Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir ne tik

QUOTE(lioliuke @ 2009 11 23, 00:01)
taiva gerai pasakyta jei ji nebutu taskuota  unsure.gif  spinteles sviesios.
Nu fsio nebesikankinu dvejonese imu sahara,  del beiges taskuotumo  smile.gif

user posted image
Va radau savo virtuviu "lobyne" kai plautuve sviesesne nei stalvirsis ir spinteles sviesios... gal pades apsispresti
Atsakyti
QUOTE(lioliuke @ 2009 11 22, 22:03)
tai kad as turiu visus pvz namuose ir nervinuosi nes nzn prie kurio apsistoti...
va ikeliu realias foto kas nepatiges gal mestels savo nuomone tongue.gif
realios foto


Beige tinka labiau smile.gif Jei imsi šviesesnę - derink prie spintelių spalvos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kristik @ 2009 11 22, 23:42)
Beige tinka labiau smile.gif Jei imsi šviesesnę - derink prie spintelių spalvos  4u.gif

vaizdas bus toks visa ruda tai finas o balta tai onda b007 wink.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(lioliuke @ 2009 11 22, 21:49)
buttuke aciu uz nuoroda. Tik kad seniuose kainos kandziojasi. gal turit kokiu patarimu kaip ten kokia nuolaida isgauti biggrin.gif
o beto as vis dar dvejonese del spalvos imti sahara ar beige?

nueini ir klausi kokią nuolaidą padarytų, tada pamastai ir sakai, kad vis tiek dar brangoka. o jei nenuleidzia iki kiek reik tai ir neperki biggrin.gif
o kokia kaina jos kitur? kur pigiau? labai patinka man ji, bet negaliu sau leist ax.gif

QUOTE(lioliuke @ 2009 11 22, 23:03)
tai kad as turiu visus pvz namuose ir nervinuosi nes nzn prie kurio apsistoti...
va ikeliu realias foto kas nepatiges gal mestels savo nuomone tongue.gif
realios foto

matau, kad jau apsisprendei thumbup.gif

merginos, o jum visos taškuotos nepatinka? ateis ir mano eilė rinktis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mari @ 2009 11 22, 20:04)

Keisti is esmes isplanavimo nelabai begaliu. Grindys isbetonotos, sildymo vamzdeliai sudeti, ventiliacija isvedziota. Vienzo - per brangu butu. O kas del salos - ja turet labai faina, jei virtuve kvadratine. O pas mane ilga ir siaura (santykinai biggrin.gif ) - todel nelabai iseitu. Arba tada reiktu valgomaji svetaineje daryt, ko visai nenoriu, zinant savo parseliu komanda hihihi.gif


sala tikrai neturi buti kvadratine, ar kvadratinej virtuvej. gali daryti ir pusbario plocio sala. ar paprasciausiai savo pusbari perkelt lygiagreciai virtuvej ir tiek (na kad nesiliestu su virtuviniais baldais), tada toj vietoj kur turejo buti pusbaris, pastatot saldytuva.
bet, aisku, jusu virtuve, jus ir sprendziate biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Buttuke @ 2009 11 23, 10:43)
nueini ir klausi kokią nuolaidą padarytų, tada pamastai ir sakai, kad vis tiek dar brangoka. o jei nenuleidzia iki kiek reik tai ir neperki  biggrin.gif
o kokia kaina jos kitur? kur pigiau?  labai patinka man ji, bet negaliu sau leist ax.gif
matau, kad jau apsisprendei thumbup.gif

merginos, o jum visos taškuotos nepatinka? ateis ir mano eilė rinktis  doh.gif

buttuke ne tai kad nepatinka jos tiktu gal labiau prie taskuotu stalvirsiu ar tai akmens.
o pas mane ne is tolo i akmeni nenesa visa tai. visos plokstes bruksniuotos horizontaliai, tai todel ir sprendziu ta dilema.
fsio jau uzsisakiau sahara.

del geru nuolaidu galima susitarti "tavydas" seniuose ziauriai kainos uzlankstytos.
bei pigiau galima ir vokietijoj isigyti (parsisiusti ), taip pat firma :derekis" berods geras kainas dar pasiule kaip ieskojau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lioliuke @ 2009 11 23, 11:57)
buttuke ne tai kad nepatinka jos tiktu gal labiau prie taskuotu stalvirsiu ar tai akmens.
o pas mane ne is tolo i akmeni nenesa visa tai.  visos plokstes bruksniuotos horizontaliai, tai todel ir sprendziu ta dilema.
fsio jau uzsisakiau sahara.


aha, tada tikrai sahara labiau tinka.
mano stalvirsis taskuotas bus, tai galbut ir kriauikle tokia tiks. bet bus matyt dar.
dar tik virtuve uzsakem, tai nera kur skubet smile.gif nors jau ir buitine reik pradėt rinktis doh.gif
Atsakyti
[quote=lika,2009 11 22, 22:09]
Sveikos, mūsų virtuvė irgi mažytė..



labai grazi virtuvyte 4u.gif o kokia kvadratura virtuves?
Atsakyti
QUOTE(Noe @ 2009 11 22, 15:07)
Musu virtuve labai mazyte, tai dabar persidare ja kazkiek pasididinom, pasirinke kitoki isplanavima, ir torseru nesinori schmoll.gif

tikrai negalvojau, kad jusu virtuvyte tokia maza ax.gif .
Nenoriu buti ikiri, bet kai mane nuolat persekioja paranoja "del vietos stokos" blush2.gif , tai ir dabar yra toks jausmas (gal as ir klystu), kad tas apsvietimas po spintelemis gausis vos ne vidury virtuves (jei patalpa maza) ir gali buti, kad ja dar labiau sutrauks wink.gif . Tokiu atveju man atrodo labiau tiktu apsvietimas kur nors kampuose, ar apsvieciant spinteliu (su stiklais) vidu. Spinteles su stiklais taip pat pagilintu vaizda.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida777: 23 lapkričio 2009 - 11:54
[quote=aukse555,2009 11 23, 11:29]
[quote=lika,2009 11 22, 22:09]
Sveikos, mūsų virtuvė irgi mažytė..
labai grazi virtuvyte 4u.gif o kokia kvadratura virtuves?
[/quote]
5 kv.m 4u.gif, bet kadangi uzeina už kampo, plius papildoma pertvara truputi padidėjo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lika: 23 lapkričio 2009 - 11:50
QUOTE(vida777 @ 2009 11 23, 12:33)
tikrai negalvojau, kad jusu virtuvyte tokia maza  ax.gif .
Nenoriu buti ikiri, bet kai mane nuolat persekioja paranoja "del vietos stokos"  blush2.gif , tai ir dabar yra toks jausmas (gal as ir klystu), kad tas apsvietimas po spintelemis gausis vos ne vidury virtuves (jei patalpa maza) ir gali buti, kad ja dar labiau sutrauks  wink.gif . Tokiu atveju man atrodo labiau tiktu apsvietimas kur nors kampuose, ar apsvieciant spinteliu (su stiklais) vidu. Spinteles su stiklais taip pat pagilintu vaizda.


Anoks cia ikyrumas cool.gif
tiesiog musu baldai jau pagaminti ir sumontuoti, netgi indaplovei vietos rasta ir skalbyklei bigsmile.gif - tai man jau didelis ivykis bigsmile.gif O del apsvietimo, tai nemanau, kad jis apsviesdamas grindis silta dienos sviesa, erdve sumazintu blush2.gif O turint omeny, kad tas apsvietimas "suvalgytu" ~6W/men, degant istisa para (ko tikrai nebus), tai noriu dar labiau. Ir kaip minejau, tai butu antrinis sviesos saltinis vakarui, kartu su stalvirsio apsvietimu is po spinteliu - toks, kai galima jaukiai gert arbata rolleyes.gif Manau, gautusi kazkas panasau i tai:
http://www.diodas.lt...ory/9-kita.html, ziureti Nr. k34
Ai, man grazu, nors tu ka doh.gif ax.gif

Va, ikeliu cia maza paveiksliuka, tiesa, ne virtuves, bet ziuret po spintele kairej biggrin.gif
user posted image[
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noe: 23 lapkričio 2009 - 12:30
QUOTE(Noe @ 2009 11 23, 13:27)
O turint omeny, kad tas apsvietimas "suvalgytu" ~6W/men


Oj, norejau parasyt ~6W/h blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti