Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir ne tik

QUOTE(lioliuke @ 2009 11 24, 19:54)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  :lo Bet tas pusinis nelabai ekonomiska tuliukas:  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
nu kad tas tavo minimas" gaidys" nebutu yra ir mazeniu balionu  nebutina gi ta gramozdiska deti yra pusiniu didesniu nei puse ir visai mazu wink.gif
manau jau geriau dazniau uzsipildyti nei sugadinti vaizda  mirksiukas.gif

Bet tas pusinis nelabai ekonomiska ax.gif
Atsakyti
QUOTE(GitaZ @ 2009 11 24, 19:09)
Bet tas pusinis nelabai ekonomiska  ax.gif



jei pas Jus nuosavas namas, tai gal galima normalų dujų balioną pastatyti kokioje nors pagalbinėje patalpoje už sienos ar rūsyje ir atsivesti žarnelę? ne tiek jau daug investicijų, viskas paslepiama po grindjuostėmis, bet virtuvės vaizdas bent jau nenukentėtų, be to, nelabai patogu kaskart bus tą balioną traukt iš kampo..
Atsakyti
QUOTE(GitaZ @ 2009 11 24, 20:09)
Bet tas pusinis nelabai ekonomiska  ax.gif


nu jei brangs elektra, tai brangs ir dujos jeigu ka... o kodel jus norit ta baliona butinai i kampine spintele deti g.gif Nenorit prie sienos krasto pasidaryti tokia a le ukine spinta biski aukstesne ir pasistatyti ta baliona... kaip pvz cia:

http://s64.photobuck...ent=virtuv1.jpg

Atsakyti

QUOTE(GitaZ @ 2009 11 24, 18:50)
Laba vakareli. Reikia jusu patarimu. Projektuojam virtuve savo namui. Jau keiciam mintis kelinta karta, vakar dar viena isgimdziau, dabar su baldu projektuotoju aptarem, jis nezino, ka jau su manim bedaryti biggrin.gif 
Pas mus virtuve 15 kvadratu, planuojame deti tik pastatomas spinteles ant dvieju sienu, sueinanciu kampu, vadinasi bus kampine spintele. Buvom sugalvoje deti elektrine buitine technika, dabar jau sumasciau, kad gal reiketu kombinuoti su dujine, bet namuose neturim duju ivado ir artimoje ateityje nezadame atsivesti, o labai jau baugina gresmingos lektros kainos. galvojame pirktis duju baliona ir naudoti ji virtuveje, tik klausimas, kaip ji paslepti  g.gif  galvoju, gal imontuoti i kampine spintele, ji butu aukstene uz kitas 8 cm, kazin ar labai "gaidys" atrodytu  g.gif  I viena puse nuo tos kampines spintles su pasleptu balionu eitu kriaukle, o i kita spintele ir tada virykle. ( gal supratot biggrin.gif)
Zodziu, esminis klausimas, ar labai baisiai atrodytu, jei kampine spintele butu aukstesne uz kitas?


Labukas,

Kad nebūtų "gaidys" geriau visai baliono nestatyti...

4u.gif
Atsakyti
o jei paciam kraste vietoj atverciamu spinteliu padaryciau atidaromas durelemis, tai gal nebutu chaotiska, nes kampe yra tokia atidaroma spintele, tai is tos kampines sonu butu atverciamos, o prie krasto atidaromos g.gif

Atsakyti
Na, man vakar pradėjo montuoti virtuvę. Iki vėlyvo vakaro dirbo, bet net pusės nepadarė. Kol kas vaizdelis nedžiuginantis, matysim, kas bus galutiniame rezultate.
Atsakyti
Labas rytas!! 4u.gif

nu bukit zmones, pakomentuokit mano nuoroda smile.gif i koki stalvirsi man keisti, koks deretu labiausiai?

http://public.fotki....s/p1010567.html
Atsakyti
QUOTE(Draugeliuke @ 2009 11 25, 09:51)
Labas rytas!! 4u.gif

nu bukit zmones, pakomentuokit mano nuoroda smile.gif  i koki stalvirsi man keisti, koks deretu labiausiai?

http://public.fotki....s/p1010567.html

o koks yra? Pica?
Atsakyti
Draugeliuke - siaip mano akimis beda tai, kad stalvirsis su plytelemis susilieja. Man regis, visai graziai turetu atrodyt pilkas (aliuminio gal spalvos, bet be blizgesio) stalvirsis.
Arba tada reikia kazkokio tamsesnio vienspalvio, bet nepraktiska,nes labai jau dulkes matysis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Temidė @ 2009 11 25, 08:26)
Na, man vakar pradėjo montuoti virtuvę. Iki vėlyvo vakaro dirbo, bet net pusės nepadarė. Kol kas vaizdelis nedžiuginantis, matysim, kas bus galutiniame rezultate.


Pažįstama situacija biggrin.gif Manęs pirmos trys dienos irgi nedžiugino biggrin.gif Atrodė, kad lėtai dirba, vaizdas tikrai neatitiko mano įsivaizduojamos virtuvės biggrin.gif Po savaitės spygavau iš laimės, kad turiu svajonių virtuvę lotuliukas.gif

Kantrybės 4u.gif Galutinis rezultatas bus mieliausias 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Upokšnis @ 2009 11 25, 10:04)

Kantrybės  4u.gif Galutinis rezultatas bus mieliausias  4u.gif

Upokšni, ačiū 4u.gif Į tai ir dedu visas viltis biggrin.gif
Atsakyti
temide lauksim tavo virtuvytes foto mirksiukas.gif

drugeliuke, o as stalvirsio visai nekeisciau tongue.gif nebent pinigu neturi kur deti blink.gif
Atsakyti