Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir ne tik

QUOTE(Buttuke @ 2009 11 19, 18:31)
atleiskit, nelabai supratau kurie 3 kampai lieka neisnaudoti, ir kur prarandamas stalvirsis? ax.gif
man sis variantas isties patinka, nes kampiniu spinteliu nemegstu. o ir nemanau, kad mb imsis vandens ivadu ir koreguot, ir gartraukio ortakis pailgeja. uz kaitlentes numatau toki ale paaukstinima, kaip buvau idejus foto anksciau mirksiukas.gif


kampas is orkaites kaires puses, kampas is desines puses bei is galo. o stalvirsis - jei dedama orkaite i kampine spintele, tai tos spinteles krastines prie sienos (kad tiesi briauna ties kaitlente gautusi 600 mm) turi buti maziausiai po 1050 mm, tai lengva paskaiciuoti, kad 90 laipsniu kampo atzvilgiu prarandate stalvirsio i abi puses mazdaug po 450 mm..

zinoma, jei variantas patinka, tai Jūsų reikalas 4u.gif as pati toki varianta siulyciau tik nebent prie dideles, klasikines virtuves, bet cia mano nuomone, nebutinai turite sutikti smile.gif
Atsakyti
Rašiau rašiau ir pradanginau... doh.gif

Kas dėl stalo, tai pas mus bus valgomasis, todėl net jei norėčiau stalo virtuvėje, jo nesirinkčiau, kadangi du stalai nekaip atrodytų...


Dėl virtuvės, tai man irgi užkliuvo perskirti viršutiniai stalčiai... Dar nepatinka lentynėlės prie gartraukio.. Kažkaip man labiau patiko ideja su neįmontuojamu gartraukiu rolleyes.gif

Dėl šaldytuvas/plautuvė/viryklė išdėstymo, žinoma būtų geriau minėtas variantas, bet sprendžiant iš projekto apie virtuvės dydį, nebus tų kilometrų - turiu panašų kaip projekte variantą dabar bute, tai nepasakyčiau, kad vargina smile.gif
Būtinai įrėmink šaldytuvą 4u.gif

O aš šiandien sulaukiau savo ieškotos plokštės, bet pasirodo, kad ne ta.... verysad.gif Ne toks paviršius... Kol kalbėjau su kompetetingu žmogum bandydama paaiškinti ko man reikia, pasijutau toooooookia įnoringa kliente, kad iki šiol nesmagiai jaučiuosi.... Išsipūtė kažkaip tos paieškos, kad nei toliau ieškoti, nei viską mesti doh.gif

Papildyta:
QUOTE(Mari @ 2009 11 19, 18:32)
MB nepatiko musu virtuve schmoll.gif Nepatiko jam nei lentynos, nei pusbaris. O labiausiai - kad saldytuvas bus laisvai pastatomas ir atskirai nuo visos virtuves stoves priesais.
Reikes daryt projekta is naujo... g.gif Turit ideju??? (virtuve 5555 mm ilgio, 320 plocio, vienintelis langas yra trumpojoje krastineje, o iejimas (kampe) ventiliacijos ir vandens ivadas - priesingoje trumpoje krastineje).
As nebe sad.gif


Imesk planeli mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lillita @ 2009 11 19, 19:42)
kampas is orkaites kaires puses, kampas is desines puses bei is galo. o stalvirsis - jei dedama orkaite i kampine spintele, tai tos spinteles krastines prie sienos (kad tiesi briauna ties kaitlente gautusi 600 mm) turi buti maziausiai po 1050 mm, tai lengva paskaiciuoti, kad 90 laipsniu kampo atzvilgiu prarandate stalvirsio i abi puses mazdaug po 450 mm..

zinoma, jei variantas patinka, tai Jūsų reikalas  4u.gif  as pati toki varianta siulyciau tik nebent prie dideles, klasikines virtuves, bet cia mano nuomone, nebutinai turite sutikti smile.gif

priimu jusu nuomone, bet nesutinku smile.gif
su tokiu variantu padideja darbastalis(tarp kriaukles ir kaitlentes). kitu atveju(kaip buvau ikelus anksciau) tas kampas visvien lieka tik smutkem susideti, o darbastalis gaunasi 60cm trumpesnis. Taigi, del praradimu drystu priestarauti bigsmile.gif

QUOTE(kristik @ 2009 11 19, 19:45)
Rašiau rašiau ir pradanginau...  doh.gif

Kas dėl stalo, tai pas mus bus valgomasis, todėl net jei norėčiau stalo virtuvėje, jo nesirinkčiau, kadangi du stalai nekaip atrodytų...
Dėl virtuvės, tai man irgi užkliuvo perskirti viršutiniai stalčiai... Dar nepatinka lentynėlės prie gartraukio.. Kažkaip man labiau patiko ideja su neįmontuojamu gartraukiu  rolleyes.gif

Dėl šaldytuvas/plautuvė/viryklė išdėstymo, žinoma būtų geriau minėtas variantas, bet sprendžiant iš projekto apie virtuvės dydį, nebus tų kilometrų - turiu panašų kaip projekte variantą dabar bute, tai nepasakyčiau, kad vargina  smile.gif
Būtinai įrėmink šaldytuvą  4u.gif

O aš šiandien sulaukiau savo ieškotos plokštės, bet pasirodo, kad ne ta....  verysad.gif Ne toks paviršius... Kol kalbėjau su kompetetingu žmogum bandydama paaiškinti ko man reikia, pasijutau toooooookia įnoringa kliente, kad iki šiol nesmagiai jaučiuosi.... Išsipūtė kažkaip tos paieškos, kad nei toliau ieškoti, nei viską mesti  doh.gif

del stalciu tikrai sutinku, tik pagalvojau, kad 800mm plocio stalciukas gali buti nepatogus. bet gal klystu? ir neaisku kaip su virsutinem spintelem tuomet. kitos atsidaro paprastai i sona, o 800mm per placios, i virsu atsidaranciu nelabai noreciau(brangu blush2.gif ) beje, kaip ir kampinis gartraukis blink.gif (nuo 1500Lt) lentineles man taip pat nepatinka doh.gif jos po 30cm plocio. gal tada irgi su durelem daryt.

kristik, apie tavo ploksciu paieskas nieko nezinau smile.gif
as siandien buvau rinktis stalvirsio ir ploksciu. ir bijau, kad nesu isitikinusi savo pasirinkimu g.gif
Atsakyti
Stai virtuves planelis. Matmenys daug maz atitinka, skirtumas tik tas, kad mes uzmurijom numatyta projekte slenkancia sienele...


user posted image
Atsakyti
QUOTE(Buttuke @ 2009 11 19, 19:09)
priimu jusu nuomone, bet nesutinku smile.gif
su tokiu variantu padideja darbastalis(tarp kriaukles ir kaitlentes).  kitu atveju(kaip buvau ikelus anksciau) tas kampas visvien lieka tik smutkem susideti, o darbastalis gaunasi 60cm trumpesnis. Taigi, del praradimu drystu priestarauti bigsmile.gif
del stalciu tikrai sutinku, tik pagalvojau, kad 800mm plocio stalciukas gali buti nepatogus. bet gal klystu? ir neaisku kaip su virsutinem spintelem tuomet. kitos atsidaro paprastai i sona, o 800mm per placios, i virsu atsidaranciu nelabai noreciau(brangu blush2.gif )  beje, kaip ir kampinis gartraukis blink.gif (nuo 1500Lt) lentineles man taip pat nepatinka doh.gif  jos po 30cm plocio. gal tada irgi su durelem daryt.

kristik, apie tavo ploksciu paieskas nieko nezinau smile.gif
as siandien buvau rinktis stalvirsio ir ploksciu. ir bijau, kad nesu isitikinusi savo pasirinkimu  g.gif


Ar bus patogus 800 mm stalčius be pritraukėjų kasdieniam naudojimui, nežinau, bet, jei bent į tuos viršutinius susidėtum tuos pritraukėjus, tai tikrai būtų patogu mirksiukas.gif

Viršutinių spintelių tavo vietoje nederinčiau prie apatinių (tik dabar atkreipiau dėmesį, kad jų pločiai skiriasi + virš šaldytuvo dar kitokio tipo). Padaryk jas visas siauresnes, vienodo pločio ir kitokios spalvos nei apatinės mirksiukas.gif Jos nebus taip surištos su apatinėmis, kur ir durelės, ir stalčiai - bus ir gražu, ir patogu 4u.gif

O mano istorija apie plokščių ieškojimą ir virtuvės baldus ganėtinai ilga ir sudėtinga, geriau nesigilinti doh.gif biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(Mari @ 2009 11 19, 20:48)
Stai virtuves planelis. Matmenys daug maz atitinka, skirtumas tik tas, kad mes uzmurijom numatyta projekte slenkancia sienele...
user posted image


O kur svetainė? Už slenkančios sienelės? Kur patenkama išėjus pro duris? Kur nepakeičiami taškai (viryklė, plautuvė)? Ar toje patalpoje bus valgomasis stalas ar kitur?

O kodėl užmūrijot "slenkančias duris" mastau.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristik: 19 lapkričio 2009 - 21:00
svetaine uz slenkanciu duru. Jas uzmurijo MB. Iki siol nesuprantu kodel. jis sako - nu nereikia ju... doh.gif ginu objektas...

i virtuve patenkama is prieskambario. toks mini tamburiukas: vienos durys i virtuve - kitos i sanmazga.

manau, kad nejudinama tik ventiliacija. visa kita daug maz koregutina.

valgomojo zona planuociau ties langu. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mari @ 2009 11 19, 21:28)
svetaine uz slenkanciu duru. Jas uzmurijo MB. Iki siol nesuprantu kodel. jis sako - nu nereikia ju...  doh.gif ginu objektas...

i virtuve patenkama is prieskambario. toks mini tamburiukas: vienos durys i virtuve - kitos i sanmazga.

manau, kad nejudinama tik ventiliacija. visa kita daug maz koregutina.

valgomojo zona planuociau ties langu.  ax.gif


Begėdis tavo vyras doh.gif
Atsakyti
yra toks griekas ant jo dushios. Kol as nescia ir gimdziau - jis su vejo malunais kovojo doh.gif: dabar vietoj duru i svetaine turiu TV ivada. Tiek virtuveje, tiek ir svetaineje.
Atsakyti
Gal kas nors galetu paaiskinti, ar isnaudojamas kampas tokiose "sieninese spintose"? Jei tai, tai kaip prie to kampo prieiti - ar kaip prie kampines spinteles (per salia esancios spintos dureles) ar dar kazkaip kitaip? Susimasciau todel,kad ta kampines dalies plokste padalinta i dvi dalis - tai sakau gal yra ir dar koks nors kitas budas patogiau prie to kampo prieit? g.gif blush2.gif
user posted image
Atsakyti
sveikos mamytes,

O as pasirodo turiu beda,... kurios tikrai siais laikais nesitikejau.

Issirinkto franke modelio pasirodo LT niekas neturi.. Tai teks itariu laukti maziausiai 2-3 sav. Nors bendrai kas cia tokio kaip virtuves lauki ir planuoji du metus tai nieko palaukti dar kelias savaites ane smile.gif
Esu tokia nusivylus ir liudna. verysad.gif verysad.gif verysad.gif
O issirinkau frankes nauja modeli MRG 611 jis man toks fainas. tai pasirodo deficitinis lotuliukas.gif Galiausia paplatinau pasirinkima is dvieju spalvu bet vistiek ne vienos nera doh.gif
Beje siandie vaziuosiu apziureti savo virtuves pas meistrus ir noriu ir bijau. atrodo tiek planavau , tai kazkaip neramu savo kurini pamatyti smile.gif
nu zodziu nuotaikos visiskai nera.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lioliuke: 20 lapkričio 2009 - 10:01
QUOTE(lioliuke @ 2009 11 20, 11:00)
sveikos mamytes,

O as pasirodo turiu beda,... kurios tikrai siais laikais nesitikejau.

Issirinkto franke modelio pasirodo LT niekas neturi.. Tai teks itariu laukti maziausiai 2-3 sav. Nors bendrai kas cia tokio kaip virtuves lauki ir planuoji du metus tai nieko palaukti dar kelias savaites ane smile.gif
Esu tokia nusivylus ir liudna.  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif
O issirinkau frankes nauja modeli MRG 611 jis man toks fainas. tai pasirodo deficitinis  lotuliukas.gif Galiausia paplatinau pasirinkima is dvieju spalvu bet vistiek ne vienos nera  doh.gif
Beje siandie vaziuosiu apziureti savo virtuves pas meistrus ir noriu ir bijau. atrodo tiek planavau , tai kazkaip neramu savo kurini pamatyti smile.gif
nu zodziu nuotaikos visiskai nera.


pamatysi viskas bus gerai thumbup.gif Virtuvė bus puiki... Aš taip pat bijojau, bet viskas išėjo dar geriau nei tikėjausi... Virtuvės baldai pas mane raudoni, bet puikiai atrodo, aišku buvo baimės taip pat nemažai, kad atrodys per ryškiai... wub.gif biggrin.gif
Atsakyti
nu baikit jus, 2-3 savaites laukti tai cia juokai smile.gif jeigu tikrai jos norit, tai laukit ir nesiliudinkit. Kai kuriu dalyku mes jau vos ne trecias menesis laukiam ax.gif
Atsakyti