Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir ne tik

Noe, jiegu tik jum patinka, tai ir darykites thumbup.gif tos melynos ar zalios sviesos tikrai labiau tinkamos barui, bet svelnios dienos sviesos, manau, turetu buti grazu. Cia funkcija pagal mane tokia, kaip ir halogenines lemputes lubose palei siena ar per perimetra. Prieblanda, rami silta sviesa. Nors pati taip nenoriu, bet nieko pries neturiu biggrin.gif kai pasidarysi butu smagu paveizet mirksiukas.gif
Atsakyti
Buttuke,aciu uz palaikyma 4u.gif
Gi ne visos virtuves turi but vienodos, kartasi reik ir keistumu - tuom jos ir idomios tada bus mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Buttuke @ 2009 11 22, 11:09)
cia lengva ranka šį bei tą brūkštelėjau. tik paskui supratau kur tos lentyneles turi buti  biggrin.gif



Aciu, Buttuke, labai. 4u.gif Vat ir man tas pats gaunas, kad jei det saldytuva prie pat duru, o salia jo orkaite, tai iseina, kad kampine spintele 90x90 jau nebelabai ir itelpa. Tada prarandamas visas kampas. Be to, pastacius ten saldytuva gautusi toks kaip ir koridorius ieinant. Nzn... unsure.gif

Noe - aisku, kad visos mes skirtingos ir negalim tureti vienodu skoniu. Todel jeigu labai patinka - valio. Man asmeniskai irgi labiau i koki bara-restorana panasu. Jeigu norite jaukios prieblandos - galima parinkti matini stiklo bra... Nors aisku kiekvienam savo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mari: 22 lapkričio 2009 - 16:15
QUOTE(Mari @ 2009 11 22, 17:12)
Aciu, Buttuke, labai.  4u.gif Vat ir man tas pats gaunas, kad jei det saldytuva prie pat duru, o salia jo orkaite, tai iseina, kad kampine spintele 90x90 jau nebelabai ir itelpa. Tada prarandamas visas kampas. Be to, pastacius ten saldytuva gautusi toks kaip ir koridorius ieinant. Nzn...  unsure.gif


O baras labai reikalingas, ar gali jo ir nebuti?
Atsakyti
Indruciukas - gali ir nebuti. Nors man kazkodel noretusi...

Kristik - MB nepatiko tai, kad saldytuvas be vietos. Kad klasikinio stiliaus tai patiko. Ir siaip jam isvaizda nerupi - funkcionalumas labiau smile.gif Ta nauja braiziau tokia tik del to, kad Ikeos puslapyje atradau labai jau paprastai naudojama. Siaip ji irgi kaip ir klasikine, tik kad kantuku visur nebespejau sudet.
Atsakyti
Mari, bambyzai nelabai duoda prie kompo pasisedėti, bet va galvoju - ar tau reikalingas pusbaris ir stalas vienas šalia kito g.gif Man atrodo gausis sviestas sviestuotas rolleyes.gif
Atsakyti
MarI
As kaip tik zaidziu su savo virtuve (kadangi nebepatinka tai,ka buvau susikurusi pries tai doh.gif ), ta ipameginau ir su tavo virtuvyte pazaisti blush2.gif Cia tik pats pagrindas,kaip galetu atrodyti be baro... ten kur norit lentyneles ir stiliu galit pasirinkti koki norit
user posted image
Atsakyti
QUOTE(indruciukas @ 2009 11 22, 16:02)
MarI
As kaip tik zaidziu su savo virtuve (kadangi nebepatinka tai,ka buvau susikurusi pries tai  doh.gif ), ta ipameginau ir su tavo virtuvyte pazaisti  blush2.gif Cia tik pats pagrindas,kaip galetu atrodyti be baro... ten kur norit lentyneles ir stiliu galit pasirinkti koki norit
user posted image



Vajej, aciu uz pagalba. smile.gif
Visai graziai iseina. Reiks mastyt be pusbario daryt gal g.gif Nors man taip jauku tas pusbaris, o ir visus krepsius su svogunais, cesnakais ir pan.ten susidet planavau bigsmile.gif

Papasakokit man - tundrai - su kokia programa jus cia braizot?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mari: 22 lapkričio 2009 - 18:54
cia siaip pastebejimas, -del baldu rankeneliu - man graziau, kai visos vienodai iscentruotos virsuje, o ne taip, kad vienos virsuje kampe <saldytuvas kur ir pan>, kitos virsuj centre, kaip staciuose ax.gif
Atsakyti
Mari, pas tave tokia didele ir grazi erdve virtuvej thumbup.gif pasidarykit normalu projekta kokioj firmoj, nes tai ka pati pabraizei su Ikea programa, tai tikrai berysio blush2.gif soriuks.. as tavo vietoj, vietoj pusbario rinkciausi sala mirksiukas.gif tada ir tavo saldytuvas "nepasimestu kazkur".
Atsakyti
QUOTE(Mari @ 2009 11 22, 19:53)
Vajej, aciu uz pagalba. smile.gif
Visai graziai iseina. Reiks mastyt be pusbario daryt gal  g.gif  Nors man taip jauku tas pusbaris, o ir visus krepsius su svogunais, cesnakais ir pan.ten susidet planavau  bigsmile.gif

Papasakokit man - tundrai - su kokia programa jus cia braizot?


ALNO programele cia nuoroda, is kur parsisiusti ta planneri
http://www.alno.de/a...3/156.0.en.html

Zinok man su pusbariu irgi graziau, tik klausimas ar patogiau g.gif Be to bariuko man tokia tikra virtuve atrodo... As pas save planavau su pusbariu kad vietos viskam daugiau butu, kadangi galvojau nedaryti pakabinamu spinteliu. Cia mano variantas, jau buvau kazkada ikelusi blush2.gif
user posted image
Nu bet pas mane ten kur stalas tai langai iki zemes ir isejimas i terasa..o dar ir du iejimai i virtuve... dabar galvoju pakabinti spinteles ir bara panaikinti...

QUOTE(Noe @ 2009 11 22, 20:03)
cia siaip pastebejimas, -del baldu rankeneliu - man graziau, kai visos vienodai iscentruotos virsuje, o ne taip, kad vienos virsuje kampe <saldytuvas kur ir pan>, kitos virsuj centre, kaip staciuose ax.gif

Cia tik siaip, per 10min buvo padarytas pvz blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo indruciukas: 22 lapkričio 2009 - 19:29
QUOTE(Mari @ 2009 11 22, 18:53)
Vajej, aciu uz pagalba. smile.gif
Visai graziai iseina. Reiks mastyt be pusbario daryt gal  g.gif  Nors man taip jauku tas pusbaris, o ir visus krepsius su svogunais, cesnakais ir pan.ten susidet planavau  bigsmile.gif

Papasakokit man - tundrai - su kokia programa jus cia braizot?

itariu kad braizyta su kitchendraw arba alno abi naudojau tai pasimaciau biggrin.gif mirksiukas.gif

Mari as tai tikrai tavo vietoj atsisakyciau to baro vien tik pagalvok kaip patodu pasidengti pietums stala nevaikstant ratais.
Manau laiko turi apgalvosi begales variantu.

As kaip atsimenu savo pirmini brezini tai juokinga ir graudu.
Juokinga del tokio chaoso o graudu del neismanymo. Tai ir dziaugiuosi kad ilgai tobulinamas buvo projektas db turesiu manau idealia virtuve.
Beje buvau nuvaziavus pas baldininkus apziureti nu vaizdas kaip ir nieko smile.gif
Kad butu "vau" nebuvo nes tiek isnarstytas ir apgalvota viskas jog jokio stebuklo jau ir nesitikejau man aktualiau buvo lentynu isdestymas truputi koregavau kad tilptu numatyti indai ir siaip toki techniniai klausimai.
O vaizdas bus kaip stoves namuose jau prie esamu sienu apsvietimo ir visa kita mirksiukas.gif

Dar turiu toki klausima vis kartai skaitau forumuose ir tipo kitos seimininkes pacios turi nurodyti kriaukles vieta ??? ir poto sako jog negerai pasirinkau ne ten ispjove ir pan .. gal yra cia koki standartai kad tai arti krasto neispjautu o jei lieps man paciai durti pirstu a? ka tada? jei blogai nudursiu biggrin.gif biggrin.gif Tai jus jau man pasakykit kaip ten kas? a?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lioliuke: 22 lapkričio 2009 - 19:33