Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir ne tik

kas liecia del auksciu, tai cia kuri buvo idejus nuoroda apie virtuves baldus, tai ten parasyta kad darbastalis turi buti 10-15 cm zemiau sulenktos alkunes g.gif
http://www.raschkeme...7/index_li.html

reiks pasimatuot, nes as net nezinau kokio aukscio bus musu spinteles doh.gif
Atsakyti
del tu auksciu ir man idomu..as visgi pasilikau zemesni varianta savo pirmoje virtuveje, buvo max 86cm, mano ugis 170cm. Ir man tikrai patogiau nei prie aukstu darbastaliu - draugai turi aukstesni. Nes man sulenktom alkunem dirbti kaip tik nepatogu, nes tarkim kazka pjaustant reikia siek tiek jegos ir spaudimo, o kai alkunes jau sulenktos tai tos jegos isgauti nebeimanoma. O kai rankos istiestos tada gali paspausti labiau, tarkim pjaustant kokias darzoves, mesa, tarkuojant koki kieta suri, juk dar ir tarka prisideda, tai jau visai rankos iskeltos gaunasi jei daryti auksta darbastali. Nu zodziu turbut pasirinkimo klausimas cia, bet pas mus ir kriaukles ir stalvirsis visi vienodam aukstyje - apie 85cm g.gif
dabar pagalvojau jeigu daryt auksciau, tai as jau kuprinciausi, t.y. sukelciau pecius aukstyn unsure.gif
Atsakyti
Pritaikytas ir filtruotam vandeniui, nereikia atskiro kranelio. Man labai thumbup.gif , tik filtruotas isyla labiau. Gal kam pravers mirksiukas.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ingrika @ 2009 11 27, 09:50)
Pritaikytas ir filtruotam vandeniui, nereikia atskiro kranelio. Man labai thumbup.gif , tik filtruotas isyla labiau. Gal kam pravers  mirksiukas.gif



Mes irgi turim šio gamintojo (čia jau kalbėjom apie juos), tik dar nenaudojam smile.gif Tik va, nepagalvojau, kad filtruotas vanduo gali įšilti ax.gif O tu jau naudojiesi? Ar pastebėjai kokių nors minusų? Aš dar perkant pastėbėjau, kad ant jo labiau matosi pirštų atspaudai nei ant kai kurių kitų gamintojų metalo, bet kadangi virtuvės maišytuvas pas mane dažniausiai būna šlapias, tai ir nesureikšminau irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Temidė @ 2009 11 26, 18:45)
Koks turi būti geras virtuvinis maišytuvas? Į ką kreipiate dėmesį rinkdamosis? Ačiū iš anksto.


dar svarbus aspektas kad vandens ciurksle turi taikyti tiesiai i ventili wink.gif
Atsakyti
QUOTE(lioliuke @ 2009 11 27, 10:27)
dar svarbus aspektas kad vandens ciurksle turi taikyti tiesiai i ventili wink.gif

g.gif Kaip suprasti?
Atsakyti
QUOTE(Temidė @ 2009 11 27, 10:30)
g.gif Kaip suprasti?

leidziant vandeni jis turetu tekleti i isbegima wink.gif nzn kaip cia suprantamiau galima parasyti g.gif zodziu atsukit savo ciaupa ir paziurekit kur teka vanduo jis turetu teketi tiesiai i ventili wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Temidė @ 2009 11 27, 10:30)
g.gif Kaip suprasti?


Ji turi omeny skylę nubėgimui mirksiukas.gif Na, bet aš nematau tame būtinumo, jei tarkim skylė yra ne plautuvės viduryje, nes, jei ji šone (kas dažnai pasitaiko dabartinėse plautuvėse) ir maišytuvas bus ties ta vieta, bus nepatogu plauti indus ar kt. Manau kaip tik labai svarbu, kad srovė bėgtų plautuvės viduryje smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristik: 27 lapkričio 2009 - 10:41
QUOTE(lioliuke @ 2009 11 27, 10:35)
leidziant vandeni jis turetu tekleti i isbegima wink.gif nzn kaip cia suprantamiau galima parasyti  g.gif  zodziu atsukit savo ciaupa ir paziurekit kur teka vanduo jis turetu teketi tiesiai i ventili wink.gif


Nes kitaip siaubingai taškosi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Upokšnis @ 2009 11 27, 10:39)
Nes kitaip siaubingai taškosi  doh.gif


Pas mus dabar bute srvovė bėga ne tiesiai į skylę ir kadangi niekada toks dalykas man neužkliuvo, nuėjau padaryti eksperimentą biggrin.gif Nu niekas nesitaško g.gif
Atsakyti
o kas liecia ciaupus su zarna tai man jie super wink.gif db toki turejau. ilgai labai dvejojau del tokio naujoj taciau.....
bet naujoj virtuvej dejau paprasta nu tiksliau tai akmens mases toki pat kaip kriaukle spalvos.
nes frankes su istraukiama slanga man tie "pigus" kur iki 600lt kainuoja negrazus o graziam pinigu pagailejau blush2.gif tad isidejau bat 750 modeliuka paprasta.
nes uz krana moketi apie 1300lt man pasirode tikrai per daug sad.gif
Atsakyti
Kristik, jau naudojuosi. Kai pirkom tikrai nepagalvojom apie isilima. Kadangi dazniausiai naudoju silta vandeni, po to atsuku filtruota, jis bega toks ale pasildytas biggrin.gif Dar nepagalvojom, kad ta mazoji rankenele gali trukdyti imontuojamam valiklio dozatoriui. Tai visi minusai biggrin.gif Pas mane jis matinis. Pirstu antspaudai nelabai matosi, karta per diena perbraukiu lasus sluoste ir tvarka thumbup.gif
Atsakyti