Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir ne tik

QUOTE(Bufeto vedėja @ 2009 11 12, 09:05)
nu nezinau, dabar turim apvalia, viskas telpa puikiausiai  g.gif  pries tai turejom staciakampe irgi buvo super, bet vos nenusipirkom per siauros, tai dziaugiausi po to, kad didesne pasiemem, nes tikrai buciau netilpus.

Lilita, kokio cia architekto vizualizacija(ar cia tikra fotke g.gif ) istraukei?  bigsmile.gif pas mane vizualizacijoje ir sviestuvas tas pats, ir stalas  lotuliukas.gif


cia mano megstama Ernestomeda (italu gamintojai), virtuves modelis Silverbox wub.gif
tikrai ne Lietuvoje fotografuota smile.gif
Atsakyti
QUOTE(uoga 3 @ 2009 11 13, 00:51)
Labai grazi virtuvyte  thumbup.gif Ir spalvyte mano skonio  thumbup.gif Jei ne paslaptis kiek kainavo?Galima i AZ. blush2.gif
Tik vat kriaukle,tai atrodo,kad nelabai patogiai. g.gif

Anokia cia paslaptis biggrin.gif su stalu kaina 3500 tongue.gif Su kriaukle kaip jau sakiau toks biski sss gavosi. Siaip meistrai klause ar gerai bus toj viej, man lyg atrode nieko, bet kai isistate, tai...Niu nera labai nepatogu, bet aisku jei butu siek tiek desiniau butu super. Gaila kad jau nieko nebegalima pakeist schmoll.gif Stalvirsio naujo pirkti nesinori. Galvojau , kai jei kriaukle keisti i didesne, bet vyras sako, kad ir begalima, tai jau yra kaip yra\
Atsakyti
QUOTE(truputukas @ 2009 11 13, 09:15)
Anokia cia paslaptis biggrin.gif su stalu kaina 3500 tongue.gif Su kriaukle kaip jau sakiau toks biski sss gavosi. Siaip meistrai klause ar gerai bus toj viej, man lyg atrode nieko, bet kai isistate, tai...Niu nera labai nepatogu, bet aisku jei butu siek tiek desiniau butu super. Gaila kad jau nieko nebegalima pakeist schmoll.gif Stalvirsio naujo pirkti nesinori. Galvojau , kai jei kriaukle keisti i didesne, bet vyras sako, kad ir begalima, tai jau yra kaip yra\

thumbup.gif labai faina virtuve, tikrai, tik va su spalva as irgi manau greitai nusibos... blush2.gif po metu noresis kitos ax.gif na bet zinoma kiekvienas yra skirtingas ir galvoja skirtingai... supet virtuvele thumbup.gif ir ta kriaukle labai graziai atrodo ten, tik va del to patogumo gal nelabai patogu... taciau manau ranka ipras ir bus viskas gerai mirksiukas.gif


na pas mus irgi sumontavo nauja buitine technika, pries pora metu daremes remontus, bet palikome buitine ta pacia, o siemet va sugalvojome kad reikia ir buitine pasikeisti, tai teko viena dali perdaryti doh.gif taciau rezultatas man tinka ir patinka smile.gif nufotkinsiu ir veliau imesiu, noriu kritikos ir as biggrin.gif
zinoma jei jus tik nieko pries ax.gif

tik va su kedemis turiu beda doh.gif kaip ir minejau... kai pirkome su sviesiu audiniu aptrauktas negalvojau, kad tepu labai... o vat kai vaikas atsirado, tai siaubas kokios paliko... smile.gif dabar nedera tokios demetos prie mano virtuves doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Diija @ 2009 11 12, 19:21)
Šiaip didžiausias mozaikos pasirinkimas yra Eurotope (Nice). Dar pasižvalgyk Greslite, Vainetoj.
hmmm  g.gif  kažkas čia ne taip. Jei jos bus 90cm ilgio ir 45 aukščio tai bus super. Jei bus 90cm aukščio, ir 45cm ilgio tai tada tik dureles dėti, o  ne atverčiamas į viršų daryti.

butent- 90cm ilgio ir 45 cm plocio smile.gif nu man irgi atrodo gerai, kai buvo baldininkas irgi sake, kad cia gerai gausis, bet va gavau viena tokia pastaba ir vienos forume, kad per dideles, tai susismasciau. g.gif nu bet reiskia del to nesusksiu galvos smile.gif

o siaip man atrodo kampine krioaukle isvis ner labai patogu, plius gaunasi, kad dziovykla virs kriaukles -irgi kampine, o bet kuriuo atveju kampine spintele (ar ji 45 laipsniu kampu, ar islankstoma) man atrodo ner pati patogiausia g.gif
Atsakyti
sveikos ir as noriu prisijungti. ax.gif
ruosiames daryti virtuvini ir nezinau,m ar apsimoka deti indukcine kaitlente? gal galite patarti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mažė_:) @ 2009 11 13, 12:52)
sveikos ir as noriu prisijungti.  ax.gif
ruosiames daryti virtuvini ir nezinau,m ar apsimoka deti indukcine kaitlente? gal galite patarti  ax.gif

doh.gif taigi keletą puslapių atgal išvardinti visi privalumai indukcinės... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lillita @ 2009 11 13, 01:09)
cia mano megstama Ernestomeda (italu gamintojai), virtuves modelis Silverbox  wub.gif
tikrai ne Lietuvoje fotografuota smile.gif


Tai, kad čia ne nuotrauka, o projektas ax.gif
Papildyta:
QUOTE(truputukas @ 2009 11 13, 08:15)
Anokia cia paslaptis biggrin.gif su stalu kaina 3500 tongue.gif Su kriaukle kaip jau sakiau toks biski sss gavosi. Siaip meistrai klause ar gerai bus toj viej, man lyg atrode nieko, bet kai isistate, tai...Niu nera labai nepatogu, bet aisku jei butu siek tiek desiniau butu super. Gaila kad jau nieko nebegalima pakeist schmoll.gif Stalvirsio naujo pirkti nesinori. Galvojau , kai jei kriaukle keisti i didesne, bet vyras sako, kad ir begalima, tai jau yra kaip yra\


Jei dešiniau yra spintelė, o nes stalčiai, tai galima įmontuoti plautuvę su padėklų, kuris užpildytų dabartinės plautuvės vietą 4u.gif
Atsakyti
Merginos, noriu paklaust tų, kurios darėsi stiklą tarp viršutinių ir apatinių spintelių - nuo ko pradėti, kur kreiptis, kur tą stiklą užsisakyt g.gif, į stiklą pjaustančias firmas? Gal ką galit parekomenduot? Ir ką dėjot už stiklo - fototapetą, ką dar? Vat pasidarėm virtuvinį, ir jau senokai blush2.gif , o šito niekaip užbaigt laiko neatsiranda...
Atsakyti
QUOTE(vaivira @ 2009 11 13, 14:49)
Merginos, noriu paklaust tų, kurios darėsi stiklą tarp viršutinių ir apatinių spintelių - nuo ko pradėti, kur kreiptis, kur tą stiklą užsisakyt  g.gif, į stiklą pjaustančias firmas? Gal ką galit parekomenduot? Ir ką dėjot už stiklo - fototapetą, ką dar? Vat pasidarėm virtuvinį, ir jau senokai  blush2.gif , o šito niekaip užbaigt laiko neatsiranda...

Kaip tik drauge pagaliau prisiruose ir pasidare stikla, nors jau virs metu virtuve turi lotuliukas.gif
Daresi berods Stiklitoj, bet manau, kad beveik visos firmos, dirbancios su stiklu daro.
Kadangi su ja buvau salone, mano pastebejimai:
Stikla galima klijuoti tiesiai ant sienos arba tvirtinti spec laikikliais. Galima tamsinti (toks rusvas, kaip akiniu nuo saules stiklai gaunasi), galima dazyti (bet jei dazoma ta puse, kur bus prie sienos-turekit omenyje, kad pats stiklas zalsvas ir tai spalva darys kitokia nei yra paleteje). Galima visokio velnio prigalvoti, pvz. rastais nudazyti, bet tai labai pakelia kaina. Be to kana labai kelia skyliu rozetems isfrezavimas.
Montavimo praktika - stikla istate is trecio karto (pirma karta per zema ispjove, antra karta kitokio atspalvio gavosi) - bet pakeite be dideliu priestaravimu.

Tiesa, del kriaukliu kas kalbejot - kuo gilesne kriaukle, tuo maziau taskosi aplink mirksiukas.gif Dalioj uzmaciau ekspozicijoje 30 cm gylio - turbut uzsikabliavau ant tokios biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Piranij@: 13 lapkričio 2009 - 14:29
QUOTE(truputukas @ 2009 11 13, 09:15)
Anokia cia paslaptis biggrin.gif su stalu kaina 3500 tongue.gif Su kriaukle kaip jau sakiau toks biski sss gavosi. Siaip meistrai klause ar gerai bus toj viej, man lyg atrode nieko, bet kai isistate, tai...Niu nera labai nepatogu, bet aisku jei butu siek tiek desiniau butu super. Gaila kad jau nieko nebegalima pakeist schmoll.gif Stalvirsio naujo pirkti nesinori. Galvojau , kai jei kriaukle keisti i didesne, bet vyras sako, kad ir begalima, tai jau yra kaip yra\


O! tai cia jums pigiai gavos thumbup.gif nes mums tai paskaiciavo apie 6000 Lt, bet virtuves dydis panasus, o gal net ir toks pats. tik kad pas mus tas saldytuvas bus imontuotas, na ir staliukas dar bus toks nedidukas...
dabar net susimasciau kad daugokai lyginant su jusu kaina doh.gif
Atsakyti
QUOTE(justea @ 2009 11 13, 16:39)
O! tai cia jums pigiai gavos  thumbup.gif  nes mums tai paskaiciavo apie 6000 Lt, bet virtuves dydis panasus, o gal net ir toks pats. tik kad pas mus tas saldytuvas bus imontuotas, na ir staliukas dar bus toks nedidukas...
dabar net susimasciau kad daugokai lyginant su jusu kaina  doh.gif


Nelyginkit kainų schmoll.gif Kiekvienas projektas individualus, medžiagas renkatės individualiai, modeliai individualūs 4u.gif Aš pradžioje irgi lyginau, bet tik nuotaiką susigadindavau doh.gif Dabar džiaugiuosi, kad turiu svajonių virtuvę wub.gif Ir nesvarbu, kad kažkas pigiau ar brangiau pasidarė rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kristik @ 2009 11 13, 13:43)
Tai, kad čia ne nuotrauka, o projektas  ax.gif


mano atsakymas buvo, kad ne Lietuvoj fotografuota, o fotomontažas tai ar ne, tai Ernestomeda reiktu klaust smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Mažė_:) @ 2009 11 13, 11:52)
sveikos ir as noriu prisijungti.  ax.gif
ruosiames daryti virtuvini ir nezinau,m ar apsimoka deti indukcine kaitlente? gal galite patarti  ax.gif

jei labai nesiplečiant - vienareikšmiškai - apsimoka..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lillita: 14 lapkričio 2009 - 03:36