Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir ne tik

na va, kardinaliai pasikeite mano virtuve, tai labai laukiu pastabu, ka tik gavau projektus, tai dar pati nesigilinau labai
cia apacioj padaryti platus stalciai
user posted image

cia stalciai siauresni, kampine spintele virsuj irgi stikline
user posted image

apacioj is galo ziurint (ne is to kur virykle), tai bus paslepta neimontuojama skalbimo masina, ir indaplove (toj vietoj, kur desis kriaukles padeklas, o kur sukt padekla, as dar neapsisprendziu doh.gif )

man dar rupi
1. Ar tikrai jau nesukt galvos ir isitikint, kad patogu virsuj 90cm ilgio ir 45cm plocio i virsu atidaromos spinteles
2. ar 90cm stalciai ner per dideli, ar patogu juos atidarinet ten kampe bus?
3. ar virs gartraukio palikt va taip vienas dureles ar uzdet virs gartraukio tokia siaurejuostele ir daryt dureles simetriskas visoms?
4 kaippatogiau sukti kriaukle? kriaukles vieta ir padekla galima keisti vietomis, tai nezinau ar palikt geriau du darbinius pavirsius ar viena ilgesni, o kita trumpint kad praktiskai jau nebutu funcionalus. Ir i kuria puse geriau sukti kriaukles padekla?
5 mikrobangei vietos nera, todel ja reiks kazkur det? kur butu geriausia jai vieta? gal i kampa ikist paskui ant stalvirsio?
6. Koks patogiausias kampines apacioj spinteles vidaus variantas?
dekui uz nuomones, va sekiau temoj kaip patarinejat kitoms del projektu, tai tikrai idomu nuomones daugiau patirties turinciu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2009 11 24, 09:44)
na va, kardinaliai pasikeite mano virtuve, tai labai laukiu pastabu, ka tik gavau projektus, tai dar pati nesigilinau labai
cia apacioj padaryti platus stalciai
user posted image

cia stalciai siauresni, kampine spintele virsuj irgi stikline
user posted image

apacioj is galo ziurint (ne is to kur virykle), tai bus paslepta neimontuojama skalbimo masina, ir indaplove (toj vietoj, kur desis kriaukles padeklas, o kur sukt padekla, as dar neapsisprendziu doh.gif )

man dar rupi
1. Ar tikrai jau nesukt galvos ir isitikint, kad patogu virsuj 90cm ilgio ir 45cm plocio i virsu atidaromos spinteles
2. ar 90cm stalciai ner per dideli, ar patogu juos atidarinet ten kampe bus?
3. ar virs gartraukio palikt va taip vienas dureles ar uzdet virs gartraukio tokia siaurejuostele ir daryt dureles simetriskas visoms?
4 kaippatogiau sukti kriaukle? kriaukles vieta ir padekla galima keisti vietomis, tai nezinau ar palikt geriau du darbinius pavirsius ar viena ilgesni, o kita trumpint kad praktiskai jau nebutu funcionalus. Ir i kuria puse geriau sukti kriaukles padekla?
5 mikrobangei vietos nera, todel ja reiks kazkur det? kur butu geriausia jai vieta? gal i kampa ikist paskui ant stalvirsio?
6. Koks patogiausias kampines apacioj spinteles vidaus variantas?
dekui uz nuomones, va sekiau temoj kaip patarinejat kitoms del projektu, tai tikrai idomu nuomones daugiau patirties turinciu ax.gif



Niu vaizdas pasikeites kardinaliai po pirmojo projekto ir beje i sveikintina puse. mirksiukas.gif

1. manau patogiau butu 3po 60 nei 2 po 90. Nzn bent man tai nelabai kada apacioj spinteles siauresnes nei kad virsuje.
2. Stalciai tikrai geriau 90 apacioje nei kad 60 ir spintele. Sudejus gera furnitura tikrai bedu nebus.
3. daryciau simetriskai
4. padekla deciau i kaire. manau dvi darbo vietos vistiek nebus naudojamos Tai geriau viena bet platesne.
5. mikre gal galima butu ant to nefunkcionalas stalvirsio? arba kampe galima tiesiog pakabinti? nes kiek suprantu kampas ten ne status? stalvirsi darbinej vietoj nelabai protinga uzgriozdyti mikrobangine wink.gif kartais peisireikia ir daugiau bliudeliu vienoj vietojs susideti.
6. Yra visokiausiu kargu i kampines spinteles: issukamu, isvaziuojamu. mandresni zinau labaiiii brangus. O del ju praktiskumo pasakyti nieko negaliu, praktiskai neneudojus ne vieno. manau dauguma daro tiesiog lentyneles ir sukisa ten giliau maziau naudojamus daiktus.
Pirmas variantas man ziurisi geriau, tik kad kampe vientisos dureles nelabai sad.gif Jei kampas ne status tai gal but tada ir skelti ir sudeti stiklus pirmam ir auksciau plokste?
dar labai idomu koks ilgis tu visu 4 spinteliu kriaukles sienoje? kokiu jos matmenu?
gal dar galima kazkur ideti stalciu bloka?. Gal pacioj pirmojoj?
Mikre dar galima butu paslepti kur nors apatinese spintelese? pvz pirmoje jei ten ne indaplove?
Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2009 11 24, 09:44)
na va, kardinaliai pasikeite mano virtuve, tai labai laukiu pastabu, ka tik gavau projektus, tai dar pati nesigilinau labai

man dar rupi
1. Ar tikrai jau nesukt galvos ir isitikint, kad patogu virsuj 90cm ilgio ir 45cm plocio i virsu atidaromos spinteles
2. ar 90cm stalciai ner per dideli, ar patogu juos atidarinet ten kampe bus?
3. ar virs gartraukio palikt va taip vienas dureles ar uzdet virs gartraukio tokia siaurejuostele ir daryt dureles simetriskas visoms?
4 kaippatogiau sukti kriaukle? kriaukles vieta ir padekla galima keisti vietomis, tai nezinau ar palikt geriau du darbinius pavirsius ar viena ilgesni, o kita trumpint kad praktiskai jau nebutu funcionalus. Ir i kuria puse geriau sukti kriaukles padekla?
5 mikrobangei vietos nera, todel ja reiks kazkur det? kur butu geriausia jai vieta? gal i kampa ikist paskui ant stalvirsio?
6. Koks patogiausias kampines apacioj spinteles vidaus variantas?
dekui uz nuomones, va sekiau temoj kaip patarinejat kitoms del projektu, tai tikrai idomu nuomones daugiau patirties turinciu ax.gif


Man šis variantas geresnis, nei prieš tai buvęs ax.gif
1. Rinkčiausi 60 x 45 į viršų atidaromas spinteles, man labai patogu thumbup.gif
3. O gartraukis nebenusileis žemyn g.gif Tada būtų simetrišiau rolleyes.gif
4. Aš rinkausi į kairę dėl patogumno rolleyes.gif Kriauklės dešinėje liko platesnis stalviršis maisto gaminimui.
6. Rinkausi lentynas, bet mano mano kampas kirstas, o ne status ax.gif
Atsakyti
Mergaites dar nuomones reiketu kaip geriau isdestyti rankeneles.

user posted image

1. ar virs gartraukio deti rankenele? ji gaunasi ne vienam aukstyje o beto ta spintele vistiek bus ne darinejama? (2 variantas)

2. saldytuvo ar bus patogu darineti jei isidesiu horizontaliai ? nes juk vistiek imontuojami saldytuvai truputi sunkiau atsidaro? o gal sioje spitoje deti abi vertikales ? nes ant saldytuvo esanti spintele vistiek nesutampa su visu pirmu aukstu pakabinamu?

Prasom isreiksti savo nuomone mirksiukas.gif

ant saldytuvo vertikaliai tai gal truputi ir per ilga uzdejau smile.gif gal ji butu iki stalvirsio? nu zodziu laukiu komentaru smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lioliuke: 24 lapkričio 2009 - 11:03
QUOTE(lioliuke @ 2009 11 24, 11:02)
Mergaites dar  nuomones reiketu kaip geriau isdestyti rankeneles.

user posted image

1. ar virs gartraukio deti rankenele? ji gaunasi ne vienam aukstyje o beto ta spintele vistiek bus ne darinejama? (2 variantas)

2. saldytuvo  ar bus patogu darineti jei isidesiu horizontaliai ? nes juk vistiek imontuojami saldytuvai truputi sunkiau atsidaro? o gal sioje spitoje deti abi vertikales ? nes ant saldytuvo esanti spintele vistiek nesutampa su visu pirmu aukstu pakabinamu?

Prasom isreiksti savo nuomone  mirksiukas.gif

ant saldytuvo vertikaliai tai gal truputi ir per ilga uzdejau smile.gif gal ji butu iki stalvirsio? nu zodziu laukiu komentaru smile.gif


Aš rinkčiausi antrą variantą ax.gif Aš virš gartraukio esančias mini lentynėles naudoju biggrin.gif , todėl rinkausi su rankenėle ir pakankamai dažnai jas darinėju biggrin.gif
Atsakyti
Žydriausia, aš sutinku su Lioliukės mintimis smile.gif Ir tikrai pritariu, kad kampinės spintelės dureles geriau skelti ir daryti kaip visos kitos - pusė stiklo, pusė plokštės smile.gif
Dar man iškilo klausimas ką tu dėsi į 45 cm aukščio spinteles g.gif ? Jei viduje bus papildoma lentyna, nesudėsi lėkščių ar aukštesnių daiktų, jei lentynos nebus - tiek lėkštėms, tiek pvz. kavos indui aukščio per daug, tad neracionaliai panaudota erdvė... Pažiūrėjau savo spinteles, indų džiovyklą, tai joms per akis 35-37 cm, todėl tas spinteles daryčiau max 40 cm aukščio smile.gif
Vis dar nesuprantu kodėl taip aukštai gartraukis g.gif Bandyčiau spintelę virš jo daryti kuo panašesnę į kitas pakabinamas smile.gif
Kampinė spintelė gali būti su išvažiuojamais padėklais (ne iki galo išnaudota erdvė, tačiau pakankamai, be to patogu, tiek kad brangu) arba krepšiais (kaip ir patogu, tik man asmeniškai nelabai malonus tas variantas, tas toks metalo garsas traukiant ir toks jausmas, kad greit išklers), gali būti paprasta spintelė su "užkabariu" retai naudojamiems daiktams (turiu dabar bute - nervina nerealiai doh.gif ), dar gali būti kampinės durelės, kurias atidarius visas kampas gaunasi pakankamai prieinamas (nenorint investuoti į tuos tikrai brangius kampinius mechanizmus, mano požiūriu, šis variantas tinkamiausias. Tokiu atveju tau reikėtų rinktis antrą projekto variantą. Tik ten nereikia tokio pločio durelių, užtektų siauresnių, tad stalčiai būtų platesni), na ir dar vienas variantas - karusėlė (jai taip pat reikia kampinių durelių - pliusas tas, kad durelės gali būti kad ir po 20 cm į abu šonus, patogu kažką pasiimti, minusas - kaina ir, jei kas nors iškris, tai teks dėti pastangų, kad ištraukti iš kampo).

Lioliuke, aš rankenėlės virš gartraukio nedėčiau mirksiukas.gif Rankenėles tikriausiai dėčiau horizontaliai kaip ir visur - jei jos per visą ilgį varstyti bus pakankamai patogu (svarbu būtų už ko patogiai sugriebti prie rankenos krašto) smile.gif Ir, jei jau šaldytuvo spintos linijos nesutampa su pakabinamų spintelių, tai aš neskelčiau tos viršutinės plokštės pusiau mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristik: 24 lapkričio 2009 - 12:21
QUOTE(lioliuke @ 2009 11 24, 11:02)

2. saldytuvo  ar bus patogu darineti jei isidesiu horizontaliai ? nes juk vistiek imontuojami saldytuvai truputi sunkiau atsidaro?


Gal nuo pacio saldytuvo dar priklauso, nes pas mus Liebherr su soft system duru vyriais tai tikrai sunkiai atsidaro, reikia jegos. Rankena ilga, horizontali. Naudojam menesi, nera labai patogu.
Atsakyti
QUOTE(Upokšnis @ 2009 11 24, 12:54)
Aš rinkčiausi antrą variantą  ax.gif Aš virš gartraukio esančias mini lentynėles naudoju  biggrin.gif , todėl rinkausi su rankenėle ir pakankamai dažnai jas darinėju  biggrin.gif


As irgi uz antra varianta drinks_cheers.gif Ir taipogi naudoju ta spintele virs gartaukio drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(elitarai @ 2009 11 24, 02:03)
as lyg ir uzuolaidu temoje maciau sia foto g.gif
kas del  rankeneliu,tai pirkau is cia www.gritija.lt ,nebuvau maciusi tiek daug vienoje vietoje bigsmile.gif

Oj, aciu, ir kodel anksciau cia nepaklausiau patarimo doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Ingrika @ 2009 11 24, 13:09)
Gal nuo pacio saldytuvo dar priklauso, nes pas mus Liebherr su soft system duru vyriais tai tikrai sunkiai atsidaro, reikia jegos. Rankena ilga, horizontali. Naudojam menesi, nera labai patogu.



Hmz, mes dejom rankenele berods 24 cm ilgio, ta prasme tokio pat ilgio kaip ir kitose spintelese, horizontaliai. Tai man labai patogu atidarinet ta imontuota saldytuva g.gif Gal cia tikrai nuo vyriu priklauso ar pan g.gif
Atsakyti
QUOTE(kristik @ 2009 11 24, 12:01)

Lioliuke, aš rankenėlės virš gartraukio nedėčiau  mirksiukas.gif Rankenėles tikriausiai dėčiau horizontaliai kaip ir visur - jei jos per visą ilgį varstyti bus pakankamai patogu smile.gif Ir, jei jau šaldytuvo spintos linijos nesutampa su pakabinamų spintelių, tai aš neskelčiau tos viršutinės plokštės pusiau  mirksiukas.gif




skeliu ja todel kad virs saldytuvo bus mikre paslepta toje pirmoje spinteleje tai nesinori kad i visa esama spinta garai patenktu .

beje pas mane ir virsutines visos po 45 aukscio bet as suplanavau ir spinteliu vidu taip kad man patogu butu visa sudeti. ne viena is ju nebus viduje skeltos pusiau. mirksiukas.gif
db dar susimasciaugal ir leksciu dziovyklos spinteles virs kriaukles ( beje pas mane kriaukle prie saldytuvo cia projekte neideta biggrin.gif padaryti lentynele kokia mini? ka?
nes butent tos sienos spinteles pakabinamas dariau gilesnes didesnem lekstems sudeti smile.gif


Upoksni aciu uz nuomone . tik pas mane gartraukio spintele pilnai uzimta paties gartraukio todel nematau prasmes ja dar darinejama padaryti.
Papildyta:
QUOTE(Ingrika @ 2009 11 24, 12:09)
Gal nuo pacio saldytuvo dar priklauso, nes pas mus Liebherr su soft system duru vyriais tai tikrai sunkiai atsidaro, reikia jegos. Rankena ilga, horizontali. Naudojam menesi, nera labai patogu.

va va mano toks pats ( Liebherr su soft system duru vyriais) todel ir keliu sita klausima del tos rankenos nes atsidarineja tikrai ne lengvai bijau kad pusiausvyros neislaikysiu darinejant biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lioliuke: 24 lapkričio 2009 - 12:28
QUOTE(lioliuke @ 2009 11 24, 10:22)
Niu vaizdas pasikeites kardinaliai po pirmojo projekto ir beje i sveikintina puse.
1. manau patogiau butu 3po 60 nei 2 po 90. Nzn bent man tai nelabai kada apacioj spinteles siauresnes nei kad virsuje.
2. Stalciai tikrai geriau 90  apacioje nei kad 60 ir spintele. Sudejus gera furnitura tikrai bedu nebus.
3. daryciau simetriskai
4. padekla deciau i kaire. manau dvi darbo vietos vistiek nebus naudojamos Tai geriau viena bet platesne.
5. mikre gal galima butu ant to nefunkcionalas stalvirsio? arba kampe galima tiesiog pakabinti? nes kiek suprantu kampas ten ne status? stalvirsi darbinej vietoj nelabai protinga uzgriozdyti mikrobangine wink.gif kartais peisireikia ir daugiau bliudeliu vienoj vietojs susideti.
6. Yra visokiausiu kargu i kampines spinteles: issukamu,  isvaziuojamu. mandresni zinau labaiiii brangus. O del ju praktiskumo pasakyti nieko negaliu, praktiskai neneudojus ne vieno. manau dauguma daro tiesiog lentyneles ir sukisa ten giliau maziau naudojamus daiktus.
Pirmas variantas man ziurisi geriau, tik kad kampe vientisos dureles nelabai Jei kampas ne status tai gal but tada ir skelti ir sudeti stiklus pirmam ir auksciau plokste?
dar labai idomu koks ilgis tu visu 4 spinteliu kriaukles sienoje? kokiu jos matmenu?
gal dar galima kazkur ideti stalciu bloka?. Gal pacioj pirmojoj?
Mikre dar galima butu paslepti kur nors apatinese spintelese? pvz pirmoje jei ten ne indaplove?



QUOTE(Upokšnis @ 2009 11 24, 10:35)
Man šis variantas geresnis, nei prieš tai buvęs 
1. Rinkčiausi 60 x 45 į viršų atidaromas spinteles, man labai patogu 
3. O gartraukis nebenusileis žemyn  g.gif Tada būtų simetrišiau  rolleyes.gif
4. Aš rinkausi į kairę dėl patogumno rolleyes.gif Kriauklės dešinėje liko platesnis stalviršis maisto gaminimui.
6. Rinkausi lentynas, bet mano mano kampas kirstas, o ne status 



QUOTE(kristik @ 2009 11 24, 12:01)
Žydriausia, aš sutinku su Lioliukės mintimis smile.gif Ir tikrai pritariu, kad kampinės spintelės dureles geriau skelti ir daryti kaip visos kitos - pusė stiklo, pusė plokštės smile.gif
Dar man iškilo klausimas ką tu dėsi į 45 cm aukščio spinteles  g.gif ? Jei viduje bus papildoma lentyna, nesudėsi lėkščių ar aukštesnių daiktų, jei lentynos nebus - tiek lėkštėms, tiek pvz. kavos indui aukščio per daug, tad neracionaliai panaudota erdvė... Pažiūrėjau savo spinteles, indų džiovyklą, tai joms per akis 35-37 cm, todėl tas spinteles daryčiau max 40 cm aukščio smile.gif
Vis dar nesuprantu kodėl taip aukštai gartraukis  g.gif Bandyčiau spintelę virš jo daryti kuo panašesnę į kitas pakabinamas smile.gif Kampinė spintelė gali būti su išvažiuojamais padėklais (ne iki galo išnaudota erdvė, tačiau pakankamai, be to patogu, tiek kad  brangu) arba krepšiais (kaip ir patogu, tik man asmeniškai nelabai malonus tas variantas, tas toks metalo garsas traukiant ir toks jausmas, kad greit išklers), gali būti paprasta spintelė su "užkabariu" retai naudojamiems daiktams (turiu dabar bute - nervina nerealiai  ), dar gali būti kampinės durelės, kurias atidarius visas kampas gaunasi pakankamai prieinamas (nenorint investuoti į tuos tikrai brangius kampinius mechanizmus, mano požiūriu, šis variantas tinkamiausias. Tokiu atveju tau reikėtų rinktis antrą projekto variantą. Tik ten nereikia tokio pločio durelių, užtektų siauresnių, tad stalčiai būtų platesni), na ir dar vienas variantas - karusėlė (jai taip pat reikia kampinių durelių - pliusas tas, kad durelės gali būti kad ir po 20 cm į abu šonus, patogu kažką pasiimti, minusas - kaina ir, jei kas nors iškris, tai teks dėti pastangų, kad ištraukti iš kampo).


dekui uz nuomones, teisingai saket, kuo daugiau domiesi, tuo daugiau klausimu doh.gif
Bandau atsakyt ir pasvarstyt g.gif
1. Pirmiausia uzkliuvo kristik mintis, apie 45cm auksti, kad nuejau ir pamatavau savasias, aukstis apie 32cm, apati niu spinteliu apie 40cm ir puikiausiai uztenka, aukstesnio nelabai yr ka det. bet, norejosi aukstesniu spinteliu, kad butu talpiau, be to abu esam auksti, pasieksim, tai emem virsutines 90cm, norejosi moderniau-atidaromas i virsu, tai tik liko skelti per puse. Norit padaryt funkcionaliau lieka arba dareyt paprastai atidaromas, tada i 90cm auksti tilptu 3 lentyneles (dabartiniu atveju gaunasi kaip ir 2) arba kazkaip kitaip skelti, apatines i virsu atverciamas daryt kokiu 34cm, virs jos atidaromas paprastai su 2 lentynelem, bet tada lentyneles gautusi po 28cm g.gif . Del to kad nedaryt po 90cm, tai velgi, norint islaikyt simetrija ten kur virykle yra kaip tik 90cm ilgis, tai ten jei daryt po 60cm, butu 60 cm viena ir kitai liktu 30cm arba velgi ten palikt 90cm, o prie kitos sienos daryt 3 po 60cm. Ar butu grazu? g.gif jau ir taip apacia su virsum neislaukys simetrijos g.gif


2. Man asmeniskai toks atrodo patogiausia ilgis apie 70cm, 90cm nebutina, bet kad ten kaip tik ilgis 90cm, tai arba 70cm ir dar kampinei spintelei dureles arba 90cm ir jau kampine spintele atsidarinetu tik per viena kampa

3. Gartrauki teoriskai galima leisti zemiau, bet mes kaip akiau esam auksti, va kituose namuose elektrine plytele ir gartraukis zemiau, tai vis kliuva galva, vyras 2 metru, tai pagal patoguma tas gartraukis mums patogu, leisti tik del grozio g.gif kazin ar verta, gal geriau daryt simetriskai ir tik virs jo kiek ten tas tarpelis gaunasi deti juostele (beje as taip ir buvau sakius baldziui, bet jie nepabraize taip, sake jei noresim, padarys, kol kas paliko taip, bet matyt teks daryt su balkiuku, kad vienodziau butu)

4. nu pradzio as buvau tikra, kad noriu i desine, kad padeklas butu salia darbinio pavirsiau, bet dabar klausiu jusu patarimo, nes kuo ilgiau masciau, tai dabar jau ir man lyg ir mintis sukasi, kad i kaire, tada butu patogu ir del apacios, butu va skalbimo masina, salia indaplove, po to kriaukle ir kampine spintele. as irgi manau, kad dirbi dazniausiai ant vienos vietos, todel gal geriau vienas ilgesnis, nei du normalaus ilgio smile.gif Tai cia beveik itikinot, kad padekla reikia sukti i kaire smile.gif

5. del mikrobanges aisku galutinai bus galima nusprest kai bus baldai, nes jai lentynos nedarom. as irgi galvojau kad det ten kur skalbimo masina, vis tiek ten nelabai naudjama bus, bet gal bus nelabai grazu

6. del kampines tai as linkus irgi daryt kazkaip lentynas ir ten det maziau naudjamus daiktus, nes man atrodo naudojamiems daiktams tu lentyneliu virsuj uzteks g.gif nes tie issukami mechanizmai jie neisnaudoja pilnai erdves, aisku ir brangu.
na del virsutiniu spinteliu kad skelti pusiau ir daryt vienodai irgi mintis, dar pamastysim g.gif . bet va ir is cia matosi, kad darant spinteles vertikaliai atidaromas butu po 3 lentynas, o dabar gaunasi po 2 ir aisku, kad taip erdve neisnaudojama
apacios spinteles tikrai nebus vienodo plocio ir nebus simteriskai su virsum, nes dedasi neimontuojama 60cm plocio skalbimo masina (tai spintele bus apie 64cm), tada 45cm indaplove ir tada dar galima 45 kriauklei (nors noretusi det kriaukle bent jau 50cm, bet 45 gal butu del simetrijos) ir tada lieka kampinei.

va tokie mano pasvarstymai, nuomoniu dar aisku laukiu labai. Cia taip spalvotai parasiau, norejosi ivertint kiekvieno nuomone
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žydriausia: 24 lapkričio 2009 - 13:20
QUOTE(lioliuke @ 2009 11 24, 13:26)
skeliu ja todel kad virs saldytuvo bus mikre paslepta toje pirmoje spinteleje tai nesinori kad i visa esama spinta garai patenktu .

va va mano toks pats ( Liebherr su soft system duru vyriais) todel ir keliu sita klausima del tos rankenos nes atsidarineja tikrai ne lengvai bijau kad pusiausvyros neislaikysiu darinejant biggrin.gif


pagal mane visai neprastai atrodytu ir vertikali rankenele ant saldytuve, tik, kaip ir rasei, kad butu iki stalvirsio ir virsutiniu spinteliu. virs saldytuvo rankenele gal ziuretusi ir horizontali.

tik jus man paaiskinkit, kaip jus sugalvojat mikro krosneles det virs saldytuvo ar orkaites(kai ji virs stalvirsio montuojama)? kaip idet pasyldyt sriubos lekste? nu niekaip neikertu g.gif ar patogu? nu nebent krepsininku seimyna cool.gif
Atsakyti
QUOTE(lioliuke @ 2009 11 24, 12:26)
Upoksni aciu uz nuomone . tik pas mane gartraukio spintele pilnai uzimta paties gartraukio todel nematau prasmes ja dar darinejama padaryti.


Nebent pilnai užpildo, tada gal ir neverta, bet man vizualiai gražiau atrodo biggrin.gif Pas mane yra dvi durelės virš gartraukio, kurios atsidarinėja aukštyn. Vienoj (apatinėj), laikau šiukšlių maišų rulonėlį ir degtukus), o antroji (viršutinė) kolkas neužpildyta, bet vietos ten yra biggrin.gif

QUOTE(Žydriausia @ 2009 11 24, 13:19)
apacios spinteles tikrai nebus vienodo plocio ir nebus simteriskai su virsum, nes dedasi neimontuojama 60cm plocio skalbimo masina (tai spintele bus apie 64cm), tada 45cm indaplove ir tada dar galima 45 kriauklei (nors noretusi det kriaukle bent jau 50cm, bet 45 gal butu del simetrijos) ir tada lieka kampinei. [/color]
va tokie mano pasvarstymai, nuomoniu dar aisku laukiu labai. Cia taip spalvotai parasiau, norejosi ivertint kiekvieno nuomone


Mano irgi spintelės nesimetriškos ax.gif Bendram vaizde nesimetriškumas nesipjauna ir neiškrenta iš konteksto biggrin.gif
Atsakyti