Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir ne tik

capt už vadžių ir vėl iš pradžių 4u.gif

forumiečių virtuvių nuotraukos

keletas mano naudingų patarimų, gal pravers 4u.gif :

bendrosios virtuvės baldų projektavimo nuostatos

virtuvės prietaisų instaliacijų rekomendacijos

virtuvinių stalviršių palyginimo lentelė

http://www.ernestome...box_zoom_05.jpg
Atsakyti
Labas rytas.Merginos, o yra kad orkaite butu dujine.Cia kazkas rase, kad turi dujas ir nevertina to, o kas ju neturi, tai tikrai noretu.Aisku su elektrine, svariau viskas, bet kai elektra pabrangs ir dauguma tu buitiniu prietaisu daug elektr.suvalgo, tai gal sakau, imontuojama orkaite rinktis dujine, bet klausimas ar tokiu yra?
Atsakyti
QUOTE(ambasadore @ 2009 11 12, 09:09)
Labas rytas.Merginos, o yra kad orkaite butu dujine.Cia kazkas rase, kad turi dujas ir nevertina to, o kas ju neturi, tai tikrai noretu.Aisku su elektrine, svariau viskas, bet kai elektra pabrangs ir dauguma tu buitiniu prietaisu daug elektr.suvalgo, tai gal sakau, imontuojama orkaite rinktis dujine, bet klausimas ar tokiu yra?



Yra, bet kad jos tokios neisvaizdzios.... doh.gif
Atsakyti
Reikia paieskoti internete. 4u.gif Dekui
Kiek naudingu jus merginos patarimu cia prirasote. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Labas rytas..

O man dabar paieskos plyteliu virtuvei.. doh.gif noriu mozaikos.. ale kad pasirinkimo nelabai randu.. Kaune Irise ziurejau, kur dar galeciau ju paieskoti.. 4u.gif

Aciu uz kontaktus.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(acuktuvaz @ 2009 11 11, 17:21)
Labas,
kodel niekas apie kriaukles virtuveje nekalba?
As daugiau niekada niekada nepirksiu apvalios kriaukles. I je paprasciausiai niekas netelpa.


nu nezinau, dabar turim apvalia, viskas telpa puikiausiai g.gif pries tai turejom staciakampe irgi buvo super, bet vos nenusipirkom per siauros, tai dziaugiausi po to, kad didesne pasiemem, nes tikrai buciau netilpus.

Lilita, kokio cia architekto vizualizacija(ar cia tikra fotke g.gif ) istraukei? bigsmile.gif pas mane vizualizacijoje ir sviestuvas tas pats, ir stalas lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bufeto vedėja: 12 lapkričio 2009 - 09:06
Na nerandu as internete dujines imontuojamos orkaites. Merginos, gal galit imesti kokia nuoroda? 4u.gif
Jau radau
http://www.sarapas.l...e...400 X .html

http://www.ardo.lt/l...orkaites?cat=25

http://www_dovanucen...00-p-61364.html

na tikrai nemazai yra dujiniu orkaiciu ir gan normali isvaizda.
Man elektroliux labai panasi su Ardo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ambasadore: 12 lapkričio 2009 - 09:15
QUOTE(ambasadore @ 2009 11 12, 09:08)
na tikrai nemazai yra dujiniu orkaiciu ir gan normali isvaizda.
Man elektroliux labai panasi su Ardo.


Ardo aš nepirkčiau rolleyes.gif Daugiau Electrolux modelių galima firminėse parduotuvėse paieškoti. Ten ir kainą mažesnę siūlo (atsiskaitant grynais) biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Upokšnis: 12 lapkričio 2009 - 09:30
QUOTE(Upokšnis @ 2009 11 12, 09:28)
Ardo aš nepirkčiau  rolleyes.gif Daugiau Electrolux modelių galima firminėse parduotuvėse paieškoti. Ten ir kainą mažesnę siūlo (atsiskaitant grynais)  biggrin.gif

Kodel ardo nepirktum, ar del isvaizdos, ar del kokybes?
Aisku ir as pritariu, kad elektroliux, tai geriau
Atsakyti
pratęsiant apie kriaukles, pagalvojau kad parašysiu modelį kurį turėjau ir kuris man pasirodė per siauras:

Franke MIG 614

Dabar dairausi į platesnius.
Atsakyti
QUOTE(Lillita @ 2009 11 12, 02:21)
capt už vadžių ir vėl iš pradžių  4u.gif




Pataisysiu truputi patarle lotuliukas.gif

Trukt už vadžių vėl iš pradžių...

Ačiū Lillita už nauja temuke mirksiukas.gif

Atsakyti
Sveikos merginos, kazkaip labai gailiuosi kad pas jus anksciau neuzsukau smile.gif cia tiek naudingos info... ir kaip tik vakar mums sumontavo nauja virtuves buitine tech. kuria esu patenkinta labai, na dar tik antra diena naudojuosi, bet skirtuma jauciu smile.gif

norejau jusu paklausti gal susidurete ir matete kur, ar zinote cia forume kas siuna uzvalkalus ant kedziu, paprastus, ne sventinius... mat turim dar tik metus virtuvini stala su kedem, o jos aptrauktos sviesiu audiniu, o namie mazas kleckas, tai nebeissivalo tos demes ir atsibodo kas diena valyti tas demes ir dziovinti kedes, dar mb ispyke kava ant vienos, tai nebeissivalo... nu zodziu, sugalvojau kad geriau surasiu uzvalkalus, bus paprasciau juos i skalbenke ikisti blush2.gif

o del kriaukliu, tai as jau antrus metus turiu keramikine apvalia ir esu be galo ir be krasto patenkinta, nebekeisciau i nieka biggrin.gif thumbup.gif ji gili, didele ir labai patogi thumbup.gif
Atsakyti