Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir ne tik

QUOTE(janna @ 2009 12 01, 23:07)


Jus man paaiskinkit,kaip atsidarineja ta ukine spinta, kur yra prie lango,ar ji neatsidarineja blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuiqtis @ 2009 12 02, 09:58)
Kur gaminatės baldus? Jeigu ne paslaptis, kai paskaičiuos parašykite kiek kainuos  bigsmile.gif  nes čia mano virtuvės kopija  bigsmile.gif


anokia cia paslaptis smile.gif baldai kainuos apie 4600 g.gif tiksliai negaliu pasakyt kie,k nes dar darom stala ir vonioj spintele, tai isvis 5200, o baldai kazkur apie 4600. nu gal dar tiksliau siandien suzinosiu, nes dar baldininkas atvaziuos biski apie furnitura dar pakalbet ir jau avanso paimt smile.gif

nelyginau su kitais tai nezinau ar cia daug ar mazai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2009 12 02, 14:12)
anokia cia paslaptis smile.gif baldai kainuos apie 4600 g.gif  tiksliai negaliu pasakyt kie,k nes dar darom stala ir vonioj spintele, tai isvis 5200, o baldai kazkur apie 4600. nu gal dar tiksliau siandien suzinosiu, nes dar baldininkas atvaziuos biski apie furnitura dar pakalbet ir jau avanso paimt smile.gif

nelyginau su kitais tai nezinau ar cia daug ar mazai  smile.gif


man irgi butu idomu suzinoti kokios yra normalios gaminamu baldu kainos. Na kiek jums kainuos jusu vistuve?
Atsakyti
QUOTE(aistuzele @ 2009 12 02, 12:36)
del furnitanas, dabar rankenelems dideles akcijos, jie issiparduoda jas, tai paleidzia zemiau nei uz savikaina  mirksiukas.gif Internetiniame ju psl kainos ne tokios, uz kurias jie siulo savo prekes. Pvz. visi blum stalciu sistemos parduodamos 50 proc zemesne kaina nei pateikta psl  mirksiukas.gif  Tad gamindami baldus, paprasykite, kad baldininkai pateiktu visu siu sistemu kainas  mirksiukas.gif


o vis dar galioja akcija? nes jų puslapyje rašo, kad tos akcijos iki spalio 1 d. tik
Atsakyti
QUOTE(oge @ 2009 12 02, 13:27)
o vis dar galioja akcija? nes jų puslapyje rašo, kad tos akcijos iki spalio 1 d. tik

kiek sake, jie neatnaujina psl, tai dabar cia net ne akcija, rankeneles ispardavimas skaitosi, nes is italu nauju parsivest nori, o blumai visi tai cia jau ne akcijine kaina, ji pastovi mirksiukas.gif Kaip sakoma vietoje pritaikoma nuolaida.
Papildyta:
Kad pataikyti i tema, parodysiu kokius mes baldelius gaminames, t.y. virtuve.
user posted image
o cia taip atrodys ta sala is virtuves puses, kuri matosi vaizdelyje
user posted image
Atsakyti
QUOTE(rrr? @ 2009 11 22, 11:45)
Na, man sitas svieseliu "tiuningas", tai  doh.gif Bet cia jau skonio reikalas. Juk yra tokiu, kurie masinos duslintuva irgi apsitiuninguoja svieselemis...  lotuliukas.gif
Atsiprasau, nieko izeisti nenorejau, tik pamacius tas lemputes po spintelem, prisiminiau tokias senoko modelio masinytes, nusagstytas neoninem lemputem. Vat todel turbut man ir negrazu.  g.gif

lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2009 12 02, 13:12)
anokia cia paslaptis smile.gif baldai kainuos apie 4600 g.gif  tiksliai negaliu pasakyt kie,k nes dar darom stala ir vonioj spintele, tai isvis 5200, o baldai kazkur apie 4600. nu gal dar tiksliau siandien suzinosiu, nes dar baldininkas atvaziuos biski apie furnitura dar pakalbet ir jau avanso paimt smile.gif

nelyginau su kitais tai nezinau ar cia daug ar mazai  smile.gif


O kokio ilgio is viso gaunasi jusu virtuve? ir is kokiu medziagu? kokia furnitura? nes nezinant to, sunku ir kainas lygint ax.gif
Mes tik pradedam dometis, bet kolkas pasiulymai 4 m ilgio virtuvei, su pagrindine BLUM furnitura, fasadai is blizgaus (poliruoto) dazyto MDF bei su HPL (zuksto slegio laminato) blizgia galine sienele yra nuo 6-7 iki 9-10 tukst. Lt. g.gif Kaina priklauso, nuo papildomu aksesuaru, stalvirsio ir kt. Cia be jokiu papildomu stiklu, lenktu dureliu ir pan. Na mums to ir nereikia, nes bus tiesios linijos smile.gif
Tiesa, viena imone pasisiule pagamint maziau nei uz 5000 lt, bet kazkaip abejoniu iskart atsirado, kodel ant tiek pigiau schmoll.gif

Kadangi cia vyksta ir nemazai diskusiju del ivairiu aksesuaru, lentyneliu, nestandartiniu sprendimu, manau pravers pasiziureti cia:
http://www.inragasa....uves-aksesuarai

bent akys paganyt, ka ir kaip galima virtuvej issprest, pvz., siuksliadeziu montavimas, kampiniu spinteliu vidaus parinkimas, ukines spintos.... thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tagulia: 02 gruodžio 2009 - 16:33
4u.gif mano virtuvinis sveiki
http://images52.fotk.../virtuve-vi.jpg
Atsakyti
QUOTE(mesyte @ 2009 12 02, 16:56)

O kas ten tarp spintelių? Tinkas ar tapetas kažkoks? g.gif
Atsakyti
4u.gif ten dar plika sien...simta metu tiklsiau puse metu stovi tas virtuvinis, jau lenda trukumai...zodziu neapsisprendzam su vyru as noriu fofo tapeta deti su stiklu, jis [plyteles...tai va varkgstam
Papildyta:
daremes baldus x baldai Klaipedoje, nepasakuciau kad tobuli, is radziu viskas oki atrode, bet pvz virs kriaukles pirma plati lentuyna- labai dureles sunkos, reikia daznai versti, nes neatlaiko svoriio...zodziu
Papildyta:
4u.gif suiap spalva gerai, bet va ir gartrauki blogai mums paskaicuavo, tai teko paslept vamzdzius neaiskiu, nors galvoju ar reikia slept, dauk kur maciaui kad tu gofru nieks neslepia...zodziu. siaip esu patenkinta tuo, kad visi gasdino kad tamus virtuvinis -prazusim- as kaip seimininke tikra nevala esu- bet tikrai nereikia bijoti tamisu spalvu, svarbu kad nebutu blizgis p[avirsius, o pas mane gaunasi kaip medzio imityacija tik tamsiai dazytas ir ten pavirsius toks gruobletas tai nelabai matosi visokiausi anstpaudai
Atsakyti
Va, dar idomiu ideju yra, gal pravers kam 4u.gif
http://www.inragasa....irtuvei?id=1161

Atsakyti
QUOTE(indruciukas @ 2009 12 02, 10:39)
Jus man paaiskinkit,kaip atsidarineja ta ukine spinta, kur yra prie lango,ar ji neatsidarineja  blush2.gif


na dar tiksliai nzn... bet jauciu darytume paprastai atsidarancia, tik ji butu labai jau nepatogi naudoti... tektu nusipirkti ir kokia kedute... nors esu macius tokiu virtuviu, kazi ar labai jau keikiasi del to biggrin.gif
jei daryti neatsidarancia isvis, tai daug vietos prarandama...
dar tiksliai nesam apsisprende, todel ir reikalinga visu pagalba, patarimai... smile.gif
Atsakyti