Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir ne tik

Giedre.V, pas mane labai panaši situacija (na bent jau su spinta ta). Vakar baigė montuoti, tai galiu pasakyti, kad ta spintos vieta tikrai be ryšio. Pas mane ten katilas paslėptas, bet net jei palikti ją tuščią katilo aptarnavimui, baisiai nepatogu. Kažkaip brėžinyje viskas atrodė normaliai, o va realybėje - nea schmoll.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(giedre.v @ 2009 12 02, 18:26)
na dar tiksliai nzn... bet jauciu darytume paprastai atsidarancia, tik ji butu labai jau nepatogi naudoti... tektu nusipirkti ir kokia kedute... nors esu macius tokiu virtuviu, kazi ar labai jau keikiasi del to  biggrin.gif
jei daryti neatsidarancia isvis, tai daug vietos prarandama...
dar tiksliai nesam apsisprende, todel ir reikalinga visu pagalba, patarimai...  smile.gif

Patarimais tai nepagelbesiu, nes gyvai tokios spintos neteko ciupineti blush2.gif
Esu keliuose zurnaluose macius tokias spintas ir niekaip neisivaizduoju,kaip jos darinejasi, gi prie pat stalvirsio yra g.gif
Ta kur salia orkaites, tai kazkur maciau kad atsidaro kaip terasines durys- atsitraukia ir pavaziuoja i sona.
Del patogumo tai ten galima susideti tokius daiktus,kurie yra beveik nenaudojami (manau pas visas atsiras virtuvej "daikciuku",kuriuos naudojame per metus karta ar reciau- o ismesti gaila..).
Atsakyti
tai va tokia mintis ir gelbeja, kad sukrauciau ten visokias vazas ir panasius daiktus. o jei teks i menesi karta palipeti ant kedutes- nenumirsiu biggrin.gif
o tokiu, kaip sakai, atstumiamu tai nesu macius bigsmile.gif
Temide, tavo virtuve atrodo ispudingai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(giedre.v @ 2009 12 02, 11:20)
na man irgi ji nesiziuri visiskai  unsure.gif geriau jau pasirinkit mazesni baliona ir isvengsi tokios spinteles.

Dekoju uz nuomone ax.gif

QUOTE(Upokšnis @ 2009 12 02, 11:20)
Nepykit, bet dujų balionas kampinėje spintelėje visai nesižiūri  schmoll.gif Bendras vaizdas prastas. O ne geriau balioną kelti į kairę pusę  g.gif Padaryti papildomą spintelę  ax.gif

kaireje puseje nera vietos, uz saldytuvo is karto durys i valgomaji ax.gif

QUOTE(janna @ 2009 12 02, 13:07)
lekstems tikriausiai dziovykla suprojektuota viename is stalciu salia esamu. ten galima ir dziovykla imontuot, o jei yra indaplove, tai gal turima omeny kad isigijant tam spec laikiklius, lekstes bus stalciuose iesiog sudedamos viena ant kitos. laikikliai tam kad jos stalciuje nevazinetu ir patogu butu isimti visa bloka tam tikro dydzio leksciu.

o man iskylo klausymas ar galima apskritai taip duju baliona imonntuot. ar neturetu jis "kvepuoti"? jei kartais jis praleistu dujas, ir tai sandariai uzdarytas i spintele, tai ar tai nebus "tiksinti bomba"?

nezinau kur ieskoti reikalavimu duju baliono "laikymui", tai nezinau kur galima taip montuoti, baldu gamintojas kazkaip nenustebo, kai paprasiau papprojektuoti, nemaniau, kad tai gali buti kliutis.

QUOTE(jugaga @ 2009 12 02, 13:29)
balionam ir katilam specialios spintelės, be dugno ir "stogo" būna  mirksiukas.gif pas mus dujinis katilas tokioj spintelėj paslėptas  ax.gif

tai ji pas mus ir bus be dugno, balionas butu tiesiai ant plyteliu, o del "stogo" tai jau tikrai negaliu laikyti virtuveje doh.gif
Nu nezinau, kazkaip neapgalvotas reikalas, gasdina mane elektros kaina, nezinau ka daryti doh.gif Gal aatsisakyti to duju baliono doh.gif
Atsakyti
QUOTE(giedre.v @ 2009 12 02, 17:26)
na dar tiksliai nzn... bet jauciu darytume paprastai atsidarancia, tik ji butu labai jau nepatogi naudoti... tektu nusipirkti ir kokia kedute... nors esu macius tokiu virtuviu, kazi ar labai jau keikiasi del to  biggrin.gif
jei daryti neatsidarancia isvis, tai daug vietos prarandama...
dar tiksliai nesam apsisprende, todel ir reikalinga visu pagalba, patarimai...  smile.gif


Darykit arba atsitraukiančią ir nusistumiančią į šoną, arba ištraukiamą kaip stalčių mirksiukas.gif Pastarasis variantas turėtų būti tikrai patogus ax.gif
Atsakyti
giedre.v, kadangi man paciai aktualus klausimas del priejimo prie spintos (kaip pas tave prie lango) - tik pas mane dar ir virsutines spinteles maiso (panasiau i Temides virtuve), tai as irgi visur ieskojau, koks galetu buti patogesnis priejimas prie tokios spinteles. Vienas man is paciu priimtiniausiu variantu - toj vietoj deti zaliuze, kaip cia:
user posted image
O pas tave tai dar ir kriaukle salia - tai manau labai patogu butu ten paslepti visokius indu ploviklius ar siaip kokias valymo priemones, kuriu daznai prireikia, o ir ant kriaukles nereiktu palikinet mirksiukas.gif
Arba ziuriu stai siame pavyzdelyje parodyta, kad dureles atsidaro lygtai paprastai, tik dureles padarytos siek tiek auksciau stalvirsio, tad tas darinejimasis neturetu buti kazkuo nepatogus g.gif :
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elva: 02 gruodžio 2009 - 20:41
QUOTE(elva @ 2009 12 02, 20:26)
giedre.v, kadangi man paciai aktualus klausimas del priejimo prie spintos (kaip pas tave prie lango) - tik pas mane dar ir virsutines spinteles maiso (panasiau i Temides virtuve), tai as irgi visur ieskojau, koks galetu buti patogesnis priejimas prie tokios spinteles. Vienas  man is paciu priimtiniausiu variantu - toj vietoj deti zaliuze, ....


Va va, pamiršau paminėti žaliuzę drinks_cheers.gif Tik jos daug kam nepatinka, nes tam tikruose balduose darko vaizdą...
Atsakyti
nenoriu zaliuzes, nepatinka smile.gif
o kaip su tom nustumiamom durim? as tokiu nesu macius... kaip isvis atrodo toks daiktas? ir ar patogu? ir koki kaina? biggrin.gif nvz as pasimetus... as galvoju, kad paprastai atidaromos durys butu pigiau ir vaizdas nenukentetu... tik va, dar vienas niuansas.. pas mane gaunasi taip: saldytuvas, orkaites spinta, tada ukine spinta 60, ukine spinta 40 blink.gif ir tada jau ta nelemta kampine 60. tai ka daryti su ta 40 cm spinta? itariu nepatogu bus ja naudotis?

Elva, antroj nuotraukelej kokia grazi virtuve bigsmile.gif netgi spalvu tokiu noriu bigsmile.gif uzsiseivinsiu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giedre.v: 02 gruodžio 2009 - 20:47
QUOTE(kristik @ 2009 12 02, 20:35)
Va va, pamiršau paminėti žaliuzę  drinks_cheers.gif Tik jos daug kam nepatinka, nes tam tikruose balduose darko vaizdą...


Is pradziu as irgi sakiau, kad man zaliuzes nepatinka, kad dizainas nebe toks ir t.t., bet jei reiks rinktis, tai pirmenybe teiksiu nebe groziui o patogumui smile.gif Kita vertus, gal jau ir akys apsiprato, nes ne viena pavyzdi graziu virtuviu maciau, kur tos zaliuzes mano akiai visai nebegadina vaizdo smile.gif
Papildyta:
QUOTE(giedre.v @ 2009 12 02, 20:45)
nenoriu zaliuzes, nepatinka  smile.gif
o kaip su tom nustumiamom durim? as tokiu nesu macius... kaip isvis atrodo toks daiktas? ir ar patogu? ir koki kaina?  biggrin.gif nvz as pasimetus... as galvoju, kad paprastai atidaromos durys butu pigiau ir vaizdas nenukentetu... tik va, dar vienas niuansas.. pas mane gaunasi taip: saldytuvas, orkaites spinta, tada ukine spinta 60, ukine spinta 40  blink.gif ir tada jau ta nelemta kampine 60. tai ka daryti su ta 40 cm spinta? itariu nepatogu bus ja naudotis?

Elva, antroj nuotraukelej kokia grazi virtuve  bigsmile.gif netgi spalvu tokiu noriu  bigsmile.gif uzsiseivinsiu  blush2.gif


giedre.v, pas tave tai dar 40cm ukine spinta, o pas mane tai isvis tik 30cm gaunasi lotuliukas.gif Tai ir suku galva, kaip cia geriau pasidarius... doh.gif Siaip patogiausia butu ta ukine spinta pasidaryt tokia isvaziuojama (kaip kad buna ivairios aliejines ir kitos spinteles-stalciai), bet kad kaina tokiu mechanizmu kosmine, tad reikia kazka kita mastyt...

P.S. O del nuotraukeles - seivinkis i sveikata biggrin.gif Ten ant nuotraukeles uzrasytas labai neblogas visokiu interjeru puslapiukas - labai dziaugiausi netycia ji aptikusi (gaila tik kad enkiskai nieko nekertu lotuliukas.gif )
Atsakyti
QUOTE(elva @ 2009 12 02, 18:54)
giedre.v, pas tave tai dar 40cm ukine spinta, o pas mane tai isvis tik 30cm gaunasi  lotuliukas.gif Tai ir suku galva, kaip cia geriau pasidarius... doh.gif Siaip patogiausia butu ta ukine spinta pasidaryt tokia isvaziuojama (kaip kad buna ivairios aliejines ir kitos spinteles-stalciai), bet kad kaina tokiu mechanizmu kosmine, tad reikia kazka kita mastyt...

P.S. O del nuotraukeles - seivinkis i sveikata biggrin.gif Ten ant nuotraukeles uzrasytas labai neblogas visokiu interjeru puslapiukas - labai dziaugiausi netycia ji aptikusi (gaila tik kad enkiskai nieko nekertu lotuliukas.gif )


oi labas likimo drauge lotuliukas.gif 30cm, tai isvis nekas... bet tikriausiai tau geriausia ir butu tokia isvaziuojanti spinta, kaip ir man beje doh.gif
Tu man dabar visai viska sumaisei, nebezinau ko noriu labiau ar filinguotu dureliu ar tokiu lygiu, kokios toj nuotraukelej wub.gif norejau va tokiu (eiti i modernias virtuves, pasirinkti NEW CASTLE kolekcija):
http://www.floridafa...ucine/index.php
vienu zodziu, dabar tai nemiegosiu nakti lotuliukas.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Giedre, as manau, kad spinta nera taip baisu kaip gali pasirodyti, tarkim tuo atveju, jei namuose nebus jokiu indauju ar atskiru spintu "proginiams" indams sudeti.

Stalui papuosti vis viena noresis grazesniu indu, atsiras ir kavos puodeliu, stiklo. Tai manau, kad ta spinta galetu puikiai pasitarnauti tokiems daiktams sudeti.

Progu paprastai daug tokiu nebuna, tai ir nereikes daznai varstyti tos spintos dureles. Ir nemanau, kad del tos pacios priezasties i ja reiktu sudeti ir brangius mechanizmus.

na, bet cia man taip atrodo g.gif , tau gal ir kitaip.

Tiesa, vienoje is laidu "Peredelka" per rusijos kanala i tokia spinta buvo imontuota orkaite. O ji su tokiu isvaziuojanciu mechanizmu. Patrauki uz durliu, ir tos orkaites lentynos kaip kargo krepsiai isvaziuoja. Tie zmones pas kuriuos taip padare, po kiek laiko dalino interviu. Moteriske atsakynejo i internautu klausymus ir minejo, jog tokia orkaite begalo patogu naudotis. kiek tame tiesos.... bal zino g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo janna: 02 gruodžio 2009 - 21:55