Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir ne tik

QUOTE(lioliuke @ 2009 11 20, 10:00)
sveikos mamytes,

O as pasirodo turiu beda,... kurios tikrai siais laikais nesitikejau.

Issirinkto franke modelio pasirodo LT niekas neturi.. Tai teks itariu laukti maziausiai 2-3 sav. Nors bendrai kas cia tokio kaip virtuves lauki ir planuoji du metus tai nieko palaukti dar kelias savaites ane smile.gif
Esu tokia nusivylus ir liudna.  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif
O issirinkau frankes nauja modeli MRG 611 jis man toks fainas. tai pasirodo deficitinis  lotuliukas.gif Galiausia paplatinau pasirinkima is dvieju spalvu bet vistiek ne vienos nera  doh.gif
Beje siandie vaziuosiu apziureti savo virtuves pas meistrus ir noriu ir bijau. atrodo tiek planavau , tai kazkaip neramu savo kurini pamatyti smile.gif
nu zodziu nuotaikos visiskai nera.


Ir man tokios reikia rolleyes.gif Tik ieškau, kad būtų trumpesnė - pvz. 86 cm. Gal kas kur matėt 4u.gif ?

Tikrai neverta nervuotis dėl tokios smulkmenos - pralėks tas laikas ir nepastebėsi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kristik @ 2009 11 20, 12:28)
Ir man tokios reikia  rolleyes.gif Tik ieškau, kad būtų trumpesnė - pvz. 86 cm. Gal kas kur matėt  4u.gif ?

Tikrai neverta nervuotis dėl tokios smulkmenos - pralėks tas laikas ir nepastebėsi  mirksiukas.gif




Mes paeita penktadieni "Tavyde" Kaune pirkom Franke kriaukę MRG 611 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Buttuke @ 2009 11 19, 11:08)
nu dar nelabai randu informacijos kuo skiriasi lenkiska/cekiska plokste nuo vokiskos/austriskos? kokybe prastesne ar kas? nu kiek girdejau, tai kad ir lenkijoje gaminta, bet gali buti vokieciu firmos. gal kas painformuos smile.gif


Lenkisku/cekisku ploksciu kokybe nuo vokisku/austrisku tikrai skiriasi. Skiriasi virsutiniai laminato sluoksniai. Cekisku Lietuvoje mazai ir laminatai trapesni. Sau baldus geriau gamintis is vokisku/austrisku ploksciu, tokiu kaip Egger, Thermopal, Duropal, Ecopal, Pfleiderer, Wodego. Aisku lenkiskos plokstes pigesnes...
Kai kurios vokieciu imones turi savo atstovybes Lenkijoje, kaip pvz. Pfleiderer, ir cia gamina produkcija, taciau kokybe islieka vokiska 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dij @ 2009 11 20, 11:43)
Mes paeita penktadieni "Tavyde" Kaune pirkom Franke kriaukę MRG 611 smile.gif


pasidalinkit kaip jums ji? nes man ji faina, ir tikrai lauksiu kiek reikes, nesu tokia kad ai nera tai ir pasirinksiu bele kokia tongue.gif



nu man trys sav nedaug lyginant du metus bet liudna. kaip jau tikiesi va va jau greitai ir iskyla toks smulkmeniukas

kristik zinau kad tai smulkmena bet norisi vaikuciu gimtadieniuj susitvarkyti tai tas man svarbiau smile.gif Islaukiau ilgai palauksiu dar wink.gif

O sita kriaukle pasirinkau nes ji man pasirode praktiskiausia is esamu frankes del to kad nera papildomu vintiliu nera rieveliu kur gali rinktis kalkes ir poto sveisti tus briauniukus. islaiko kampus kaip ir visoj vituvej bus pas mene status kampai nu zodziu....

Papildyta:
QUOTE(kristik @ 2009 11 20, 11:28)
Ir man tokios reikia  rolleyes.gif Tik ieškau, kad būtų trumpesnė - pvz. 86 cm. Gal kas kur matėt  4u.gif ?



kriaukle rinkausi is frankes katalogo elektronine versija galima rasti cia
reiktu palaukti nes failas 18 MB wink.gif
Atsakyti
QUOTE(lioliuke @ 2009 11 20, 13:09)
pasidalinkit kaip jums ji? nes man ji faina,  ir tikrai lauksiu kiek reikes, nesu tokia kad ai nera tai ir pasirinksiu bele kokia tongue.gif
nu man trys sav nedaug lyginant du metus bet liudna. kaip jau tikiesi va va jau greitai ir iskyla toks smulkmeniukas

kristik zinau kad tai smulkmena bet norisi vaikuciu gimtadieniuj susitvarkyti tai tas man svarbiau smile.gif Islaukiau ilgai palauksiu dar wink.gif

O sita kriaukle pasirinkau nes ji man pasirode praktiskiausia is esamu frankes del to kad nera papildomu vintiliu nera rieveliu kur gali rinktis kalkes ir poto sveisti tus briauniukus. islaiko kampus kaip ir visoj vituvej bus pas mene status kampai nu zodziu....

Papildyta:
kriaukle rinkausi is frankes katalogo elektronine versija galima rasti cia
reiktu palaukti nes failas 18 MB wink.gif



rinkausi ja irgi tel to kad nera rieveliu, nes bute turim modelio MIG614 ir jau pradejo vietomis juoduoti, issivalo su frankes sveitimo pasta, bet ir vel po kiek laiko rieveliai juoduoja, pati kriaukele tai ne, jai jau apie 8 metai, del praktiskumo tai thumbup.gif plienines nebenoreciau
Atsakyti
Ikeliu trumpam musu nauja mini virtuve, truksta tik gartraukio, niekaip neissirenkam blush2.gif Foto spalvos nelabai tikroviskos, is tikro spinteles ir sienos sviesiai kremines spalvos. Aciu Jums, radau cia daug naudingo info 4u.gif


user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ingrika @ 2009 11 20, 14:37)
Ikeliu trumpam musu nauja mini virtuve, truksta tik gartraukio, niekaip neissirenkam  blush2.gif Foto spalvos nelabai tikroviskos, is tikro spinteles ir sienos sviesiai kremines spalvos. Aciu Jums, radau cia daug naudingo info  4u.gif


Tikrai mini virtuvėlė biggrin.gif
Atsakyti
maza bet tvarkinga,tik dujines sone-jauciu ant zemes tyska viskas rolleyes.gif bet kad vietos nera...
Atsakyti
QUOTE(Ingrika @ 2009 11 20, 14:37)
Ikeliu trumpam musu nauja mini virtuve, truksta tik gartraukio, niekaip neissirenkam  blush2.gif Foto spalvos nelabai tikroviskos, is tikro spinteles ir sienos sviesiai kremines spalvos. Aciu Jums, radau cia daug naudingo info  4u.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image


hm skani virtuve smile.gif sviesi ... dieviska wub.gif
Atsakyti
QUOTE(elitarai @ 2009 11 20, 16:49)
maza bet tvarkinga,tik dujines sone-jauciu ant zemes tyska viskas rolleyes.gif bet kad vietos nera...


Aš taip pat suprojektavusi rolleyes.gif Nepastebėjau, kad taškytųsi g.gif Dažniausiai naudojuosi dešine puse biggrin.gif
Atsakyti
O kuri nors rinkotės Franke fragranitinę juodą kriauklę? Ar čia visos tik šviesių spalvų gerbėjos? biggrin.gif Jei rimtai tai mėtausi tarp plieninės (visi sako kad praktiškiau) ir juodos fragranito kriauklės ... O gal kuri turi Franke maišytuvus? Ar vis dėl to rinktis laiko patikrintus Hansgrohe? g.gif
Papildyta:
Mastau apie tokį Franke maišytuvą: g.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ingrika @ 2009 11 20, 14:37)
Ikeliu trumpam musu nauja mini virtuve, truksta tik gartraukio, niekaip neissirenkam  blush2.gif Foto spalvos nelabai tikroviskos, is tikro spinteles ir sienos sviesiai kremines spalvos. Aciu Jums, radau cia daug naudingo info  4u.gif

sauni virtuvyte 4u.gif . Kas del pasidejimo, tai pas tave beveik tiek pat spinteliu, kiek pas mane suprojektuota 14,6 kv. virtuveje biggrin.gif .

Siaip dizaineriai ir projektuotojai pataria, kad mazoje patalpoje reiketu vengti istrizu kampu, nes jie dar labiau sumazina erdve.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida777: 20 lapkričio 2009 - 20:37