Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir ne tik

QUOTE(ambasadore @ 2009 11 12, 10:08)
Na nerandu as internete dujines imontuojamos orkaites. Merginos, gal galit imesti kokia nuoroda?  4u.gif
Jau radau
http://www.sarapas.l...e...400 X .html

http://www.ardo.lt/l...orkaites?cat=25

http://www_dovanucen...00-p-61364.html

na tikrai nemazai yra dujiniu orkaiciu ir gan normali isvaizda.
Man elektroliux labai panasi su Ardo.

mano mamai sumontavo tą ardo modelį HC OO M4 X (senesnis) na metus naudojasi, visai neblogi atsiliepimai.
man pačiai kitą savaitę virtuvę montuos tai irgi turėsiu ardo įmontuojamą tą naujesnę.
Beje, bijau suklysti, bet mama atrodo būtent kažkokį elektroliukso modeliuka dujinį buvo nužiūrėjusi ir pasirodė, kad jis nebegaminamas, nors iš puslapių oficialių nebuvo išimtas. Dar yra Beko įmontuojama dujinė orkaitė (šeškinės/fabijoniškių topocentre mačiau prieš metus). Na pasitikėjimo nekėlė, bet tuo metu manėm, kad nieko nerasim, tai svarstėm ir šį variantą
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tralaila: 12 lapkričio 2009 - 13:52
QUOTE(ambasadore @ 2009 11 12, 08:09)
Labas rytas.Merginos, o yra kad orkaite butu dujine.Cia kazkas rase, kad turi dujas ir nevertina to, o kas ju neturi, tai tikrai noretu.Aisku su elektrine, svariau viskas, bet kai elektra pabrangs ir dauguma tu buitiniu prietaisu daug elektr.suvalgo, tai gal sakau, imontuojama orkaite rinktis dujine, bet klausimas ar tokiu yra?


Gaminant ant dujų maistą tikrai kai kurie patiekalai gaunasi daug geriau, tačiau kalbant apie orkaites, tai kiek teko susidurti - elektrinės yra geriau, nes jos tolygiau paskirsto šilumą ax.gif
Atsakyti
axa, matosi kad taviske kriaukle gana siaura buvo, mes panasia buvom nusiziureje, bet finale pasiemem platesne ir paskui labai dziaugiausi, nes i ta siauresne jokio didesnio bliudo buciau neitalpinusi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kristik @ 2009 11 12, 14:29)
Gaminant ant dujų maistą tikrai kai kurie patiekalai gaunasi daug geriau, tačiau kalbant apie orkaites, tai kiek teko susidurti - elektrinės yra geriau, nes jos tolygiau paskirsto šilumą  ax.gif

Sutinku, kad su elektra gaminti yra zymiai patogiau ir graziai viskas iskepa.Bet jei ziureti is ekonomines puse, tai dujos pigiau, o jei dar kaip sneka, kad elektra pabrangs, tai bijosim ir koki pyraga daznai issikepti, o taip norisi, man patinka kepti.
Atsakyti
QUOTE(ambasadore @ 2009 11 12, 14:47)
Sutinku, kad su elektra gaminti yra zymiai patogiau ir graziai viskas iskepa.Bet jei ziureti is ekonomines puse, tai dujos pigiau, o jei dar kaip sneka, kad elektra pabrangs, tai bijosim ir koki pyraga daznai issikepti, o taip norisi, man patinka kepti.


Kažkaip labai kraupiai viską įsivaizduoji mastau.gif Nebus tokio kraupaus skirtumo, kad bijoti pyragą išsikepti doh.gif Be to dėl viryklės dar suprantu - ekonomija jausis, nes kasdien ant jos gaminame valgyti, bet kas liečia orkaitės, tai vistiek nesinaudojam kasdien...
Atsakyti
na stai, pagaliau ir as galiu dziaugtis turedama nauja virtuve
Virtuve
Viskas man patinka pakolkas. Tokioj mazoj virtuvytej dabar tiek turiu kur ka galiu susideti... blush2.gif ax.gif
Atsakyti
o man dar niek nepakomentavo ar atverciamos i virsu spinteles 90cm ilgio ir 45cm plocio ar nebus per dideles, ar bus patogu? g.gif

QUOTE(truputukas @ 2009 11 12, 15:53)
na stai, pagaliau ir as galiu dziaugtis turedama nauja virtuve
Virtuve
Viskas man patinka pakolkas. Tokioj mazoj virtuvytej dabar tiek turiu kur ka galiu susideti... blush2.gif  ax.gif

nu siek tiek panasu i musu, tik musu kita siena (kur skalbianke) bus ilgesne biski. as irgi zadu kampu daryt taip spintele ir det stikla, vien todel, kad man atrodo, kas stiklas pagilina erdve ir neatrodys tai arti ta spintele g.gif ir ziurisi visai normaliai, tik as va galvoju dar kadangi salia bus atverciamos spinteles po 2 i auksti, tai apatines irgi daryt stiklo, o virsutines medines g.gif
ir plyteles labai panasios kaip pas mus smile.gif
G=razu, tik man atrodo, kad tokios ryskio0s spalvos turetu gan greit nusibost, nu aisku cia mano nuomone g.gif

del orkaiciu, tai as irgi tik uz elektrine, visos drauges ir mama, kurios turejo dujines, keikiasi, kad netolygiai kepa, svyla. Turiu pati elektrine, tai aisku su dujine negaliu lygint ne su dujine nekepu, bet elektrine gorenje, puiki g.gif o del taupumo, tai kai pagalvioju kiek as ta orkaite jungiu..... g.gif tai man rodos kad cia jau itakos nelabai tas ekonomiskumas. Aisku gal jei labai seiminimle kokia, kuri verda, kepa pyragus, bet tokiu atveju tada dar svarbiau kepimo kokybe. Nu del orkaites tai as tiki uz elektrine g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žydriausia: 12 lapkričio 2009 - 16:51
QUOTE(truputukas @ 2009 11 12, 15:53)
na stai, pagaliau ir as galiu dziaugtis turedama nauja virtuve
Virtuve
Viskas man patinka pakolkas. Tokioj mazoj virtuvytej dabar tiek turiu kur ka galiu susideti... blush2.gif  ax.gif

Man ir per ryski spalva.
Ar patogu kriaukle bus taip kampe, ar nenorejai ja truputi desiniau pasidaryti?
Atsakyti
QUOTE(ambasadore @ 2009 11 12, 18:46)
Man ir per ryski spalva.
Ar patogu kriaukle bus taip kampe, ar nenorejai ja truputi desiniau pasidaryti?

vat vienintelis minusas ir gavosis su ta kriaukle. kai rode kur deti rodes lyg nieko, o dabar biskuti noretusi desiniau. Bet jau saukstai po pietu...ner kaip dabar perdaryti..
o spalva esu labai patenkinta
Atsakyti
QUOTE(Krisss @ 2009 11 12, 09:50)
O man dabar paieskos plyteliu virtuvei..  doh.gif  noriu mozaikos.. ale kad pasirinkimo nelabai randu.. Kaune Irise ziurejau, kur dar galeciau ju paieskoti..  4u.gif 

Šiaip didžiausias mozaikos pasirinkimas yra Eurotope (Nice). Dar pasižvalgyk Greslite, Vainetoj.

QUOTE(Žydriausia @ 2009 11 12, 17:48)
o man dar niek nepakomentavo ar atverciamos i virsu spinteles 90cm ilgio ir 45cm plocio ar nebus per dideles, ar bus patogu? g.gif

hmmm g.gif kažkas čia ne taip. Jei jos bus 90cm ilgio ir 45 aukščio tai bus super. Jei bus 90cm aukščio, ir 45cm ilgio tai tada tik dureles dėti, o ne atverčiamas į viršų daryti.
Atsakyti
QUOTE(truputukas @ 2009 11 12, 18:44)
vat vienintelis minusas ir gavosis su ta kriaukle. kai rode kur deti rodes lyg nieko, o dabar biskuti noretusi desiniau. Bet jau saukstai po pietu...ner kaip dabar perdaryti..
o spalva esu labai patenkinta

tai gerai, kad tu patenkinta, juk tau naudotis siais baldeliais.
Atsakyti
QUOTE(truputukas @ 2009 11 12, 15:53)
na stai, pagaliau ir as galiu dziaugtis turedama nauja virtuve
Virtuve
Viskas man patinka pakolkas. Tokioj mazoj virtuvytej dabar tiek turiu kur ka galiu susideti... blush2.gif  ax.gif

Labai grazi virtuvyte thumbup.gif Ir spalvyte mano skonio thumbup.gif Jei ne paslaptis kiek kainavo?Galima i AZ. blush2.gif
Tik vat kriaukle,tai atrodo,kad nelabai patogiai. g.gif
Atsakyti