Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir ne tik

sveikos 4u.gif

kur kaune geriausias iv kedziu pasirinkimas? g.gif
man reikia poros pusbario kedziu,arba reguliuojamo aukscio baro kedziu g.gif
Atsakyti
Mergaitės pagelbėkit, mūsų virtuvės zoną nuo svetainės skiria sumūrytas bariukas, atėjo laikas stalviršį užsisakyt, tačiau abejojam dėl bariuko stalviršio pločio, gal yra kokie standartai... gal kas žino, koks turi būti jo plotis, kad būtų patogu prie jo sedėti, ypatingai kai jis ne ant kojos sumontuotas, o pamūrytas.
Atsakyti
Lygtai kazkuri is jusu ,moteros, buvot ideja nuoroda su rankenelem niekaip surasti negaliu., doh.gif
Taip jau atsitiko kad teks rinktis rankeneles is naujo biggrin.gif todel ieskau gal ka galeciau internetu pasidairyti wink.gif noreciau ivairiu ilgiu zodziu derinti pg dureliu ploti smile.gif
Atsakyti

Gal uzklysta i sia temute Kauno baldininku tai gal pasidalintu kur galima kaune pasirinkti rankeneliu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lioliuke: 30 lapkričio 2009 - 19:38
Man rodos, šitoj temoj buvau radus rankenėlių nuorodą. Na, jei ir ne šitoj, tai vistiek rankenėlės smile.gif

www.gritija.lt
Atsakyti
QUOTE(Krisss @ 2009 11 12, 09:50)
Labas rytas..

O man dabar paieskos plyteliu virtuvei..  doh.gif  noriu mozaikos.. ale kad pasirinkimo nelabai randu.. Kaune Irise ziurejau, kur dar galeciau ju paieskoti..  4u.gif 

Aciu uz kontaktus..  ax.gif




Jei Kaune, tai pabandyk dar parduotuvej Savanoriuose priesais Hyper Maxima, ten yra plyteliu parduotuve, man visai nebloga pasirode, Dvarcioniu keramikoj, Plyteliu turguj.
Atsakyti
QUOTE(paryziete @ 2009 11 30, 16:27)
Mergaitės pagelbėkit, mūsų virtuvės zoną nuo svetainės skiria sumūrytas bariukas, atėjo laikas stalviršį užsisakyt, tačiau abejojam dėl bariuko stalviršio pločio, gal yra kokie standartai... gal kas žino, koks turi būti jo plotis, kad būtų patogu prie jo sedėti, ypatingai kai jis ne ant kojos sumontuotas, o pamūrytas.

jei sala (pussalis) ar baras visiškai aklinai užmurytas (be jokio tarpo kojoms) tai reiktų bent 20cm daryt stalviršį platesnį ... tarkim pats baldas (spintelė, ar mūras jūsų atveju 70cm, tai staliviršis tada turėtų būti 90cm ..
Atsakyti
QUOTE(Diija @ 2009 11 30, 22:06)
jei sala (pussalis) ar  baras visiškai aklinai užmurytas (be jokio tarpo kojoms) tai reiktų bent 20cm daryt stalviršį platesnį ... tarkim pats baldas (spintelė, ar mūras jūsų atveju 70cm, tai staliviršis tada turėtų būti 90cm ..

20 cm tikrai mažai. Pas mus 35,5 cm. Sėdint, pėdas ant kėdės atramos laikant, kojos kaip tik remiasi į 'sienelę' . O jei kyla noras koją ant kojos užsikelt, tada nebepatogu. Mūsų atveju plačiau nebedaryčiau - reikia dar žiūrėt visumą, atsižvelgt, kokio pločio pas jus bariukas pamūrytas.
Atsakyti
na musu lyg ir galutinis virtuves projektas. Likom prie horizontaliu spinteliu, ten darysim lentyneles, gausis po mazdaug 20cm, bus galimybe jas didint/mazint, tai paziurejau ka laikau spinteles, tikrai yra nemazai daiktu nedideliu ir 20cm pilnai uzteks

paskaiciuos kaina, o as dar paskutini kart pamastysiu
user posted image

gal dar yra pas ka geru minciu ax.gif

o rankeneles ir mums reikia issirinkt, bet as ten gritijos psl nerandu nieko, apart retro stiliaus g.gif
Atsakyti
QUOTE(lioliuke @ 2009 11 30, 18:58)
Lygtai kazkuri is jusu ,moteros, buvot ideja nuoroda su rankenelem niekaip surasti negaliu.,  doh.gif
Taip jau atsitiko kad teks rinktis rankeneles is naujo biggrin.gif todel ieskau gal ka galeciau internetu pasidairyti wink.gif noreciau ivairiu ilgiu zodziu derinti pg dureliu ploti smile.gif


Įlįsk į furnitanas.lt ir furnitera.lt
Atsakyti
Ermitaže - gera proga įsigyti plautuvę.

"Plados" ir "Marmorin" kriauklėms -40% nuolaida. Ermitažo akcijos
(kiek teko pirkti prekių per tokias akcijas - galioja ir užsakomoms prekėms )

Taip pat stalo įrankiams ir indams -40%.
Atsakyti


Ačiū, Axa, už info 4u.gif
Atsakyti