na va , mano projektuota virtuvele ax.gif atiduodu jusu teismui ,visa kita yra koreguojama man svarbus isplanavimas,nes laikas apsispresti del kanalizacijos ir vandenuko smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(smilgeleee @ 2009 12 03, 16:41)
Na va , mano projektuota virtuvele ax.gif atiduodu jusu teismui ,visa kita yra koreguojama  man svarbus isplanavimas,nes laikas apsispresti del kanalizacijos ir vandenuko smile.gif



Ojojoi, būtinai keisk vietą - su tiek vietos griekas nepasidaryti darbastalio tarp plautuvės ir viryklės doh.gif O ir vizualiai viena prie kitos prilipusios ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kristik @ 2009 12 03, 18:45)
Ojojoi, būtinai keisk vietą - su tiek vietos griekas nepasidaryti darbastalio tarp plautuvės ir viryklės  doh.gif O ir vizualiai viena prie kitos prilipusios  ax.gif

Aciu KRISTIK i pastaba tuojau pat reagavau ir stai toks pataisymas.I tai visiskai nebuvau atkreipus demesio nes jau smegenys visai baigia atbugti nuo projektavimo blink.gif .,bet jau jau vaizdas sioks toks yra ,man patinka biggrin.gif
Dar MB nemate tai dar jo komentaru laukiu doh.gif
user posted image
P.S. ten kur matesi pirmoje nuotraukoje melynas langas ,tai ten numatytas sieninis akvariumas kuris jungiasi su darbo kambariu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smilgeleee: 03 gruodžio 2009 - 17:12
QUOTE(smilgeleee @ 2009 12 03, 17:10)
Aciu KRISTIK i pastaba tuojau pat reagavau ir stai toks pataisymas.I tai visiskai nebuvau atkreipus demesio nes jau smegenys visai baigia atbugti nuo projektavimo blink.gif .,bet jau jau vaizdas sioks toks yra ,man patinka biggrin.gif
Dar MB nemate tai dar jo komentaru laukiu doh.gif



Vistiek mažai darbastalio - jo turėtų būti bent 90 cm (nors patogiau didesnis, tarkim 120 cm) ax.gif Plautuvę geriau montuoti arčiau šaldytuvo, kad gautųsi "šaldytuvas-plautuvė-viryklė" mirksiukas.gif
Iš projekto atrodo, kad indaplovės plotis 45 cm, patar2iau montuoti 60cm 4u.gif
Atsakyti