Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir ne tik

QUOTE(Tagulia @ 2009 11 25, 10:58)
o ar tik indukcinems kaitlentems nereikia kazkokiu specialiu brangiai kainuojanciu indu?  g.gif  kazkada girdejau toki dalyka  blush2.gif

Reikia mirksiukas.gif ne visi puodai ir keptuves tinka indukcinei kaitlentei, tik nedaugelis ir tai brangesniu firmu 4u.gif
Atsakyti
Laba vakara, o jau komentaru ax.gif dekui jums, mergaites, visai supainiojot, net nemaniau, kad negalima baliono montuoti i spintele doh.gif Del indukcines irgi pagalvojau, bet tie puodai baugina, o ir ipratrus as tik prie dujines, sunku man su elektra biggrin.gif Didziausias motyvas - elektros kaina doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tagulia @ 2009 11 25, 18:58)
o ar tik indukcinems kaitlentems nereikia kazkokiu specialiu brangiai kainuojanciu indu?  g.gif  kazkada girdejau toki dalyka  blush2.gif


Reikia, bet nebūtinai brangių smile.gif Tarkim mačiau labai faina komplektuką Tescoma firmos - 398 Lt, o Maximoj buvo 40 % akcija smile.gif
Bet paprastai puodai ir keptuvės būna brangesni..
Papildyta:
QUOTE(julija4ever @ 2009 11 25, 20:30)
Reikia mirksiukas.gif  ne visi puodai ir keptuves tinka indukcinei kaitlentei, tik nedaugelis ir tai brangesniu firmu 4u.gif


Na, šiais laikais pasirinkimas tikrai nemažas mirksiukas.gif Žinoma, papigiaja nenusipirksi, bet iš kitos pusės - bent jau žinosi, kad puodai geri biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Piranij@ @ 2009 11 25, 18:37)
lotuliukas.gif
ale nemoooooku aš indukcine naudotis.............pirmykščiai žmonės mes, be ugnies negalim  cool.gif


Aš nebeįsivaizduoju gyvenimo be indukcinės ax.gif

QUOTE(Tagulia @ 2009 11 25, 18:58)
o ar tik indukcinems kaitlentems nereikia kazkokiu specialiu brangiai kainuojanciu indu?  g.gif  kazkada girdejau toki dalyka  blush2.gif


Jei finansai leidžia - galima pirkti ir brangius. Turiu du puodus ir keptuvę. Už viską sumokėjau 130 Lt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(GitaZ @ 2009 11 25, 21:43)
Laba vakara, o jau komentaru  ax.gif  dekui jums, mergaites, visai supainiojot, net nemaniau, kad negalima baliono montuoti i spintele  doh.gif Del indukcines irgi pagalvojau, bet tie puodai baugina, o ir ipratrus as tik prie dujines, sunku man su elektra biggrin.gif Didziausias motyvas - elektros kaina  doh.gif

Jeigu jums tikrai svarbu dėl elektros kainos - pasidarykit trifazį įvadą elektrinei vyryklei. Priduokit namą kaip su elektrine vyrykle - tada jums elektros tarifas bus taikomas mažesnis. Tada pasidarykit tą padpolną dujų balioną.
Bet šituo atveju visa rizika tenka jums - pvz. jei esate apdraudę namą ir neduokdie kas - draudimas prisikabins, kad nedraudiminis įvykis, nes dujos bla bla bla. Be to jei kas ateis iš elektros tinklų - neleiskit į virtuvę, nes dujinė vyryklė taigi plika akim matosi cool.gif
Atsakyti
labutis Klausimukas Ar grazu ir ar pirktumete i savo virtuve ? Svarstau ar praktiska ax.gif
user posted image
Nera soniniu lentynu. Man auksciau grazesnio modelio
user posted image
user posted image
Esme tokia kad kaina kaip uz naturalu medi maza .. Medis isdziovintas kokybiskai . Nes jau seniau turiu siu baltarusiu gaminiu miegamuju komplektus. Taio svarstau kaip galvojat apie virtuves sio stiliaus.
Atsakyti
QUOTE(pempe1 @ 2009 11 25, 23:09)
labutis Klausimukas Ar grazu ir ar pirktumete i savo virtuve ? Svarstau ar praktiska ax.gif

Į modernų namą - ne. Į modernią klasiką (kaip daro daugelis) - kodėl gi ne, jei toks stilius patinka. Tik reikia erdves, kad nesugrūsti, nes gausis ,,pirtis,,.
Tik yra vienas bet - pažiūrėkit kaip stalčiukai darinėjasi, kad nereiktų kaip tarybiniais laikais muilu tept smile.gif
Atsakyti
4u.gif butinai atkreipsiu demesi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pempe1 @ 2009 11 25, 22:09)
labutis Klausimukas Ar grazu ir ar pirktumete i savo virtuve ? Svarstau ar praktiska ax.gif



Nei gražu, nei praktiška, bet čia juk skonio reikalas 4u.gif
Atsakyti
[quote=julija4ever,2009 11 25, 20:30]
Reikia mirksiukas.gif ne visi puodai ir keptuves tinka indukcinei kaitlentei, tik nedaugelis ir tai brangesniu firmu 4u.gif
[/quote

"Tefal", pvz., tiktu? blush2.gif
Reikes aisku pasidomet, skirtumais stiklo keramikiniu kaitlenciu ir indukciniu, kol dar nieko nenusprendem ir nenusipirkom. Dabar turiu stiklokeramikine ir labai patenkinta thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Upokšnis @ 2009 11 25, 21:07)
Aš nebeįsivaizduoju gyvenimo be indukcinės  ax.gif
Jei finansai leidžia - galima pirkti ir brangius. Turiu du puodus ir keptuvę. Už viską sumokėjau 130 Lt  biggrin.gif


Tai cia visai nebaisu g.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tagulia @ 2009 11 26, 02:00)
"Tefal", pvz., tiktu?  blush2.gif
Reikes aisku pasidomet, skirtumais stiklo keramikiniu kaitlenciu ir indukciniu, kol dar nieko nenusprendem ir nenusipirkom. Dabar turiu stiklokeramikine ir labai patenkinta  thumbup.gif



Tiktų, bet ne visos smile.gif Turi būti atitinkamas ženklinimas, panašus į spiruoklę mirksiukas.gif Kalbant konkrečiai apie tefal, tai palyginimui galiu pasakyti, kad stiklokeramikai tinkanti Tefal kainuoja maždaug 80 Lt, o indukcinei 150Lt. Na, bet va dabar pvz. maximoj keptuvems 40%, tad ir tinkančią indukcinei galima nupirkti pigiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pempe1 @ 2009 11 25, 22:09)
labutis Klausimukas Ar grazu ir ar pirktumete i savo virtuve ? Svarstau ar praktiska ax.gif


O koks cia medis? pusis?
Siaip man butu graziau, jei butu dazyta-beicuota kaip nors, o jei dar su tokiais kaip apvadais truputi tamsesniais, atrodo panasiai, kaip sendinta, bet nevisai, - tai labai grazu butu. Nes jei palikti taip, kaip yra foto, tikrai atrodo kaip pirtis g.gif
Tokie baldai, mano galva, labiau tiktu i sodyba, kaima, na arba bent jau i privatu nama. Be to, jeigu jau daryti tokia virtuve, tai ir likes namo stilius turetu buti atitinkamas mirksiukas.gif
Bet cia tik mano nuomone, svarbu, kad seimininkei patiktu ax.gif
Papildyta:
QUOTE(kristik @ 2009 11 26, 02:15)
Tiktų, bet ne visos smile.gif Turi būti atitinkamas ženklinimas, panašus į spiruoklę  mirksiukas.gif Kalbant konkrečiai apie tefal, tai palyginimui galiu pasakyti, kad stiklokeramikai tinkanti Tefal kainuoja maždaug 80 Lt, o indukcinei 150Lt. Na, bet va dabar pvz. maximoj keptuvems 40%, tad ir tinkančią indukcinei galima nupirkti pigiau  mirksiukas.gif


Na mes sia vasara per akcija "Iki" prisipirkom "Tefal" keptuviu (tu brangesniu) , irgi su 40 proc. nuolaida blush2.gif Tai labai labai esu patenkinta thumbup.gif O i zenklinima neatkreipiau demesio, nes tada buvo svarbu tik tai, ar tinka keramikinem kaitlentem doh.gif
Atsakyti