Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios skanią duonelę

QUOTE(klee @ 2009 11 16, 18:35)
Nusipirkau duonkepe ir noreciau issikepti duona Borodino. Bet jai reikia salyklo. Kakur pas jus, kazkurioj temoj buvau aptikusi minint, kad vietoj salyklo bandysit naudoti giros misini. Labai temos issipletusios, tai trumpindama savo laika noriu paklausti ar bandet kas nors su gira daryti? Jei taip, tai kokiu santykiu dedat i tesla, nes ten ieina ir mieles. Kaip tada su receptinem mielem, kiek ju deti?

O gal kas zinot kur ta salykla galima nusipirkti. Radau kazkur, bet 25 kg  blink.gif , man tiek per daug.


Aš naudoju Klingų giros salyklą. T.y. nuėjau į Rimi, nusipirkau pakelį giros, ten yra keli maišeliai salyklo.. Gardžiai kvepia smile.gif)).. Borodino duona puikios spalvos ir kvapo...
Bet tai darau todėl, kad esu ne vilnietė, siuntimui iš delonos klaupiuos smile.gif

QUOTE(AngeleZ @ 2009 11 16, 19:43)
ratuto mano duonkepė ir kenwood 350 su dviem kibirėliais. Jei išeina duonelė Jums tai tikriausiai išeis ir man.Produktų dėjimo tvarkos nesilaikiau ir ir nebuvau atidarius dangčio pažiūrėti tešlos, maniau, kad negalima. Iš klaidų mokysiuos doh.gif


Išeis išeis.. Aš visad pilu pirm skystį, paskum birius produktus.. cukrų, druską, mieles į skirtingus kampus.. Pradėjau nuo paprastesnių - sumuštinių, duonos be plutelės.
Manau, kad kol tešla minkosi, gali žiūrėti drąsiai. Mergytės čia daug pasakojo kas ir kaip. Iš savo tik 2 savaičių patirties sakau taip - jei tešlos gumuliukas rieda pasieniais palikdamas tešlos šliužes (na, palikdamas trumpam, iki kol toliau pasiridena), barstau miltais. Jei tešla rutuliojasi ir skilineja - šliukšteliu vandens. Tik tiek miltų, tiek vandens pridėk po mažai - po šaukštą..ir vėl žiūrėk.

QUOTE(Nerutė @ 2009 11 16, 20:15)
hmmmdaug ingredientu neturiu, jau laikas man i delona  biggrin.gif  majonezines dar nekepiau irgi  blush2.gif


majonezinė buvo itin puri, bet aiškiai kepinti svogūnai duonoj ne mūsų šeimai. Nors šiaip juos dievinam. Nuo duonos kvapo su svogūnais buvo negera sad.gif



QUOTE(Give2Get @ 2009 11 16, 21:12)
Papasakokite kokias duonkepes turite tam skirtoje temoje, nes nelabai ten kas pasisako. Šiuo metu renkuosi kokią pirkti. Duoną jau bandžiau kepti orkaitėję, ruginę, gavosi skani, bet kai atšalo kietoka, sunkiai pjaustoma. Domina ar daug elektros valgo duonkepės?  ax.gif  4u.gif


Atėjau čia į temą patarimo - klausiau, ar kas turi iš topšopo duonkepę, nes man imponavo apvalus kibirėlis.. Kažkas užsiminė, kad Kenwoodo duonkepės turi 2 kibirėlius - stačiakampį ir apvalų. Mani tai papirko...na, dar dizainas ir konvekcija... ir dar - esu patenkinta kita Kenwood turima technika. Kiek elektros? pažiek į W. maniškė - 600 W. Įtariu, kad pilnus 600 naudoja tik paskrudinimui....na, gal įkaitimui...
Atsakyti
Mergytės, aš naujokė duonelės kepimo srityje. Gyvenu ne Lietuvoje. Už lietuviškos duonos kepalėlį mokame 3-4 usd, todėl sumaniau išsikepti pati.


Kurį receptą rekomenduotumėt kaip patį paprasčiausiai pradedančiąjai ? Domina juoda duona 4u.gif Būsiu dėkinga be galo, jau taaaaip noriu šviežios duonytės wub.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2009 11 16, 23:11)
Give2Get, labai skaniai atrodo pirmas blynas  thumbup.gif
O šiaip, apie duonkepes yra atskyra tema čia arba paieškok kitose duonos kepimo temose, nes jau ne karta buvo aptarta  bigsmile.gif


Dėkui už atsakymus ir pagyras, skaičiau aną temą, nieko ten gero ax.gif reiks peržiūrėti senas apie kepimą.
Tai vat ar užtenka tų 600W? nes yra stipresnių, į kurią čia žvalgytis. Aš planuoju siųstis, tai nelabai yra galimybių gyvai apžiūrėti, išsiklausinėt. Kiek teparašyta trumpam aprašyme, tiek. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Give2Get @ 2009 11 16, 15:28)
Dėkui už atsakymus ir pagyras, skaičiau aną temą, nieko ten gero  ax.gif  reiks peržiūrėti senas apie kepimą.
Tai vat ar užtenka tų 600W? nes yra stipresnių, į kurią čia žvalgytis. Aš planuoju siųstis, tai nelabai yra galimybių gyvai apžiūrėti, išsiklausinėt. Kiek teparašyta trumpam aprašyme, tiek. rolleyes.gif

Aš vakar užsisakiau kepyklėlę bigsmile.gif https://www.amazon.c...oss_T15_product
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2009 11 16, 22:26)
Mergytės, aš naujokė duonelės kepimo srityje. Gyvenu ne Lietuvoje. Už lietuviškos duonos kepalėlį mokame 3-4 usd, todėl sumaniau išsikepti pati.
Kurį receptą rekomenduotumėt kaip patį paprasčiausiai pradedančiąjai ? Domina juoda duona  4u.gif  Būsiu dėkinga be galo, jau taaaaip noriu šviežios duonytės  wub.gif

Jei be naminio raugo, tai pabandyk gal *mamytės* duona g.gif
O šiaip, viskas priklauso nuo ingredientų (kokius mėgsti), peržiūrėk receptukus, jų sudėti, gal dar kas patiks mirksiukas.gif

QUOTE(Give2Get @ 2009 11 16, 22:28)
Dėkui už atsakymus ir pagyras, skaičiau aną temą, nieko ten gero  ax.gif  reiks peržiūrėti senas apie kepimą.
Tai vat ar užtenka tų 600W? nes yra stipresnių, į kurią čia žvalgytis. Aš planuoju siųstis, tai nelabai yra galimybių gyvai apžiūrėti, išsiklausinėt. Kiek teparašyta trumpam aprašyme, tiek. rolleyes.gif

Puikiai išsikepa ir su 500W, bet aš manau, optimalu apie 800W blush2.gif

QUOTE(Taurė @ 2009 11 16, 22:32)
Aš vakar užsisakiau kepyklėlę  bigsmile.gif  https://www.amazon.c...oss_T15_product

thumbup.gif Galėsi kept didesnius kepaliukus bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nataliuncik: 16 lapkričio 2009 - 23:11
QUOTE(Give2Get @ 2009 11 16, 22:28)
Tai vat ar užtenka tų 600W? nes yra stipresnių, į kurią čia žvalgytis. Aš planuoju siųstis, tai nelabai yra galimybių gyvai apžiūrėti, išsiklausinėt. Kiek teparašyta trumpam aprašyme, tiek. rolleyes.gif



QUOTE(nataliuncik @ 2009 11 16, 23:05)
Puikiai išsikepa ir su 500W, bet aš manau, optimalu apie 800W  blush2.gif


šian sugebėjau ir padegint plutelę su savo 600 smile.gif).. nematau prasmės daugiau..t.y. gal aš nesuprantu kam to reikia, bet jei 1 kg kepalas iškepa bei apskrunda puikiai.. kam daugiau? Be to, Kenwoodas nėr toks durnas, jog jei manytų, kad reik daugiau, ir dar už tai būt galima pinigus nuplėšt, daugiau nedarytų.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(ratuto @ 2009 11 16, 23:13)
šian sugebėjau ir padegint plutelę su savo 600 smile.gif).. nematau prasmės daugiau..t.y. gal aš nesuprantu kam to reikia, bet jei 1 kg kepalas iškepa bei apskrunda puikiai.. kam daugiau? Be to, Kenwoodas nėr toks durnas, jog jei manytų, kad reik daugiau, ir dar už tai būt galima pinigus nuplėšt, daugiau nedarytų..  g.gif

Ir visas atsakymas bigsmile.gif
O kaip tu sugebėjau sudegint bigsmile.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2009 11 16, 16:05)
Jei be naminio raugo, tai pabandyk gal *mamytės* duona g.gif
O šiaip, viskas priklauso nuo ingredientų (kokius mėgsti), peržiūrėk receptukus, jų sudėti, gal dar kas patiks  mirksiukas.gif
Puikiai išsikepa ir su 500W, bet aš manau, optimalu apie 800W  blush2.gif
thumbup.gif  Galėsi kept didesnius kepaliukus bigsmile.gif

Nelabai suprantu apie naminį raugą, turėsiu skaityti jūsų temas. Pradžiai manau užtektų ir be raugo tokiai kapėjai kaip aš doh.gif
Nusipirkau mixą jau gatavą, tik sumesti viską reikės, nesulaukiu kol išmėginsiu.
O dėl dydžių, tai ten kaip supratau yra 3 kepimo dydžiai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2009 11 16, 23:58)
Nelabai suprantu apie naminį raugą, turėsiu skaityti jūsų temas. Pradžiai manau užtektų ir be raugo tokiai kapėjai kaip aš  doh.gif
Nusipirkau mixą jau gatavą, tik sumesti viską reikės, nesulaukiu kol išmėginsiu.
O dėl dydžių, tai ten kaip supratau yra 3 kepimo dydžiai  g.gif

Užteks pradžiai ir pirmą puslapį perskaityt
biggrin.gif
Nu i aš taip supratau g.gif
Atsakyti
Taure privetas laugh.gif
je kaip faina, kad gretos plateja thumbup.gif Asei taip pati labai pradedancioji, alia mums labai Terros plikyta kvietine su salyklu patiko, lengvai pasidaro, ir puikiai gaunas wink.gif

Ratuto sudeginai? bigsmile.gif kaip? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2009 11 16, 23:20)
O kaip tu sugebėjau sudegint bigsmile.gif  g.gif



QUOTE(Nerutė @ 2009 11 17, 09:42)
Ratuto sudeginai?  bigsmile.gif  kaip?  mirksiukas.gif


nu neaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...ik padeginau smile.gif..t.y. ana buvo tamsiai ruda.. Nu kaip kaip..visada statau didžiausią paskrudimą..ana jau pypsėdama mani šaukė- ateik, išimk, man jau užteks.. o aš, žinote, dar kokį 15 min niekaip negalėjau nuo SM atsiplėšt... blush2.gif nieko, suryjom smile.gif

Šiandien pagaliau kepsiu Teros plikytą...
Atsakyti
Ratuto laugh.gif as niekad nededu didziausio apskrudimo, vidutini jungiu pakanka pilnai biggrin.gif
Atsakyti