Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir ne tik

QUOTE(kristik @ 2009 12 01, 00:29)
Įlįsk į furnitanas.lt ir furnitera.lt

aciuks mirksiukas.gif
kazin kur pirmiausia vaziuoti ( kaune) kad didesnius stendus turetu rankeneliu ir kainos normalios butu ?
Atsakyti
sveikos,
neleidzia cia ikelti paveiksliuko, tai keliu nuoroda is siaulieciu temos, ten ikeliau savo virtuves planiuka. labai laukiu kritikos 4u.gif i spalvas nekreipkit demesio, cia tik pirminis variantas... beje, jei kas mokat ikelkit i virtuviu tema ta planiuka, nes as tai nemoku doh.gif dekui mirksiukas.gif

http://www.supermama...?...5423&st=492
Atsakyti
QUOTE(giedre.v @ 2009 12 01, 20:24)
sveikos,
neleidzia cia ikelti paveiksliuko, tai keliu nuoroda is siaulieciu temos, ten ikeliau savo virtuves planiuka. labai laukiu kritikos  4u.gif i spalvas nekreipkit demesio, cia tik pirminis variantas... beje, jei kas mokat ikelkit i virtuviu tema ta planiuka, nes as tai nemoku  doh.gif dekui  mirksiukas.gif

http://www.supermama...?...5423&st=492


user posted image
Atsakyti
Laba vakara, siandien gavau savo virtuves projektelio pirmini varianta, gal kas ka pakomentuos ax.gif
Man labai idomus sprendimas su kriaukle - jeigu ji ties langu, tai kur deti lekstes isplautas, nes pakabinamos spinteles nera, atleiskit man kaimietei ax.gif blush2.gif Ir dar, neseniai rasiau del duju baliono kampineje spinteleje, tai sitam planelyje ji jau pabraizyta, ar labai baisiai atrodo, kad ji ausktene?

user posted image
Atsakyti
QUOTE(GitaZ @ 2009 12 01, 22:50)
Laba vakara, siandien gavau savo virtuves projektelio pirmini varianta, gal kas ka pakomentuos  ax.gif
Man labai idomus sprendimas su kriaukle - jeigu ji ties langu, tai kur deti lekstes isplautas, nes pakabinamos spinteles nera, atleiskit man kaimietei  ax.gif  blush2.gif  Ir dar, neseniai rasiau del duju baliono kampineje spinteleje, tai sitam planelyje ji jau pabraizyta, ar labai baisiai atrodo, kad ji ausktene?




Prastokai matosi, bet kampinė man visai ne į temą..... Plautuvę patraukčiau dešiniau, kad būtų vietos darbastaliui tarp jos ir viryklės... Kur bus mikrobangė?
Nedaryčiau išsikišusio pusbario - per visą plotą padaryčiau dailią salą ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristik: 02 gruodžio 2009 - 00:15
QUOTE(Žydriausia @ 2009 12 01, 00:33)
na musu lyg ir galutinis virtuves projektas. Likom prie horizontaliu spinteliu, ten darysim lentyneles, gausis po mazdaug 20cm, bus galimybe jas didint/mazint, tai paziurejau ka laikau spinteles, tikrai yra nemazai daiktu nedideliu ir 20cm pilnai uzteks

paskaiciuos kaina, o as dar paskutini kart pamastysiu
user posted image

gal dar yra pas ka geru minciu ax.gif

o rankeneles ir mums reikia issirinkt, bet as ten gritijos psl nerandu nieko, apart retro stiliaus g.gif

Kur gaminatės baldus? Jeigu ne paslaptis, kai paskaičiuos parašykite kiek kainuos bigsmile.gif nes čia mano virtuvės kopija bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikutės,

Gal esate susidūrusios su dk baldai gamintojais?

Man jų baldai gražūs:

dk baldai

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Janna, aciu laaabai uz pagalba biggrin.gif 4u.gif jei kas pakomentuos butu tikrai smagu mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(GitaZ @ 2009 12 01, 20:50)
ar labai baisiai atrodo, kad ji ausktene?



na man irgi ji nesiziuri visiskai unsure.gif geriau jau pasirinkit mazesni baliona ir isvengsi tokios spinteles.
Atsakyti
QUOTE(GitaZ @ 2009 12 01, 22:50)
Laba vakara, siandien gavau savo virtuves projektelio pirmini varianta, gal kas ka pakomentuos  ax.gif
Man labai idomus sprendimas su kriaukle - jeigu ji ties langu, tai kur deti lekstes isplautas, nes pakabinamos spinteles nera, atleiskit man kaimietei  ax.gif  blush2.gif  Ir dar, neseniai rasiau del duju baliono kampineje spinteleje, tai sitam planelyje ji jau pabraizyta, ar labai baisiai atrodo, kad ji ausktene?


Nepykit, bet dujų balionas kampinėje spintelėje visai nesižiūri schmoll.gif Bendras vaizdas prastas. O ne geriau balioną kelti į kairę pusę g.gif Padaryti papildomą spintelę ax.gif
Atsakyti
QUOTE(GitaZ @ 2009 12 01, 22:50)
Laba vakara, siandien gavau savo virtuves projektelio pirmini varianta, gal kas ka pakomentuos  ax.gif
Man labai idomus sprendimas su kriaukle - jeigu ji ties langu, tai kur deti lekstes isplautas, nes pakabinamos spinteles nera, atleiskit man kaimietei  ax.gif  blush2.gif  Ir dar, neseniai rasiau del duju baliono kampineje spinteleje, tai sitam planelyje ji jau pabraizyta, ar labai baisiai atrodo, kad ji ausktene?



lekstems tikriausiai dziovykla suprojektuota viename is stalciu salia esamu. ten galima ir dziovykla imontuot, o jei yra indaplove, tai gal turima omeny kad isigijant tam spec laikiklius, lekstes bus stalciuose iesiog sudedamos viena ant kitos. laikikliai tam kad jos stalciuje nevazinetu ir patogu butu isimti visa bloka tam tikro dydzio leksciu.

o man iskylo klausymas ar galima apskritai taip duju baliona imonntuot. ar neturetu jis "kvepuoti"? jei kartais jis praleistu dujas, ir tai sandariai uzdarytas i spintele, tai ar tai nebus "tiksinti bomba"?
Atsakyti
QUOTE(janna @ 2009 12 02, 12:07)

o man iskylo klausymas ar galima apskritai taip duju baliona imonntuot. ar neturetu jis "kvepuoti"? jei kartais jis praleistu dujas, ir tai sandariai uzdarytas i spintele, tai ar tai nebus "tiksinti bomba"?

balionam ir katilam specialios spintelės, be dugno ir "stogo" būna mirksiukas.gif pas mus dujinis katilas tokioj spintelėj paslėptas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lioliuke @ 2009 12 01, 14:14)
aciuks  mirksiukas.gif
kazin kur pirmiausia vaziuoti ( kaune)  kad didesnius stendus turetu rankeneliu ir kainos normalios butu ?

del furnitanas, dabar rankenelems dideles akcijos, jie issiparduoda jas, tai paleidzia zemiau nei uz savikaina mirksiukas.gif Internetiniame ju psl kainos ne tokios, uz kurias jie siulo savo prekes. Pvz. visi blum stalciu sistemos parduodamos 50 proc zemesne kaina nei pateikta psl mirksiukas.gif Tad gamindami baldus, paprasykite, kad baldininkai pateiktu visu siu sistemu kainas mirksiukas.gif
Atsakyti