Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir ne tik

ax.gif Mes pasigaminome butent tokia tamsia virtuve, ir man labai labai patinka ax.gif Stalvirsis sviesus. Ir nieko. Viskas nusiteplioja, tiek sviesus, tiek tamsus, ir valyt vienodai reik - tik nuo poziurio priklauso smile.gif Bet man labai grazu uztat, o kai grazu, tai ir valyt malonu lotuliukas.gif

Tik dar noriu truputeli patobulint - apsvietima sudet palei grindis baldu apacioj, na, tikriausiai esat mate smile.gif Panarsiau internete ir radau, kas tokius padaro (bandziau nuoroda ikelt, bet neatidaro, tad jei kam idomu, ka turiu omeny, rasit cia:
http://www.diodas.lt.../7-virtuvs.html, ir man patinka virtuve6. Dar noreciau, kad ir stalciaus virsutinio apsvietimas toks butu ax.gif
Manau, funkcionalu butu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Noe @ 2009 11 21, 23:54)
ax.gif Mes pasigaminome butent tokia tamsia virtuve, ir man labai labai patinka ax.gif  Stalvirsis sviesus. Ir nieko. Viskas nusiteplioja, tiek sviesus, tiek tamsus, ir valyt vienodai reik - tik nuo poziurio priklauso  smile.gif Bet man labai grazu uztat, o kai grazu, tai ir valyt malonu  lotuliukas.gif

Tik dar noriu truputeli patobulint - apsvietima sudet palei grindis baldu apacioj, na, tikriausiai esat mate  smile.gif  Panarsiau internete ir radau, kas tokius padaro (bandziau nuoroda ikelt, bet neatidaro, tad jei kam idomu, ka turiu omeny, rasit cia:
http://www.diodas.lt.../7-virtuvs.html, ir man patinka virtuve6. Dar noreciau, kad ir stalciaus virsutinio apsvietimas toks butu  ax.gif
Manau, funkcionalu butu bigsmile.gif


Aš nematau jokio funkcionalumo tame apšvietime rolleyes.gif Paprastai einant į virtuvę įsijungiame šviesą, tad kas kur guli stalčiuje ir taip matysis smile.gif Po spintelėmis irgi daugiau tiuningo dalykas, klausimas kiek naudosit ax.gif Pas mus dabar svetainėje komodų apačia apsišviečia - jungėm kol draugam išrodėm biggrin.gif , o daugiau neteko smile.gif Na, bet aš ne dėl apšvietimo pirkau jas, o dėl dizaino ir spalvų smile.gif Pas vienus draugus trigubas apšvietimas naujame bute - kai parodė buvo labai gražu wub.gif O reliai naudoja vieną apšvietimą, kartais prireikia "antro varianto", trečias nenaudojamas..
Atsakyti
Na, man sitas svieseliu "tiuningas", tai doh.gif Bet cia jau skonio reikalas. Juk yra tokiu, kurie masinos duslintuva irgi apsitiuninguoja svieselemis... lotuliukas.gif
Atsiprasau, nieko izeisti nenorejau, tik pamacius tas lemputes po spintelem, prisiminiau tokias senoko modelio masinytes, nusagstytas neoninem lemputem. Vat todel turbut man ir negrazu. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rrr?: 22 lapkričio 2009 - 10:47
Inspiruota vienos forumietes lankymu ir del to, kad vakar kankino nemiga, pagalvojau - gal susiprojektuoti virtuvyte is Ikea biggrin.gif Vat kas gavos:

user posted image

user posted image

Spalvos aisku nelabai atitinka (kedes ir stalas nedera), dar pritrukau savo isivaizduojamo modeliuko pusbario ir lentyneliu tarp pakabinamu spinteliu. Ir i savo bemaz 18 kvadratu virtuveje neradau vietos saldytuvui doh.gif

Merginos, nu paprotinkit, kur gi man ta saldytuva kisht???

Man irgi tas neoninis apsvietimas - neeee schmoll.gif Na bet kiek zmoniu - tiek nuomoniu. Jauciu, kad MB is sunui visai patiktu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mari: 22 lapkričio 2009 - 11:01
QUOTE(rrr? @ 2009 11 22, 11:45)
Na, man sitas svieseliu "tiuningas", tai  doh.gif Bet cia jau skonio reikalas. Juk yra tokiu, kurie masinos duslintuva irgi apsitiuninguoja svieselemis...  lotuliukas.gif
Atsiprasau, nieko izeisti nenorejau, tik pamacius tas lemputes po spintelem, prisiminiau tokias senoko modelio masinytes, nusagstytas neoninem lemputem. Vat todel turbut man ir negrazu.  g.gif



Na, as dirbdama virtuvej vakarais dazniausiai jungiu tik sviesas po spintelemis, o ne ta bendraja lubose - vien todel, kad jos man beveik pakanka, ir dar todel, kad ekonomika visai kita <turint omeny kaip kyla elektros kainos doh.gif , tai man tai svarbu>. Tik po spintelem as noriu det ta apsvietima ne tokios 'kosmines spalvos', o siltos dienos sviesos. Del stalciaus, tai jis yra spintelej, kuri stovi taip, kad ten sviesos saltinis nelabai uzsviecia<praejime>,.tai aisku matosi, bet man vis tiek nepatinka 'grabaliot' pusiau aklom ax.gif Tai todel ir noriu blush2.gif Ypac turint omeny, kad ten juokingas energijos suvartojimas..
Atsakyti
QUOTE(Mari @ 2009 11 22, 11:57)

user posted image


na šaldytuvas, manyčiau, tikrai ne vietoje smile.gif
ir jei pagal ta isplanavima kur buvai ikelus suprantu, kad ventiliacija kaip tik ten kur saldytuvas? g.gif tai kažkaip labai jau ilgas ortakis gaunasi g.gif ir valgomasis tikriausaii ne taip arti pačio virtuvinio komplekto?
as įsivaizduočiau kitaip jūsų virtuvę, atrasiu laiko ir pabraizysiu bigsmile.gif
Papildyta:
aha, jau supratau, kad ne taip- išplanavimą supratau biggrin.gif ne iš tos pusės pažiūrėjau ax.gif tik saldytuvas gal tilptu prie viryklės g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mari @ 2009 11 22, 10:57)
Inspiruota vienos forumietes lankymu ir del to, kad vakar kankino nemiga,  pagalvojau - gal susiprojektuoti virtuvyte is Ikea biggrin.gif Vat kas gavos:



Spalvos aisku nelabai atitinka (kedes ir stalas nedera), dar pritrukau savo isivaizduojamo modeliuko pusbario ir lentyneliu tarp pakabinamu spinteliu. Ir i savo bemaz 18 kvadratu virtuveje neradau vietos saldytuvui  doh.gif

Merginos, nu paprotinkit, kur gi man ta saldytuva kisht???

Man irgi tas neoninis apsvietimas - neeee schmoll.gif Na bet kiek zmoniu - tiek nuomoniu. Jauciu, kad MB is sunui visai patiktu  doh.gif


Pritrūkau laiko, bet kai tik atrasiu brūkštelsiu ir savo nuomonę (nemėgstu komentuoti visko neišnagrinėjus) ax.gif Neparašei, kas MB nepatiko anoje virtuvėje, gal, kad klasikinė (padariau tokią prielaidą, nes dabar braiežei kitokio tipo virtuvę)?
Tam kartui tai noriu patarti gerai pagalvoti dėl tų lentynėlių - ar tau jų tikrai reikia, ar bus praktiška? Nepagalvok, kad pati sau prieštarauju - anoje papieštoje virtuvėje man labai žavingai jos atrodė (man kai kuriose klasikinėse virtuvėse labai gražu lentynos), bet naujai pabraižytoje tavo virtuvėje aš rinkčiausi spinteles ax.gif 4u.gif


QUOTE(Noe @ 2009 11 22, 11:51)
Na,  as dirbdama virtuvej vakarais dazniausiai jungiu tik sviesas po spintelemis, o ne ta bendraja lubose - vien todel, kad jos man beveik pakanka, ir dar todel, kad ekonomika visai kita <turint omeny kaip kyla elektros kainos doh.gif , tai man tai svarbu>. Tik po spintelem as noriu det ta apsvietima ne tokios 'kosmines spalvos', o siltos dienos sviesos. Del stalciaus, tai jis yra spintelej, kuri stovi taip, kad ten sviesos saltinis nelabai uzsviecia<praejime>,.tai aisku matosi, bet man vis tiek nepatinka 'grabaliot' pusiau aklom  ax.gif  Tai todel ir noriu  blush2.gif Ypac turint omeny, kad ten juokingas energijos suvartojimas..


Na, nelabai įsivaizduoju kaip apšvietimas palei grindis gali pagelbėti dirbant virtuvėje vakarais doh.gif
Kas dėl stalčiaus, jei jis giliame užkabaryje, tai tada žinoma verta įsidėti apšvietimą smile.gif
Atsakyti
cia lengva ranka šį bei tą brūkštelėjau. tik paskui supratau kur tos lentyneles turi buti biggrin.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

o šiaip nieko naujo ir nepabraužiau, nei pati buvai sugalvojus doh.gif

Atsakyti
QUOTE(Noe @ 2009 11 21, 23:54)
Tik dar noriu truputeli patobulint - apsvietima sudet palei grindis baldu apacioj...

noreciau draugiskai paklausti - negi nebeturit nieko grazaus virtuveje padeti, kad reikia sita apsvietima daryti (jei teisingai supratau - del grozio wink.gif )?
Ar jums koks sviestuvas ar torseras ne jaukiau ir idomiau butu kaip papildomas sviesos saltinis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida777: 22 lapkričio 2009 - 14:02
QUOTE(truputukas @ 2009 11 12, 16:53)
na stai, pagaliau ir as galiu dziaugtis turedama nauja virtuve
Virtuve
Viskas man patinka pakolkas. Tokioj mazoj virtuvytej dabar tiek turiu kur ka galiu susideti... blush2.gif  ax.gif

Grazios sienu plyteles smile.gif
Atsakyti
Na tas apšvietimas po spintelėmis tai tikrai kosmosas kažkoks blink.gif dar kur nors bare, restorane tai suprantu jo paskirtį, bet namie? blink.gif schmoll.gif
Va tas stalčių apšvietimas tai fukcionalus, bet ir tai nemanau kad labai reikalingas ...
Atsakyti
hmz, na, man atrodo jauku tiesiog, kai tokia pusiau prieblanda gaunas, nes baisiai megstu arbata vakarais ten gert ir plepetis su draugem, ir siaip daug laiko ten praleidziam. Musu virtuve labai mazyte, tai dabar persidare ja kazkiek pasididinom, pasirinke kitoki isplanavima, ir torseru nesinori schmoll.gif

Tiesiog esu macius toki dalyka realiai, ir man paliko gera ispudi. Ir dar, noriu pabrezti, kad tas apsvietimas butu siltos dienos spalvos, o ne kosmiskai melynas ir pan, kaip kad nuotraukoj toj yra smile.gif Kazka panasaus turime svetaines sienu lentynose, tai, kai tinkamai atlikta, atrodo subtiliai ax.gif Ir kaip antrinis apsvietimas - tarsi pakeicia kambario veida ax.gif O kadangi daug laiko virtuvej leidziu, tai ir noriu kartais tokio 'pazaidimo' blush2.gif
Atsakyti