Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir ne tik

QUOTE(Buttuke @ 2009 11 24, 13:27)

tik jus man paaiskinkit, kaip jus sugalvojat mikro krosneles det virs saldytuvo ar orkaites(kai ji virs stalvirsio montuojama)? kaip idet pasyldyt sriubos lekste? nu niekaip neikertu g.gif ar patogu? nu nebent krepsininku seimyna cool.gif

grieztu taisykliu kur montuoti mikres kaip ir nera. g.gif
kur kam patogu tas ten ir deda mirksiukas.gif
smile.gif mano saldytuvas nera super aukstas ( pasirinkom butens toki modeli kad eitu pasiekti ir mikre saldiklio nereikai turim ji rusyje mirksiukas.gif ) tai kad ir zemauge esu puikiaisia pasieksiu ta mikre wink.gif o man nelabai kaip atrodo kaip mikres uzgriozdina stalvirsi tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(lioliuke @ 2009 11 24, 13:48)
grieztu taisykliu kur  montuoti mikres kaip ir nera. g.gif
kur kam patogu tas ten ir deda  mirksiukas.gif
smile.gif mano saldytuvas nera super aukstas ( pasirinkom butens toki modeli kad eitu pasiekti ir mikre  saldiklio nereikai turim ji rusyje  mirksiukas.gif ) tai kad ir zemauge esu  puikiaisia pasieksiu ta mikre wink.gif o man nelabai kaip atrodo kaip  mikres  uzgriozdina stalvirsi tongue.gif

man irgi uzgriozdinimas nepatinka, bet kai pasidaromaukstai, tai irgi doh.gif man asmeniskai nepriitina. pas mus dabar tiesiog ant tokiu koju pakabinta iskart po spintelem, kampe, aukstis super patogus, tik aisku stalvirsis po ja jau ne;labai isnaudojamas, bet kai ten kampe, tai netrukdo. kazkada cia buvo diskusija del sriubos lekstes, nu aisku ir apie ja kalba, be to juk tarkim pradinukai (mano toks bius kitais metais) jau gali kazka pasisildyt mikrobangej, tai kaip vaikui pasiekt jei aukstai, pvz as mikrobanges daznai nenaudoju, bet atsildymui naudoju, tai atsyla kokia mesa, juk irgi vandens buna, jau akiu lygyje isismt lekste su vandeniu reik kad rankos nedrebetu tongue.gif , o ka daryt kai aukstai doh.gif nors dauguma pavydziu mikrobange aukstai, man tai nepatinka schmoll.gif
Atsakyti
Tau reikia pradžiai apsispręsti ar nori talpiau su trim lentynom, ar užteks dviejų mirksiukas.gif Pirmu atveju 90 cm aukščio spinteles daryti su siauresnėm paprastai atidaromom spintelėm (saiuresnės tiek dėl "lengvesnio" vaizdo, tiek dėl patogaus atidarinėjimo), antruoju atveju siūlyčiau drayto 70-75 cm aukščio spinteles, pamažinant jas ne iš viršaus, o iš apačios - kadangi esate aukšti, tai erdvė tarp stalviršio ir pakabinamų spintelių nepakenks mirksiukas.gif Gal tokiu atveju galima būtų ir su gartraukio linija suderinti rolleyes.gif

Po savo patirties pasirinkčiau siauresnius stalčius ir kampu atsidarančias dureles smile.gif

Argumentas tikrai rimtas drinks_cheers.gif Nelabai supratau apie balkiuką, bet man vientisos durelės skamba gražiau rolleyes.gif

Tikrai neverta daryti dviejų darbinių paviršių ir, kaip jau anksčiau rašiau, ant jo sustatyti šlapi indai trukdys laisvam judėjimui plautuvė-darbastalis (nusiplausi daržoves ir dedama ant darbastalio turėsi jas perkelinėti virš indų, stovinčių ant padėklo).

Aš gal prie krašto daryčiau iš plokščių tokia a lia nišą (tokio gylio kaip ir pakabinamos spintelės) ir ten statyčiau mikrobangę (virš jos dar liktų vietos lentynėlėje) - gal virtuvė ir neatrodys sustyguota kaip kataloge, tačiau man taip atrodo vistiek gražiau ir tvarkingiau nei šiaip pastatyta mikrobangė...

Plautuvių ir į 45 cm spinteles yra talpių, reikia tik pasiieškoti mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(kristik @ 2009 11 24, 13:58)
Tau reikia pradžiai apsispręsti ar nori talpiau su trim lentynom, ar užteks dviejų  mirksiukas.gif Pirmu atveju 90 cm aukščio spinteles daryti su siauresnėm paprastai atidaromom spintelėm (saiuresnės tiek dėl "lengvesnio" vaizdo, tiek dėl patogaus atidarinėjimo), antruoju atveju siūlyčiau drayto 70-75 cm aukščio spinteles, pamažinant jas ne iš viršaus, o iš apačios - kadangi esate aukšti, tai erdvė tarp stalviršio ir pakabinamų spintelių nepakenks  mirksiukas.gif Gal tokiu atveju galima būtų ir su gartraukio linija suderinti  rolleyes.gif

Po savo patirties pasirinkčiau siauresnius stalčius ir kampu atsidarančias dureles  smile.gif

Argumentas tikrai rimtas  drinks_cheers.gif Nelabai supratau apie balkiuką, bet man vientisos durelės skamba gražiau  rolleyes.gif

Tikrai neverta daryti dviejų darbinių paviršių ir, kaip jau anksčiau rašiau, ant jo sustatyti šlapi indai trukdys laisvam judėjimui plautuvė-darbastalis (nusiplausi daržoves ir dedama ant  darbastalio turėsi jas perkelinėti virš indų, stovinčių ant padėklo).

Aš gal prie krašto daryčiau iš plokščių tokia a lia nišą (tokio gylio kaip ir pakabinamos spintelės) ir ten statyčiau mikrobangę (virš jos dar liktų vietos lentynėlėje) - gal virtuvė ir neatrodys sustyguota kaip kataloge, tačiau man taip atrodo vistiek gražiau ir tvarkingiau nei šiaip pastatyta mikrobangė...

Plautuvių ir į 45 cm spinteles yra talpių, reikia tik pasiieškoti  mirksiukas.gif

1. Norejau talpiu, aukstesniu ir modernesniu, bet kaip suprantu sis variantas neimanomas, tai teks apsisprest ar daryt moderniau -atverciamas i virsu su 2 lentynom, bet tada turbut reiktu palikt 45cm, nes jei darysiu pvz 90cm ilgio ir 40cm plocio, tai bus labai jau tokios istysusios doh.gif ) Cia dar su vyru pasitarsiu, bet kazkaip norisi naujoviu, atverciamu dar nesu turejus blush2.gif . o jas apskritai kelti auksciau nelabai iseina, nes jau plyteles ant sienos sudetos ir dedam spinteles iskart virs plyteliu

2. turbut taip ir darysiu, koki 70cm stalciai ir dar 20cm liks kampinei spintelei

3. na tiesiog uzdetume siaura juostele kiek ten truksta aukscio iki apatines spinteles ir tada virsuj butu tokia pat spointele kaip salia (45cm aukscio), vizualiai ji butu tokia kaip salia, bet atsidarinetu paprastai, o ne i virsu, nes kitaip neiseina. vistiek ten nelabai ka desim, nes tos spinteles principas-paslepti skaitliukus

4. logiskas argumentas, o as kai masciau, sakau pvz nusiplaunu darzoves, pasidedu ant padekliuko, tai butu salia darbastalio, bet turbut nesvariu indu ant jo bus daugiau nei nupolautu ir poaruostu darzoviu ar kito maisto tongue.gif ir toks isdestymas patogesis del indaploves ir vietos, tai matyt cia irgi jau apsispresta tongue.gif

5. del mikrobanges tai cia opus klausimas, visu pirm aji platesne nei virsutines spinteles, todel neiseitu jos patalpint i tokio pat plocio, visu antra mes ir taip pradzioj darem kraste siauresne spinta del vietos, kad neuzgoztu erdves, nes ten pagrindinis iejimas, tai galvojam jei dar uzdesim prie krasto mikrobange, tao velgi...ta erdve uzgozim, o jei bus atviriau, tai kaip ir erdviau. g.gif

del plautuves tai sutinku, as va dabar turiu 45 kvadratine ir man puikiausiai uztenka, o juk dabar dar turesiu indaplove, taio dar maziau indu plausiu tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žydriausia: 24 lapkričio 2009 - 14:15
ot as dabar ziuriu savo projekta ir zydriausios, ir susimasciau... o ar patogu, kai virykle taip art sienos g.gif Ar cia tik pripratimo reikalas.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2009 11 24, 14:13)
1. Norejau talpiu, aukstesniu ir modernesniu, bet kaip suprantu sis variantas neimanomas, tai teks apsisprest ar daryt moderniau -atverciamas i virsu su 2 lentynom, bet tada turbut reiktu palikt 45cm, nes jei darysiu pvz 90cm ilgio ir 40cm plocio, tai bus labai jau tokios istysusios doh.gif ) Cia dar su vyru pasitarsiu, bet kazkaip norisi naujoviu, atverciamu dar nesu turejus blush2.gif . o jas apskritai kelti auksciau nelabai iseina, nes jau plyteles ant sienos sudetos ir dedam spinteles iskart virs plyteliu

2. turbut taip ir darysiu, koki 70cm stalciai ir dar 20cm liks kampinei spintelei

3. na tiesiog uzdetume siaura juostele kiek ten truksta aukscio iki apatines spinteles ir tada virsuj butu tokia pat spointele kaip salia (45cm aukscio), vizualiai ji butu tokia kaip salia, bet atsidarinetu paprastai, o ne i virsu, nes kitaip neiseina. vistiek ten nelabai ka desim, nes tos spinteles principas-paslepti skaitliukus

4. logiskas argumentas, o as kai masciau, sakau pvz nusiplaunu darzoves, pasidedu ant padekliuko, tai butu salia darbastalio, bet turbut nesvariu indu ant jo bus daugiau nei nupolautu ir poaruostu darzoviu ar kito maisto tongue.gif ir toks isdestymas patogesis del indaploves ir vietos, tai matyt cia irgi jau apsispresta tongue.gif

5. del mikrobanges tai cia opus klausimas, visu pirm aji platesne nei virsutines spinteles, todel neiseitu jos patalpint i tokio pat plocio, visu antra mes ir taip pradzioj darem kraste siauresne spinta del vietos, kad neuzgoztu erdves, nes ten pagrindinis iejimas, tai galvojam jei dar uzdesim prie krasto mikrobange, tao velgi...ta erdve uzgozim, o jei bus atviriau, tai kaip ir erdviau.  g.gif

del plautuves tai sutinku, as va dabar turiu 45 kvadratine ir man puikiausiai uztenka, o juk dabar dar turesiu indaplove, taio dar maziau indu plausiu tongue.gif


Pirmoj vietoj turėtų būti praktiškumas ir patogumas, o modernas - laikinas dalykas.. juolab, kad ir aukštų paprastai atidaromų variantų taip pat yra modernių mirksiukas.gif Na, bet jei nori pakeliamų, tai daryk pakeliamas, šiaip, kadangi spintelės dvi viena virš kitos, tai nemanau, kad 40x90 bus labai ištysusios smile.gif

Jei mokrobangė netelpa, tada jokių plokščių nereikia schmoll.gif gal tikrai geriau palaukti baldų, o tada ką nors sugalvosit - papildomą lentynėlę ar tvirtinimus tikrai bus ne bėda padaryti smile.gif

Beje dėl plautuvės dubens dydžio, tai parašysiu iš savo patirties - nors turiu indaplovę, bet man dydis vistiek labai svarbus, nes dažniausiai rankomis praplaunu didelius dubenis (tarkim nuo vaisių ar pan.), skardą, pjaustymo lentą - ir nors atrodo smukmenos, bet būtent dėl jų ir reikia didelės plautuvės ax.gif O visi kiti sąlyginai nedideli indai, kuriuos patogu plauti kad ir mažoje plautuvėje, dažniausiai iškart keliauja į ndaplovę rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Piranij@ @ 2009 11 23, 22:13)
Taip, čia lietas kartu su kriaukle akmens masės stalviršis  4u.gif
O galetumėt pasakyt iš kur šitą nuorodą paėmėt ?


Galiu biggrin.gif cia is kitos temos irgi sitam subforume "Namai", tiksliai dabar pavadinimo nepasakysiu, bet temele apie uzuolaidas ir romanetes, as paraleliai ja ziurinejau. Viena forumiete idejo foto romaneciu, o man labai patiko stalvirsis - kriaukle, tai ir pasidomejau, kaip tai daroma ax.gif
Beje, aciu uz atsakyma mirksiukas.gif
Ech, kokiu tik groziu dabar nepadaro wub.gif
Atsakyti
QUOTE(lioliuke @ 2009 11 23, 21:49)
1. tiketis galima ivairiai nuo 1men -3men . pvz as islaukiau 2su trupuciu eileje o pagamina realiai per savaite.
2. Metro kaina sunku ivardinti manau min 800lt -max gal nebevardinkim nes issiplesti galima iki begalybes ziurint naudojamas medziagas (furnitura plokste stikla) ir panasius dalykus.
3. foto manau tai stiklas. Taip pat blizgus pavirsius gaunamas dazant mdf. Taip pat yra ir blizgiu ploksciu.
Del stalciu manau kalba eina apie Blum su pritraukimu  mirksiukas.gif svelniai bei tyliai uzsidaro.
Tiek is mano kuklaus zinojimo  mirksiukas.gif


Labai labai aciu uz atsakyma drinks_cheers.gif
jo, jau zinau, kad tas "stebuklingas" mechanizmas yra Blum furnitura.
O del baldu fasado, tai man vieni gamintojai paaiskino, kad cia auksto slegio laminuota plokste HPL ax.gif bet is tikruju labai i spalvuota stikla man panasu blush2.gif

Jeigu sia temele skaito tokios pat "zalios" kaip as, gal pravers labai informatyvi vaizdine medziaga - pristatymas apie BLUM FURNITUROS stebuklus, abu su MB pasiziurejom, labai patiko, viskas aisku, suprantamai parodyta (rusu kalba) thumbup.gif
http://www.blum.ru/ru/ru/03/index.php

BLUM furnituros foto ir siaip graziu FOTO radau CIA:
http://gskbaldai.des...com/furnit.aspx

DAUG NAUDINGU PATARIMU PLANUOJANCIOMS VIRTUVE:
http://gskbaldai.des.../patarimai.aspx

Beje, is cia "susizvejojau" ir ta mineta video apie BLUM 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(indruciukas @ 2009 11 24, 15:27)
ot as dabar ziuriu savo projekta ir zydriausios, ir susimasciau... o ar patogu, kai virykle taip art sienos  g.gif Ar cia tik pripratimo reikalas..  g.gif



Hmz, tik is savo patirties galiu pasakyt, kad mano orkaite yra arti sienos, ir pakelta, ta prasme, stalvirsio lygy, tai man patogu smile.gif
Atsakyti
sveikos, 4u.gif

reikia patarimo, uzsakytas stalvirsis visai nepatinka, netinka jis man prie fasado. i koki keisti ?

http://public.fotki....s/p1010567.html
Atsakyti
Laba vakareli. Reikia jusu patarimu. Projektuojam virtuve savo namui. Jau keiciam mintis kelinta karta, vakar dar viena isgimdziau, dabar su baldu projektuotoju aptarem, jis nezino, ka jau su manim bedaryti biggrin.gif
Pas mus virtuve 15 kvadratu, planuojame deti tik pastatomas spinteles ant dvieju sienu, sueinanciu kampu, vadinasi bus kampine spintele. Buvom sugalvoje deti elektrine buitine technika, dabar jau sumasciau, kad gal reiketu kombinuoti su dujine, bet namuose neturim duju ivado ir artimoje ateityje nezadame atsivesti, o labai jau baugina gresmingos lektros kainos. galvojame pirktis duju baliona ir naudoti ji virtuveje, tik klausimas, kaip ji paslepti g.gif galvoju, gal imontuoti i kampine spintele, ji butu aukstene uz kitas 8 cm, kazin ar labai "gaidys" atrodytu g.gif I viena puse nuo tos kampines spintles su pasleptu balionu eitu kriaukle, o i kita spintele ir tada virykle. ( gal supratot biggrin.gif)
Zodziu, esminis klausimas, ar labai baisiai atrodytu, jei kampine spintele butu aukstesne uz kitas?
Atsakyti
QUOTE(GitaZ @ 2009 11 24, 18:50)
kazin ar labai "gaidys" atrodytu  g.gif 



lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
nu kad tas tavo minimas" gaidys" nebutu yra ir mazeniu balionu nebutina gi ta gramozdiska deti yra pusiniu didesniu nei puse ir visai mazu wink.gif
manau jau geriau dazniau uzsipildyti nei sugadinti vaizda mirksiukas.gif
Atsakyti