Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir ne tik

QUOTE(pempe1 @ 2009 11 25, 22:09)
labutis Klausimukas Ar grazu ir ar pirktumete i savo virtuve ?

kas turi modernias virtuves, tai, zinoma, nepirktu ax.gif .
Man grazu butu, jei tai butu kaimisko stiliaus name, nes nedazytas medis net ir modernioje klasikoje is esmes nelabai tiktu. Bet jei dazytas - tada net labai super wub.gif . Kadangi turiu antipatija lentynelems (del dulkiu ir niekniekiu kaupimo) ir labai megstu stiklines dureles, tai man grazesne be lentyneliu.
Atsakyti
QUOTE(Piranij@ @ 2009 11 25, 23:21)
Į modernų namą - ne. Į modernią klasiką (kaip daro daugelis) - kodėl gi ne, jei toks stilius patinka. Tik reikia erdves, kad nesugrūsti, nes gausis ,,pirtis,,.
Tik yra vienas bet - pažiūrėkit kaip stalčiukai darinėjasi, kad nereiktų kaip tarybiniais laikais muilu tept  smile.gif

O kokias renkiesi pati? Plokste daug kas dabar renkasi , taciau man ji antipatija kelia salta. Nes taip norisi nedzio rasta matyti ax.gif

QUOTE(kristik @ 2009 11 26, 01:09)
Nei gražu, nei praktiška, bet čia juk skonio reikalas  4u.gif

O kokios yra grazu Jusu sk ?

QUOTE(Tagulia @ 2009 11 26, 03:31)
O koks cia medis? pusis?
Siaip man butu graziau, jei butu dazyta-beicuota kaip nors, o jei dar su tokiais kaip apvadais truputi tamsesniais, atrodo panasiai, kaip sendinta, bet nevisai, - tai labai grazu butu. Nes jei palikti taip, kaip yra foto, tikrai atrodo kaip pirtis  g.gif
Tokie baldai, mano galva, labiau tiktu i sodyba, kaima, na arba bent jau i privatu nama. Be to, jeigu jau daryti tokia virtuve, tai ir likes namo stilius turetu buti atitinkamas  mirksiukas.gif
Bet cia tik mano nuomone, svarbu, kad seimininkei patiktu  ax.gif


Aha pusis sako maziausiai dregmes bijo. Buvo pas mus sproges radiatorius , daugybe garu vandens ciurksles ir nieko tik kojytes vos vos issipute bet nesimato o lieciant jauciasi tikai. Cia apie lova as ax.gif

QUOTE(vida777 @ 2009 11 26, 10:43)
kas turi modernias virtuves, tai, zinoma, nepirktu  ax.gif .
Man grazu butu, jei tai butu kaimisko stiliaus name, nes nedazytas medis net ir modernioje klasikoje is esmes nelabai tiktu. Bet jei dazytas - tada net labai super  wub.gif . Kadangi turiu antipatija lentynelems (del dulkiu ir niekniekiu kaupimo) ir labai megstu stiklines dureles, tai man grazesne be lentyneliu.

Apie sulkes nepagalvojau. yra du pasirinkimai sendinata arba naturali.
Papildyta:
oi dulkes ax.gif
Norejau paklausti O kokias virtuves pacios rinkotes ir ko daugiau nesirinktumete is klaidu mokomes ax.gif
As tai nesirinkciau pailgo stalo, vis i kampus uzkliunu ax.gif O pakabinamos spinteles virs kriaukles super indus nuvarvint thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Tagulia @ 2009 11 26, 02:31)
Na mes sia vasara per akcija "Iki" prisipirkom "Tefal" keptuviu (tu brangesniu) , irgi su 40 proc. nuolaida  blush2.gif Tai labai labai esu patenkinta  thumbup.gif O i zenklinima neatkreipiau demesio, nes tada buvo svarbu tik tai, ar tinka keramikinem kaitlentem  doh.gif


Su magnetu galit patikrinti mirksiukas.gif Jei traukia - tinka indukcinei thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(pempe1 @ 2009 11 26, 10:58)
O kokias renkiesi pati? Plokste daug kas dabar renkasi , taciau man ji antipatija kelia salta. Nes taip norisi nedzio rasta matyti  ax.gif
O kokios yra grazu Jusu sk  ?
...


Kalbant apie mano vrtuvę būsimam name, tai pas mane bus moderni virtuvė, nes toks bus visas interjeras (apie tai gali paskaityti/pažiūrėti mano dienoraštyje). Tačiau ir klasikinės virtuvės man taip pat patinka smile.gif Tik man patinka šiuolaikinės, modernesnės klasikinės virtuvės - dailios, negriozdiškos ir dažytos šviesiomis spalvomis, o nuo griozdiškų, su storesniais apvadais ir tamsių spalvų man alergiją rolleyes.gif biggrin.gif Natūraliai atrodančio medžio baldų aš nemėgstu (nors pvz. kai kurie balinti baldai man gražu)... Na, bet kaip jau sakiau - tai tik skonio reikalas mirksiukas.gif
Kas dėl plokščių ir praktiškumo, tai būtent dėl pastarojo faktoriaus aš renkuosi laminatą (beje, dalis bus medžio imitacija). Kaip ir svetainėje - nors man patinka medinės grindis, vistik klosime laminatą, nes praktiškumas, atsparumas man truputėlį svarbiau smile.gif
Tavo parodyti baldai man labiau tinka kaip indaujos, t.y. baldeliai valgomąjam pastatyti (kaip ir įdėtoje foto) ar sodyboje, kur visa buitinė technika yra laisvai pastatoma, valgis gaminamas ne taip dažnai... Tad nelabai įsivaizuodju kur tu montuosi plautuvę, viryklę, kur bus darbinis stalviršis, kaip varstytis durelės ar atsidarinės stalčiai po metų...

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pempe1 @ 2009 11 26, 10:58)
Norejau paklausti O kokias virtuves pacios rinkotes ir ko daugiau nesirinktumete is klaidu mokomes ax.gif

nesirinkciau -
virsutiniu (paciu auksciausiu) pakabinamu ar ant saldytuvo pastatomu spinteliu, atidaromu i virsu. Esu vidutinio ugio, tas spinteles atidaryti dar galiu, bet kad uzdaryti, reikia gerokai pasokineti, kad pasiekti (jas reikia dar siek tiek stumteleti i virsu, kad mechanizmas pasileistu, bent jau pas mane tokia sistema). Jei butu atidaromos i sona, tiek atidaryti, tiek uzdaryti nebutu jokiu problemu. Baldu aukstis pas mane 2,32 m.

rinkciausi -
plautuve kuo arciau stalvirsio krasto arba krana, siekianti bent jau plautuves viduri, nes jei reikia nors kiek palinkus i prieki plauti indus, net ir po trumpo laiko jauciu nugaros maudima (po mentemis) ir mane tas nervina - atrodo tarsi darze dirbtum, o ne virtuveje wink.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida777: 26 lapkričio 2009 - 12:08
QUOTE(vida777 @ 2009 11 26, 11:42)

rinkciausi -
plautuve kuo arciau stalvirsio krasto arba krana, siekianti bent jau plautuves viduri, nes jei reikia nors kiek palinkus i prieki plauti indus, net ir po trumpo laiko jauciu nugaros maudima (po mentemis) ir mane tas nervina - atrodo tarsi darze dirbtum, o ne virtuveje  wink.gif .


Gal gali pakomentuoti plačiau g.gif Arba foto, kad pamatyti, ąk konkrečiai turi omeny 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kristik @ 2009 11 26, 12:12)
Gal gali pakomentuoti plačiau  g.gif Arba foto, kad pamatyti, ąk konkrečiai turi omeny  4u.gif

na as ilgai sukau galva, is kur man tas nugaros maudimas atsiranda, kol karta atsistojau visiskai tiesiai ties plautuve, ir supratau, kad reikia gerokai pasvirti i prieki, norint grynai po ciaupu isplauti ar isskalauti indus, prisileisti vandens (zodziu atliekant bet koki veiksma).
Visiskai neisivaizduoju, kaip reiketu plauti, kai plautuves buna ikisamos i kampa ir dar giliau kampe koks miniatiurinis ciaupas imontuotas rolleyes.gif .

Pvz. jau seniai irodyta ir visiems aisku, kad stalvirsis turi buti gerokai auksciau, nei anksciau buvo iprasta, irgi butent del stuburo nepatogios padeties dirbant ir del to atsirandanciu nugaros skausmu.
Atsakyti
QUOTE(pempe1 @ 2009 11 26, 11:58)
O kokias renkiesi pati? Plokste daug kas dabar renkasi , taciau man ji antipatija kelia salta. Nes taip norisi nedzio rasta matyti  ax.gif

Medis ir man prie širdies. Galvojam dėti lukštą uosio. Kadangi grindys yra natūralaus uosio (margos), tai apatinė dalis ir ūkinė spinta bus tamsiai beicuoto uosio (derinsim prie durų, balkių), o vat viršutines darysim baltas/kremines. Tai čia nežinau kaip gausis, norim lukštą nubeicuot, kad būtų tolygiai viena spalva ir tik medžio faktūra matytųsi. O stilius tai paprastas - visos durelės lygios, be stiklų - nežinau ar čia modernas, gal ne - modernas dabar gal lakuotos virtuvės yra....jei dar mada nepraėjo g.gif
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2009 11 26, 13:34)
Visiskai neisivaizduoju, kaip reiketu plauti, kai plautuves buna ikisamos i kampa ir dar giliau kampe koks miniatiurinis ciaupas imontuotas  rolleyes.gif .

Pvz. jau seniai irodyta ir visiems aisku, kad stalvirsis turi buti gerokai auksciau, nei anksciau buvo iprasta, irgi butent del stuburo nepatogios padeties dirbant ir del to atsirandanciu nugaros skausmu.


Teisingai, vat ir mes daremes stalvirsi auskciau, nors kai kas klause - kam? Svarbiau ne iprastos normos, o patogumas drinks_cheers.gif O del krano, tai labai patogus tie auksti tokie> nelabai isivaziduoju, kaip kitom patogu detis tokiu mazus ir zemus, nes tuomet isiplti i didesni puoda vandens - issukis gaunas doh.gif
Atsakyti
kaip sakoma dlia fkusa i cveta - druzei netu biggrin.gif

taip ir su moderniom ar klasikinėm virtuvėm... kiekvienam kitaip... man asmeniškai jokia plokštė nėra gražu ir nepatinka ir niekada jos nesirinkčiau... aplamai man tas modernas namuose kad ir toks madingas, bet man jis atrodo atstumentis ir šaltas (bet tai tik mano požiūris ir mano nuomonė)... mano virtuvė klasikinė medinė ir man ji pati gražiausia biggrin.gif
anksčiau turėjau klasiką ir dabar rinkaus klasiką, net minties nebuvo apie plokštes...
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2009 11 26, 12:34)
na as ilgai sukau galva, is kur man tas nugaros maudimas atsiranda, kol karta atsistojau visiskai tiesiai ties plautuve, ir supratau, kad reikia gerokai pasvirti i prieki, norint grynai po ciaupu isplauti ar isskalauti indus, prisileisti vandens (zodziu atliekant bet koki veiksma).
Visiskai neisivaizduoju, kaip reiketu plauti, kai plautuves buna ikisamos i kampa ir dar giliau kampe koks miniatiurinis ciaupas imontuotas  rolleyes.gif .

Pvz. jau seniai irodyta ir visiems aisku, kad stalvirsis turi buti gerokai auksciau, nei anksciau buvo iprasta, irgi butent del stuburo nepatogios padeties dirbant ir del to atsirandanciu nugaros skausmu.


Na, standartinis baldu aukstis 85 cm man visai patogu (mano ugis 168 cm). O del patogaus indu nuplovimo kazkada pasirinkau maisytuva su istraukiama zarna - super patogu thumbup.gif Ir i koki didesni puoda vandens ipilt - be problemu thumbup.gif
I nauja virtuve labai noriu isigyt akmens mases plautuve ir maisytuva, galvoju apie smelio su taskiukais spalva - grynai del praktiskumo. Nes siuo metu turiu kriaukle ir maisytuva tokius metalic, tai po kiekvieno plovimo atrodo verysad.gif visi lasiukai, nesvarumai matosi, ir plauk neploves schmoll.gif
O del ploksciu - man grazu medzio masyvo, bet velgi praktiniais sumetimais tokiu nesirinksim. Faneruoti fasadai man kazkaip nelimpa schmoll.gif Tad kolkas galvoju apie dazytus blizgesnius MDF arba apie auksto slegio laminata HPL (ekspozicijoj man labai patiko, atrodo panasiai kaip MDF tik blizgiau, atsispindi siek tiek, net pamaniau kad cia kazkokia dazyto stiklo rusis ar pan.) smile.gif Dar aisku pasiaiskinsiu, kas praktiskiau, nors pagal kaina tai HPL brangiau kainuoja uz MDF g.gif
Atsakyti
vyras jau is manes juokias, kad as baldu taip ir neissirinksiu doh.gif
nu va po kiekvienos minciu vis kyla ir man. va del tu spintleiu atidarymi i virsu, virsutine spintele tai aisku, kad nelabai pasieksi ir teks kede det, bet ten laikysi nelabai naudojamus dalykus, o va apatine pakeliama i virsu, ja reiktu lengvai pasiekt. nu as esu 175, vyras 198, tai galvoju koks pva mums stalvirsio aukstis butu patogiausias, ta prasme kaip skaiciuioti cm?

dar tokia mintis iskilo, atverciama i virsu bus mano spintele virs kriaukles, ty dziovykle, 90cm ilgio ir 45cm plocio, tai kaip jos vidus irtengtas buna? g.gif iprasta kad 2 lentynos-lekstems ir puodeliams, bet ten 2 aukstai netilps, tai kaip daroma? g.gif

skaitinejau straipsnius apie virtuves ergonomika, visur rasoma, kad daznai siuksliu spintele neisnaudojama ir labai patogu ten daryt stalcius pvz plovimo medziagoms laikyt, siuksliu maisams, tai kaip cia butu?

ir siaip iskilo klausimas, kur laikot duona ir visokius sausainius, barankas? duonines nemegstu, nes netelpa viskas
Atsakyti