Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir ne tik

Aš duoną šaldytuve laikau ax.gif
Atsakyti
thumbup.gif Visus duonos gaminius laikau saldytuve.
Atsakyti
as pati laikau stalciuj, deja ju turiu tik 3-stralo irankiai, duonos gaminiai ir puodai. Tai dar minimum vieno noreciau kruopom, deja sikrat irgi iseis tik 3 stalciai verysad.gif

saldytuve man kazkaip nelabai, tuo labiau pas mus tas stalcius amzinai pilnas-duoniukai, barankos, dziuvesiai, duona, balta duona, bandeles, kai vaikai yra, jie megejai pagrazut vis ka nors smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Draugeliuke @ 2009 11 25, 09:51)
nu bukit zmones, pakomentuokit mano nuoroda smile.gif  i koki stalvirsi man keisti, koks deretu labiausiai?


Na, o kam jį, tiesą pasakius, keisti? Mano akims tai kaip sykis jis čia labai tinka. Atipalaiduokit. Juk tai jūsų virtuvė. Koks skirtumas, koks būtų gražesnis kam nors kitam, o ne jums? Jeigu jau tokį pasirinkot vieną sykį, kam dar nenudėvėtą keisti? Ar pas jus nėr krizės? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2009 11 26, 14:13)
dar tokia mintis iskilo, atverciama i virsu bus mano spintele virs kriaukles, ty dziovykle, 90cm ilgio ir 45cm plocio, tai kaip jos vidus irtengtas buna? g.gif  iprasta kad 2 lentynos-lekstems ir puodeliams, bet ten 2 aukstai netilps, tai kaip daroma? g.gif

skaitinejau straipsnius apie virtuves ergonomika, visur rasoma, kad daznai siuksliu spintele neisnaudojama ir labai patogu ten daryt stalcius pvz plovimo medziagoms laikyt, siuksliu maisams, tai kaip cia butu?



Puodelius laikau spintelėje. Viršutinėje lentynoje puodukai, apatinėje duonos gaminiai biggrin.gif

Prisiskaičiau straipsnių ir užsimaniau tokio stalčiaus biggrin.gif
user posted image

Labai esu patenkinta juo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Upokšnis @ 2009 11 26, 15:37)
Puodelius laikau spintelėje. Viršutinėje lentynoje puodukai, apatinėje duonos gaminiai  biggrin.gif

Prisiskaičiau straipsnių ir užsimaniau tokio stalčiaus  biggrin.gif
user posted image

Labai esu patenkinta juo  thumbup.gif

o tai kur tas stalcius, virsuj, apacioj? kur siuksline?
Atsakyti
Man atrodo, kad cia beviltiska dalintis, kas kur ka megtsa laikyt - gi kiekvienam pogal poreikiu ir pomegius skirtingai gaunas ax.gif As pvz. stalciuose laikau,
1 - irankius, 2- prieskoniai, 3-kruopos, 4- irankiai. Kitas sakys - nesamone, o man l. gerai ax.gif Duonos nemegstu saltos, todel laikau dar kitur..
Atsakyti
kas cia su magnetu siulet puodus patikrint thumbup.gif is visu puodu tik du suveike(brangus berghof ir troskintuvas, kuris sunkus kaip akmuo vos pakelt eina, bet be firmos), visus kitus, tame tarpe ir tefal ketuves reiktu mesti lauk unsure.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2009 11 26, 15:43)
o tai kur tas stalcius, virsuj, apacioj? kur siuksline?


Dariau viršuj biggrin.gif Po juo tilpo šiukšlinė ir vandens filtrai biggrin.gif

QUOTE(Bufeto vedėja @ 2009 11 26, 15:58)
kas cia su magnetu siulet puodus patikrint  thumbup.gif  is visu puodu tik du suveike(brangus berghof ir troskintuvas, kuris sunkus kaip akmuo vos pakelt eina, bet be firmos), visus kitus, tame tarpe ir tefal ketuves reiktu mesti lauk  unsure.gif  g.gif


Taip, nes kitaip kaitlentė "supyks" ir neleis gaminti valgio biggrin.gif Dar tinka paprasti emaliuoti, tokius po 20 lt pirkau Maximoj biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Upokšnis: 26 lapkričio 2009 - 16:09
QUOTE(Upokšnis @ 2009 11 26, 17:08)
Taip, nes kitaip kaitlentė "supyks" ir neleis gaminti valgio  biggrin.gif  Dar tinka paprasti emaliuoti, tokius po 20 lt pirkau Maximoj  biggrin.gif


bet apie toki finta su indukcinem tikrai nebuvau girdejusi, gerai kad jus cia viska isstudijavusios thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Bufeto vedėja @ 2009 11 26, 16:17)
bet apie toki finta su indukcinem tikrai nebuvau girdejusi, gerai kad jus cia viska isstudijavusios  thumbup.gif

as tai tik cia pasiskaicius pirma karta isgirdau apie tokias indukcines blush2.gif doh.gif

Noe, as klausiu tik siaip, idomu kur zmones laiko, sakau gal yra koks patogus variantas, bet as nesugalvoju. nesakau, kad tuyri visiem svienodai patikt ir patogu but. zinau, kad dauguma laiko saldytuve, man pvz nepatinka, bet nesakau, kad cia blogai, kiekvienas pasirenka kaip patogu. as laikyciau tik tuo atveju, jei reiktu saugot nuo kokiu gyviu blush2.gif , pvz barake (kai studente buvau) dedavom i saldytuva, nesw bendrabutyje peliu pasitaikydavo smile.gif

taiva, man daug ka ;patogu stalcoiuose laikyt, tik kad ju pas mane mazai, tik 3 gaunas doh.gif
Atsakyti
aciu visiems uz patarimus del virtuves stalvirsio. nusprendziau keisti, negrazu man ir tiek. smile.gif daugelis siule tamsu, pilka stalvirsi deti, taciau tiek sienu tiek grindu plyteles rudo atspalvio, tad manau visai prastai butu smile.gif issirinkau neutralu, fasado atspalvio stalvirsi. Ziuresim kaip bus.
Atsakyti