Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir ne tik

QUOTE(Draugeliuke @ 2009 11 25, 06:51)
Labas rytas!! 4u.gif

nu bukit zmones, pakomentuokit mano nuoroda smile.gif  i koki stalvirsi man keisti, koks deretu labiausiai?

http://public.fotki....s/p1010567.html


as rinkciausi tamsu stalvirsi. nes dabar tai viskas susilieja ir kazkaip nelabai kaip atrodo... ax.gif
Atsakyti
Draugeliuke, nors man stalviršis visai nepatinka, bet prie plytelių jis tikrai labai dera, virtuvė ne per marga - dominuoja dvi spalvos smile.gif O, jei nori keisti, patarti nesunku, bet, kad patarimas būtų naudingas, reiktų išsistudijuoti visus stalviršius doh.gif Todėl, manau, būtų paprasčiau, jei tu išsirinktum keletą tau patinkančių stalviršių, o mes jau iš jų padėtume atsirinkti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lioliuke @ 2009 11 25, 10:44)
temide lauksim tavo virtuvytes foto  mirksiukas.gif


Bus būtinai, tik nemanau, kad greitai. Nes dar 3 dienos kokios rinkimo, tada fasadines dureles veš dažyti, lakuoti ir poliruoti, tada atgal. Stalviršis granito nežinau per kiek laiko bus padarytas. Na, merginos, gal Kalėdom ir pasirodysiu lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Temidė: 25 lapkričio 2009 - 11:01


QUOTE(Žydriausia @ 2009 11 24, 23:45)
o jei paciam kraste vietoj atverciamu spinteliu padaryciau atidaromas durelemis, tai gal nebutu chaotiska, nes kampe yra tokia atidaroma spintele, tai is tos kampines sonu butu atverciamos, o prie krasto atidaromos g.gif

nu dar pakartou klausima, kazi ar labai be rysio butu? taip islosciau vietos.
o ir siaip pamasciau, kad kai atsiras galimybe skalbianke iskelt is virtuves, tai jos vietoj oasidarysiu stalcius ir nuo tos minties smagiau pasidaro smile.gif , nors ta perspektyva gali but labai tolima doh.gif

o siaip p[asilieku labiau prie antro varianto, ty mazinsiu stalcius, darysiu kampine atidaroma spintele su lentynom, ziurint apatines spinteles is galo (nuo skalbiankes), bus skalbimo masina, indaplove (virs jos padeklas kriaukles), tada kriaukle (po ja siuskliu spintele) ir tada kampine spintele g.gif tai gausis, kad virs kriaukles bus atverciama i virsu dziovykla (manau patogu), ten kur skalbianke liks apie 65cm darbinio pavirsiau, tai gal ten bus galima pamastyt apie vieta mikrobangei (galbut ja pakabint po virsutine spintelem-ziurint kaip atrodys).
tai va dar lieka nusprest ka daryt su virsutinem, ar virs gartraukio taip palikt ar del ta balkiuka, kad butu simteriskiau ir pati virsutine spintele gautusi tokio plocio kaip salia esanti g.gif

dar klausimas kiek minimum turetu buti kampe palikta durelems, kad jos atsidarytu kampiu ir kad butu galiam normaliai pasiekt (aisku daznai ten nelisi, desiu ten kazka nel;abai naudojamo)

Darugeliuke, o man asmeniskai per daug susilieja spalvos, aisku pigiausia nieko nekeist ir gali taip gyvent ir dzoiaugtis, bet jei primygtinai nori keis as deciau koki tamsu, kad kontrastas butu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Draugeliuke @ 2009 11 25, 08:51)
Labas rytas!! 4u.gif

nu bukit zmones, pakomentuokit mano nuoroda smile.gif  i koki stalvirsi man keisti, koks deretu labiausiai?

http://public.fotki....s/p1010567.html

ziuriu ziuriu ir nesuprantu - o koks yra bendras virtuves stilius g.gif ? kiek matosi is nuotraukos, tai fasadas modernus, o plyteles Land/kaimisko stiliaus...
Cia is viso labai sunku pasakyti, kas prie ko netinka. Jei keisti stalvirsi i tamsu, tai bus labai labai didelis kontrastas su sviesiu frontu, o tamsiame fone jis atrodys dar sviesesnis.
Del susiliejanciu dabartinio stalvirsio ir spinteliu spalvu tai gaunasi beveik toks pat vaizdas, kai daroma ir siena, ir stalvirsis is tos pacios plokstes (kas man nera labai grazu butent del to vientisumo).
Paprasciausia investicija butu deti tarp plyteliu ir stalvirsio sviesios sp. (kaip dureliu) staljuoste, arba jei nusprestumete vis delto keisti - tada rinkciausi koki sviesu neutralu taskuota, be jokiu isilginiu ar skersiniu rastu (priesingai fasadui). Vienu zodziu reiketu gerai pagalvoti, kaip sujungti/suristi tas plyteles su fasadu ax.gif .

http://cgi.ebay.de/A...=item58847afa83
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida777: 25 lapkričio 2009 - 12:58
Draugeliuke, pamenu kai man virtuvę surinko, buvau pasibaisėjus. Bet pasijungė apšvietimas, ant stalviršio susidėjau tai, kas reikalinga, pasikabinau įrankius. Ir vaizdas pasikeitė wink.gif
Atsakyti
QUOTE(kristik @ 2009 11 24, 23:27)
Kad nebūtų "gaidys" geriau visai baliono nestatyti...

Ale elektra brangzzzzzzzzzzzzz cool.gif
QUOTE(Draugeliuke @ 2009 11 25, 09:51)
nu bukit zmones<..>

Aš irgi dėčiau kokį tai į pilkumą - derinčiau prie vyryklės/spintelių rankenėlių arba stiklo, kuris yra spint.durelėse atspalvio.
Bet dėčiau kokį taškuotą, kad švarus visada būtų rolleyes.gif

Bet....gal tu pagyvenk su tuo stalviršiu porą mėnesių, gal tau prilips jis? Nėra čia nieko baisaus tavo virtuvėj - spalvos tikrai labai suderintos,labai šlta tavo virtuve spalvos prasme.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Piranij@: 25 lapkričio 2009 - 18:31
QUOTE(Piranij@ @ 2009 11 25, 18:06)
Ale elektra brangzzzzzzzzzzzzz cool.gif


Bet bent jau nesproooogs cool.gif Nebus dujų kvapo cool.gif Nereikės periodiškai tampytis su balionu cool.gif
Indukcinė kaitlentė taupo elektrą mirksiukas.gif


Atsakyti
QUOTE(kristik @ 2009 11 25, 18:23)

Indukcinė kaitlentė taupo elektrą  mirksiukas.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(kristik @ 2009 11 25, 19:23)
Bet bent jau nesproooogs  cool.gif Nebus dujų kvapo  cool.gif Nereikės periodiškai tampytis su balionu  cool.gif
Indukcinė kaitlentė taupo elektrą  mirksiukas.gif

lotuliukas.gif
ale nemoooooku aš indukcine naudotis.............pirmykščiai žmonės mes, be ugnies negalim cool.gif

O dėl baliono, tai kaime kiekvieną kartą gaminant kranelį reik užsukt/atsukt. Nors gal čia senas įprotis, kaip kad TV negalima žiurėt kai žaibuoja doh.gif
Bet tkrai labai smirda kai dujos tam balione pradeda baiginėtis.

Dar gal pasidomėkit ar išvis tą balioną galima kišt į spintelę dėl saugumo reikalavimų g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Piranij@: 25 lapkričio 2009 - 18:40
QUOTE(Piranij@ @ 2009 11 25, 18:37)
lotuliukas.gif
ale nemoooooku aš indukcine naudotis.............pirmykščiai žmonės mes, be ugnies negalim  cool.gif

O dėl baliono, tai kaime kiekvieną kartą gaminant kranelį reik užsukt/atsukt. Nors gal čia senas įprotis, kaip kad TV negalima žiurėt kai žaibuoja  doh.gif
Bet tkrai labai smirda kai dujos tam balione pradeda baiginėtis.

Dar gal pasidomėkit ar išvis tą balioną galima kišt į spintelę dėl saugumo reikalavimų  g.gif


Dėl saugumo reikalavimų... baliono negalima... Namo su juo nepriduosi (kažkaip galvoju, kad čia bus balionas pastatytas po pridavimo blush2.gif )..

Žaibas žaibu, bet balioną DĖL SAVO IR SAVO ŠEIMOS SAUGUMO užsukinėčiau kiekvieną kartą po naudojimosi. O jei dujų nuotekis? O jei vaikai prikiš nagus? Juk tai ne juokas...

P.S. Gyveni žmogau ir mokaisi - juk kitaip būtų nuobodu gyventi mirksiukas.gif Aš elektrine virykle taip pat kažkada nemokėjau naudotis - o dabar jau viskas čiki piki smile.gif O su indukcine bus paprasčiau - bent jau neprisvilinės, jei kas išbėgs rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(lioliuke @ 2009 11 25, 18:36)


o ar tik indukcinems kaitlentems nereikia kazkokiu specialiu brangiai kainuojanciu indu? g.gif kazkada girdejau toki dalyka blush2.gif
Atsakyti