Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir ne tik

QUOTE(GitaZ @ 2009 12 02, 19:05)
Nu nezinau, kazkaip neapgalvotas reikalas, gasdina mane elektros kaina, nezinau ka daryti  doh.gif Gal aatsisakyti to duju baliono  doh.gif


as galvociau, taip buitiskai, kad balionas turetu "kvepuoti". tuo atveju, jei butu duju nuotekis, kad sis dalykas jaustusi. zinoma spintele gali buti ir be apacios. bet jei ji bus sandari is visu kitu pusiu, tai koks tuomet tikslas.
reiktu pasiziureti ar dujos uz ora sunkesnes ar lengvesnes (kur jos tokiu atveju kauptusi, kol uzpildytu visa spinteles turi: ar pazemei, ar virsutineje dalyje.

cia merginos kalbejo apie indukcne kaitlente, kaip labai ekonomiska varianta, neskaitant spec puodu. kaip suprantu ji veikia nuo eletros tiklo. bet kazkaip ypatingai sumeistrauta, kad elektros sanaudos santikinai zenkliai mazesnes.

tai gal tuomet pasirinkti si varianta?!

tiesa tos dujos, kurios balionuose, jos truputi kitokios. joms reikia spec degiklio. kitaip labai apruksta puodai, ypac kai jos i pabaiga eina. pas mus kaime taip. ir nepasakyciau, kad balionas pigus variantas. pats balionas kainuoja nemazai, tai ju reiktu bent dvieju (viena atsargoje), nai ir uzpildymas duju. vasara musu krastuose kainavo 65 lt. - vieno baliono dujos. g.gif, o ir jos kas kart brangsta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo janna: 02 gruodžio 2009 - 22:09
O dujines kaitlentes kas jums pajungė? Ar kvietėt kažką iš Dujų, ar taip koks meistriukas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(comep @ 2009 11 30, 13:30)
sveikos  4u.gif

kur kaune geriausias iv kedziu pasirinkimas?  g.gif
man reikia poros pusbario kedziu,arba reguliuojamo aukscio baro kedziu  g.gif


nepamen ar i sia tema buvau ikelusi nuoruoda del kedziu blush2.gif

cia aisku ne Kaune, bet kaip suprantu galima uzsisakyti inetu (prekiauja LT): www.m24.lt

ivairios kedes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(janna @ 2009 12 02, 19:50)
Giedre, as manau, kad spinta nera taip baisu kaip gali pasirodyti, tarkim tuo atveju, jei namuose nebus jokiu indauju ar atskiru spintu...


dabar sedziu ir galvoju kur ka sudeciau, zinokit visas spinteles uzpildau smile.gif kadangi pas mus nebus daugiau jokios spintos nei valgomajam nei svetainej. na nebent komoda valgomajam.
ir del to mechanizmo tokiai spintai visiskai sutinku drinks_cheers.gif pasirinksiu paprastas dureles, kad patogiai darinetusi ir tiek.

o ka manai del 40 cm spintos? ar butu patogu tokia paprasta, ar verciau pasirinkti jau su mechanizmu?
ir dar, kaip graziau ar dureles su filingu, ar lygios? man ir taip ir taip laaabai netgi grazu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Temidė @ 2009 12 02, 22:22)
O dujines kaitlentes kas jums pajungė? Ar kvietėt kažką iš Dujų, ar taip koks meistriukas? g.gif


tai kad ten nera ka jungt.... bet kuris vyras pats manau tai galetu padaryti blush2.gif , arba tuomet kaimynas biggrin.gif

QUOTE(giedre.v @ 2009 12 02, 22:25)
o ka manai del 40 cm spintos? ar butu patogu tokia paprasta, ar verciau pasirinkti jau su mechanizmu?
ir dar, kaip graziau ar dureles su filingu, ar lygios? man ir taip ir taip laaabai netgi grazu  doh.gif


as manau, kad kuo siauresne spinta, tuo patogiau ja naudotis, kai yra istumiamas mechanizmas. nes gaunasi is plocio vietosmazai, o is gylio visi 60 cm. tai jei ka reiktu pasiimti is "gyliau" baisiai nepatogu. g.gif unsure.gif

bet gal sitoje vietoje pakomentuotu tos merginos kurios jau turi ar naudojasi tokiomis siauromis spintomis. nes mano pamastymai kol kas tik teoriniai.... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo janna: 02 gruodžio 2009 - 22:31
QUOTE(janna @ 2009 12 02, 20:29)
as manau, kad kuo siauresne spinta, tuo patogiau ja naudotis, kai yra istumiamas mechanizmas. nes gaunasi is plocio vietosmazai, o is gylio visi 60 cm. tai jei ka reiktu pasiimti is "gyliau" baisiai nepatogu. g.gif  unsure.gif

bet gal sitoje vietoje pakomentuotu tos merginos kurios jau turi ar naudojasi tokiomis siauromis spintomis. nes mano pamastymai kol kas tik teoriniai.... blush2.gif


as taip pat galvoju, bet visgi labai laukiu ir komentaru blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Tagulia @ 2009 12 02, 16:31)
O kokio ilgio is viso gaunasi jusu virtuve? ir is kokiu medziagu? kokia furnitura? nes nezinant to, sunku ir kainas lygint  ax.gif
Mes tik pradedam dometis, bet kolkas pasiulymai 4 m ilgio virtuvei, su pagrindine BLUM furnitura, fasadai is blizgaus (poliruoto) dazyto MDF bei su HPL (zuksto slegio laminato) blizgia galine sienele yra nuo 6-7 iki 9-10 tukst. Lt.  g.gif Kaina priklauso, nuo papildomu aksesuaru, stalvirsio ir kt. Cia be jokiu papildomu stiklu, lenktu dureliu ir pan. Na mums to ir nereikia, nes bus tiesios linijos  smile.gif 
Tiesa, viena imone pasisiule pagamint maziau nei uz 5000 lt, bet kazkaip abejoniu iskart atsirado, kodel ant tiek pigiau  schmoll.gif

Kadangi cia vyksta ir nemazai diskusiju del ivairiu aksesuaru, lentyneliu, nestandartiniu sprendimu, manau pravers pasiziureti cia:
http://www.inragasa....uves-aksesuarai

bent akys paganyt, ka ir kaip galima virtuvej issprest, pvz., siuksliadeziu montavimas, kampiniu spinteliu vidaus parinkimas, ukines spintos....  thumbup.gif


na pas mus is furnituros be butinu lankstu ar pakelimo mechanizmu i ta suma ieina furnitura irankiu stalciui ir ranksluostine, pakelimo mechanizmai nebus Blum, nezinau kokios firmos bus, bet baldininkas isaiskino, kad neverta moket po 300 lt uz kiekviena mechanizma vien tik del vardo, kad tie kur siulo yra tikrai ne prastesni (nu nepamenu firmos, bet jis varte Brasos kataloga www.brasa.lt).
pas mus bus laminatas, o ne dazyta ploktse, cia irgi kaina skiriasi 3 kartus, bus 3 dureles aliumino remas su matiniu stiklu, jokiu uzapvalinimu ir pan. g.gif

o siaip ta furnitura ir visi mechanizmai atrodo fainai, bet kai pazoiuri, kad uz plovikliu lentynele 600 moket blink.gif , nu man kazkaip atrodo daug, jau nekalbu apie kampiniu mechanizmus kurie virs 1000 kainuoja g.gif

tai va, pas mus be dideliu 'pribumbasu' ir be Blum tongue.gif gaunas tie 4600, o bendras ilgis per abi sienas 4.60metro
Atsakyti
QUOTE(giedre.v @ 2009 12 02, 18:26)
na dar tiksliai nzn... bet jauciu darytume paprastai atsidarancia, tik ji butu labai jau nepatogi naudoti... tektu nusipirkti ir kokia kedute... nors esu macius tokiu virtuviu, kazi ar labai jau keikiasi del to  biggrin.gif
jei daryti neatsidarancia isvis, tai daug vietos prarandama...
dar tiksliai nesam apsisprende, todel ir reikalinga visu pagalba, patarimai...  smile.gif



šią spintą spintą galima padaryti su durimis nusistumiančiomis į šoną - gausis patogi, labai gerai išnaudojama spinta (toks mini-sandėliukas).
aišku reikia kad įėjimui būtų bent 50cm... Reikia atitverti (iš gipskartonio pvz) tam sienelę, ir padaryti standartines stumdomas duris. Tai pats pigiausias ir pats racionaliausias kampo išnaudojimo variantas.


pabandysiu pakeverzoti ką turiu galvoje:

user posted image
Papildyta:
QUOTE(janna @ 2009 12 02, 23:29)
tai kad ten nera ka jungt.... bet kuris vyras pats manau tai galetu padaryti  blush2.gif , arba tuomet kaimynas  biggrin.gif
as manau, kad kuo siauresne spinta, tuo patogiau ja naudotis, kai yra istumiamas mechanizmas. nes gaunasi is plocio vietosmazai, o is gylio visi 60 cm. tai jei ka reiktu pasiimti is "gyliau" baisiai nepatogu. g.gif  unsure.gif

bet gal sitoje vietoje pakomentuotu tos merginos kurios jau turi ar naudojasi tokiomis siauromis spintomis. nes mano pamastymai kol kas tik teoriniai.... blush2.gif



Teko ir su tuo variantu susidurti -
siaurai spintai geriausia yra stalčiai.

yra du būdai:
kai spintos durys yra ištisos, ir jas atidarius - už durų keletas stalčiukų;
kai spinta susideda vien iš stalčiukų

Tik jei spinta aukšta, viršuje stalčiukai irgi praranda prasmę, ten gal geriausia palikti vietos kam nors sukabinti).

Tik nedarykite lentynų, 30-40cm pločio ir 60cm gylio spinta su lentynomis yra visiškas nesusipratimas. doh.gif
Atsakyti
Axa, aciu uz "pakeverzojimus" bigsmile.gif reikia pagalvoti ir apie toki varianta smile.gif
tik pas mus iskart zinau, kad 50cm praejimui niekaip nesigaus, lieka 40 cm. kitas dalykas, as ten vistiek visko nepasiekciau nuo virsaus ir tektu naudotis laipteliais/kedute... g.gif na reikia pakalbeti su dizainere apie toki varianta... smile.gif
Atsakyti
sake kad neverta, nes prisides tada begeliai virsuj ir apacioj, ir dar tektu atsisakyti dar vienos ukines spintos doh.gif
jauciu geriausia daryti taip: kampine spinta atidaroma paprastai, o ta 40cm- stalciai g.gif
Atsakyti
QUOTE(giedre.v @ 2009 12 02, 21:19)
oi labas likimo drauge  lotuliukas.gif 30cm, tai isvis nekas... bet tikriausiai tau geriausia ir butu tokia isvaziuojanti spinta, kaip ir man beje  doh.gif
Tu man dabar visai viska sumaisei, nebezinau ko noriu labiau ar filinguotu dureliu ar tokiu lygiu, kokios toj nuotraukelej  wub.gif  norejau va tokiu (eiti i modernias virtuves, pasirinkti NEW CASTLE kolekcija):
http://www.floridafa...ucine/index.php
vienu zodziu, dabar tai nemiegosiu nakti  lotuliukas.gif


giedre.v, o kokios spalvos virtuves baldu nori? Ir ar tai bus laminuota plokste ar faneruote? Man asmeniskai jei plokste vienspalve (be jokiu dryzeliu ar pan.) ir faneruota, tai graziau atrodo flinguotos dureles, bet jei plokste laminuota ir su kokiu nors rastu, tai tada graziau lygios dureles smile.gif Tai va, bet siaip tai juk cia skonio reikalas mirksiukas.gif

axa, aciu uz pasiulyta varianta su stumdomomis durimis mirksiukas.gif Sita varianta buvau pati radusi Alno programoje, bet, kaip jau ir rasei, turi buti didesnis tarpas priejimui prie spintos... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(elva @ 2009 12 03, 09:42)
giedre.v, o kokios spalvos virtuves baldu nori? Ir ar tai bus laminuota plokste ar faneruote? Man asmeniskai jei plokste vienspalve (be jokiu dryzeliu ar pan.) ir faneruota, tai graziau atrodo flinguotos dureles, bet jei plokste laminuota ir su kokiu nors rastu, tai tada graziau lygios dureles smile.gif Tai va, bet siaip tai juk cia skonio reikalas mirksiukas.gif



dar nelabai zinau, tas ir ziauriausia. noreciau luksto, nelabai as apie tas medziagas nusimanau, bet kiek esu macius virtuviu ir kurios man patiko, tai buvo butnent is luksto... reiktu truputi pasistudijuoti tas medziagas, tada gal kas aiskiau pasidarytu ir atsimerktu akys biggrin.gif
Atsakyti