Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios skanią duonelę

QUOTE(Letta @ 2009 11 17, 15:33)
Mano mėgstamiausia duonelė su sausu raugu

3dl vandens

0,5dl saulėgrąžų


labai grazi ir skaniai atrodanti thumbup.gif

o kiek yra tas dl? neradau 1ame pusl blush2.gif
Atsakyti

Letta, tokios duonutės labai norėčiau ir aš, tik nežinau kas tai sausas raugas, kaip jis atrodo ir kur pirkti g.gif

Atsakyti
QUOTE(AngeleZ @ 2009 11 17, 18:59)
Letta, tokios duonutės labai norėčiau ir aš, tik nežinau kas tai sausas raugas, kaip jis atrodo ir kur pirkti g.gif


pirmam puslapyje nuoroda yra, kur mergaites perka sausa rauga ir salykla doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dzhina @ 2009 11 17, 17:47)
o kiek yra tas dl?

viena desimtoji litro (100 g vandens)
Atsakyti
QUOTE(rsc @ 2009 11 17, 21:47)
viena desimtoji litro (100 g vandens)

aaa... blush2.gif
Aciu 4u.gif gal ryt bandysiu kepti nes ziuriu pas mane tas raugas tuoj iseis is galiojimo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dzhina @ 2009 11 17, 16:47)
o kiek yra tas dl? neradau 1ame pusl blush2.gif

1dl = 100ml 4u.gif
Atsakyti
Darau duona, beveik vien iš dribsniu, jei išeis, įdėsiu receptą su foto
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2009 11 18, 19:03)
Darau duona, beveik vien iš dribsniu, jei išeis, įdėsiu receptą su foto



Labai lauksim komentaru ir nuotraukytes.Sekmes tau 4u.gif

Atsakyti
Labas vakaras. Aš čia su tokiu klausimu. kepiau duoną šiandien tik antrą kartą. pirmą kartą pasinaudojau receptu, kuris buvo prie duonkepės. tai gavosi gerai. o šiandien pabandžiau iškepti Borodino duoną, bet tik pradėjus kepti ji įdubo. o galutiniame rezultate buvo pusžalė. dariau viską tiksliai pagal receptą. gal kas žino, kodėl taip nutiko? plutelę paragavau, tai skonis šios duonos man tinka, norėčiau tokią kepti
Atsakyti
QUOTE(Renacio @ 2009 11 18, 18:39)
Labas vakaras. Aš čia su tokiu klausimu. kepiau duoną šiandien tik antrą kartą. pirmą kartą pasinaudojau receptu, kuris buvo prie duonkepės. tai gavosi gerai. o šiandien pabandžiau iškepti Borodino duoną, bet tik pradėjus kepti ji įdubo. o galutiniame rezultate buvo pusžalė. dariau viską tiksliai pagal receptą. gal kas žino, kodėl taip nutiko? plutelę paragavau, tai skonis šios duonos man tinka, norėčiau tokią kepti


manau priezastis galejo buti miltu trukumas arba per daug skysciu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Renacio @ 2009 11 18, 19:39)
Labas vakaras. Aš čia su tokiu klausimu. kepiau duoną šiandien tik antrą kartą. pirmą kartą pasinaudojau receptu, kuris buvo prie duonkepės. tai gavosi gerai. o šiandien pabandžiau iškepti Borodino duoną, bet tik pradėjus kepti ji įdubo. o galutiniame rezultate buvo pusžalė. dariau viską tiksliai pagal receptą. gal kas žino, kodėl taip nutiko? plutelę paragavau, tai skonis šios duonos man tinka, norėčiau tokią kepti

Pamenu, kad is pradziu, t.y. is pirmo karto, daug kam (tame tarpe ir man) nesigavo sitos duonos issikepti taip kaip noretusi. Idubusi gaudavosi. Tai as daugiau ir nebekepiau jos, o tos, kurios nusprende kepti dazniau, tai matyt turejo atidirbti miltu/skysciu/mieliu santyki pagal save, tiksliau pagal savo produktus ir duonkepe.
Atsakyti
Ačiū už atsakymus, rytoj bandysiu vėl kepti, tik pakoregavus santykius
Atsakyti