Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir ne tik

Niu ka mergaites atvaziuoja mano virtuve...... rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
Toks nerimas kankina g.gif
Atsakyti

QUOTE(Ingrika @ 2009 11 27, 10:54)
Kristik, jau naudojuosi. Kai pirkom tikrai nepagalvojom apie isilima. Kadangi dazniausiai naudoju silta vandeni, po to atsuku filtruota, jis bega toks ale pasildytas  biggrin.gif Dar nepagalvojom, kad ta mazoji rankenele gali trukdyti imontuojamam valiklio dozatoriui. Tai visi minusai  biggrin.gif Pas mane jis matinis. Pirstu antspaudai nelabai matosi, karta per diena perbraukiu lasus sluoste ir tvarka thumbup.gif


Pas mane chromuotas, nes derinau prie rankenų ir kt., bet kai čiupinėjau matinį man jis pasirodė dar labiau "teplus"... Gal į rankas tiesiog toks papuolė rolleyes.gif

QUOTE(lioliuke @ 2009 11 27, 10:58)
Niu ka mergaites atvaziuoja mano virtuve...... rolleyes.gif  rolleyes.gif  rolleyes.gif
Toks nerimas kankina  g.gif


Lauksim įspūdžių ir foto bigsmile.gif


Kas dėl dušelio virtuvėje, tai aš nesvarsčiau tokio varianto, bet šiaip įdomu - kuo jis labai patogus? Suprantu, kad patogu įsipilti vandens ir pan., bet čia tikriausiai neaukštų maišytuvų privalumas, ar aš klystu?
Atsakyti
QUOTE(kristik @ 2009 11 27, 11:43)
Pas mus dabar bute srvovė bėga ne tiesiai į skylę ir kadangi niekada toks dalykas man neužkliuvo, nuėjau padaryti eksperimentą  biggrin.gif Nu niekas nesitaško  g.gif


nu niekas ir man nesitasko biggrin.gif jau antra kriaukle su begancia srove ne i skyle, tai niekas nesitaske niekad g.gif tikrai idomus pastebejimas del tos skyles bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(kristik @ 2009 11 27, 11:13)
Kas dėl dušelio virtuvėje, tai aš nesvarsčiau tokio varianto, bet šiaip įdomu - kuo jis labai patogus? Suprantu, kad patogu įsipilti vandens ir pan., bet čia tikriausiai neaukštų maišytuvų privalumas, ar aš klystu?

man asmeniskai patogiau isplauti/isskalauti plautuves sonus, nuplauti pvz. orkaites skarda, koki didesni padekla, tortine ir t.t. Vienu zodziu, kad ne inda reiketu sukioti ir kraipyti visaip po kranu, o tiesiog duseli vedzioti pavirsiumi.
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2009 11 27, 11:28)
man asmeniskai patogiau isplauti/isskalauti plautuves sonus, nuplauti pvz. orkaites skarda, koki didesni padekla, tortine ir t.t. Vienu zodziu, kad ne inda reiketu sukioti ir kraipyti visaip po kranu, o tiesiog duseli vedzioti pavirsiumi.


drinks_cheers.gif
pabuvau pas sese kelias dienas ..... kelis kartus norejau jos kranan islupti smile.gif nes iprotis daro savo daro
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2009 11 27, 11:28)
man asmeniskai patogiau isplauti/isskalauti plautuves sonus, nuplauti pvz. orkaites skarda, koki didesni padekla, tortine ir t.t. Vienu zodziu, kad ne inda reiketu sukioti ir kraipyti visaip po kranu, o tiesiog duseli vedzioti pavirsiumi.


Sutinku, argumentai svarūs drinks_cheers.gif Tik man asmeniškai jų buvo per mažai, nes retokai prireikia, o dizainas nukenčia... arba piniginė...
Atsakyti
QUOTE(kristik @ 2009 11 27, 11:13)
Pas mane chromuotas, nes derinau prie rankenų ir kt., bet kai čiupinėjau matinį man jis pasirodė dar labiau "teplus"... Gal į rankas tiesiog toks papuolė  rolleyes.gif

Kristik, apie kokį maišytuvą čia kalba? Turiu omenyje gamintoją ir modelį ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kristik @ 2009 11 27, 11:57)
Sutinku, argumentai svarūs  drinks_cheers.gif Tik man asmeniškai jų buvo per mažai, nes retokai prireikia, o dizainas nukenčia... arba piniginė...

taip atsitinka dazniausiai - gyvenimas net ir svariausius argumentus pakoreguoja... bet svarbiausia zinoti, ar ne biggrin.gif ?
Atsakyti
mergaites reikai skubaus patarimo ka daryt su saldytuvo spinteles rankenele ??? nes virs saldytuvo esancios spinteles rankenele ideta ne centre o prie krasto kaip tuo tarpu visose kitose centre. tipo todel kad bus nepatogu saldytuva darineti jei ides centre?

tai ar isvis gerai jei rankeneles tose spintose bus ne centre???? ir kur tada ideti rankenele saldytuvui ( ta prasme aukscio atsvilgiu) gal deti ja su virsutiniu spinteliu auksciu ar su pastatomu?

rankeneles 20cm ilgio
gal taip va butu norm?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Temidė @ 2009 11 27, 12:02)
Kristik, apie kokį maišytuvą čia kalba? Turiu omenyje gamintoją ir modelį ax.gif


BlueWater smile.gif Modelių yra keletas mirksiukas.gif

QUOTE(vida777 @ 2009 11 27, 12:12)
taip atsitinka dazniausiai - gyvenimas net ir svariausius argumentus pakoreguoja... bet svarbiausia zinoti, ar ne  biggrin.gif ?


Tikrai svarbiausia žinoti smile.gif Kuo daugiau žinai, tuo didesnė tikimybė, kad išsirinksi tinkamiausią variantą pagal savo poreikius ir norus mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(lioliuke @ 2009 11 27, 12:19)
mergaites reikai skubaus patarimo ka daryt su saldytuvo spinteles rankenele ???


Jau atsakiau až 4u.gif
Atsakyti
Mamkos, o valiklio ar muilo dozatorius jūs montuojate į stalviršius? g.gif Jiems stalviršyje turi būti skylė paruošta?
Papildyta:
QUOTE(kristik @ 2009 11 27, 12:46)
BlueWater  smile.gif Modelių yra keletas  mirksiukas.gif

Ačiū, Kristik 4u.gif
Atsakyti
[quote=Temidė,2009 11 27, 13:44]
Mamkos, o valiklio ar muilo dozatorius jūs montuojate į stalviršius? g.gif Jiems stalviršyje turi būti skylė paruošta?


Mes montavom i kriauklej numatyta skyle salia maisytuvo skyles
Atsakyti