Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios skanią duonelę

Labas dienas smile.gif

kažkada visai nesenai klausiau Jūsų nuomonės apie duonkepę, tai va, turiu savo kenwoodą su dviem kepimo indais jau porą savaičių, dirba idealiai kasdien, kartais ir ne po vieną ir ne po du kartus. Gal tik kartą Borodino duonelė nelabai iškilo, bet čia, jaučiu, kaltas žmogiškasis faktorius. Labai dėkui už visus receptus ir patarimus.. Daug išbandyta, dar daugiau laukia..
Angele, gal vis tik čia ne duonkepėj esmė, o proporcijose, sudėtyse? Mano Kenwoodas 350-tas kepa IDEALIAI. Tiesa, visada žiūriu į minkomą tešlą, - būna, kad įberiu miltų papildomai, būna, kad šliukšteliu vandens.

Bet šiandien aš čia su nukrypimu - kažkur kažkas minėjo, kad kepa duonkepėj...kugelį.. Nugi nugi, va gi na.. o kiek loko kepat? Ans gi toks nemenks gaunas smile.gif)
Ir vyniotinius minėjot.. Čia kalba apie kuriuos eina? bigsmile.gif

Ir...gal matėt kur papildomų kenwoodo mentelių maišymo? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Terra2 @ 2009 11 16, 08:58)
Duonos baltumas priklauso nuo miltų, bet jei tu kepi tą pačią bulką tik skirtingomis programomis, tai tikrai ilgesnė programa truputį keičią spalvą intensyvesne, ar kaip čia pasakius sodresne. Na gaunasi tokia labiau "vyresnė"(subrendusi)

taip ta pacia visiskai tik aisku kai kepu ilgu rezimu dedu perpus maziau mieliu 4u.gif mums ta baltesne kepta greitu rezimu labiau patinka blush2.gif vakar vakarop iskepiautai vietoj vakarienes puskepaliuka ir suvalgem visi draugiskai doh.gif viena be jokiu sviestu, uztepeliu, uogieniu doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ratuto @ 2009 11 16, 09:04)
Bet šiandien aš čia su nukrypimu - kažkur kažkas minėjo, kad kepa duonkepėj...kugelį.. Nugi nugi, va gi na.. o kiek loko kepat? Ans gi toks nemenks gaunas smile.gif)
Ir vyniotinius minėjot.. Čia kalba apie kuriuos eina?  bigsmile.gif


Aš kepiau kugelį ir netikrą zuikį, geriausia iškepa, kai masės pusės kibiriuko
Vyniotinius, tai pvzd. Zebriuką smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2009 11 16, 11:23)
Aš kepiau kugelį ir netikrą zuikį, geriausia iškepa, kai masės pusės kibiriuko
Vyniotinius, tai pvzd. Zebriuką  smile.gif



..masės pusę kibiriuko.. g.gif tai kad ten man vienai tada blush2.gif aš gi stora besotė smile.gif)
Nu gerai, tarkim dviem smile.gif))..
Žiek, o kiek laiko maždaug? 30 - 60 - 90 - 120 minučių? smile.gif

Ainu skaityt apie Zebriuką smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ratuto @ 2009 11 16, 13:38)
..masės pusę kibiriuko.. g.gif tai kad ten man vienai tada  blush2.gif aš gi stora besotė smile.gif)
Nu gerai, tarkim dviem smile.gif))..
Žiek, o kiek laiko maždaug? 30 - 60 - 90 - 120 minučių? smile.gif

Ainu skaityt apie Zebriuką smile.gif

Pas mane kepimo programa 1val.
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2009 11 16, 13:52)
Pas mane kepimo programa 1val.



Pas mani reguliuojas laikas... Ok, ačiūūūū.. bandymu būdu nusistatysiu .. net seilės nubėgo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ratuto @ 2009 11 16, 13:57)
Pas mani reguliuojas laikas... Ok, ačiūūūū.. bandymu būdu nusistatysiu .. net seilės nubėgo smile.gif

Jei galima nustatyt kepimo laiką, tai bandykit ir pilną kibirėlį, tik tikrinkit su pagaliukų ar išsikepė bigsmile.gif
Atsakyti
nataliuncik, pasidalink savo recepteliu juodos duonos su slyvom 4u.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2009 11 16, 16:04)
nataliuncik, pasidalink savo recepteliu juodos duonos su slyvom  4u.gif  ax.gif


Rugine duona su slyvom
370 ml vandens
50 ml aliejaus
600 g ruginių miltu
200 g kvietinių miltu
50-70 g dž. slyvų
350 g raugo
2 a.š. druskos
Užminkyt tešlą ir palikt šiltai (aš užminkau su minkymo programa prieš miegą ir palieku nakčiai, o ryte taimeris suveikia ir man atsikeliant lauke šilta duonyte) smile.gif
Atsakyti
aciu labai aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2009 11 16, 16:56)
aciu labai  aciuks.gif

Į sveikatytę 4u.gif
O tu būtent sau norėjai? Kad mažulkai pilviukas neskaudėtu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2009 11 16, 17:07)
Į sveikatytę 4u.gif
O tu būtent sau norėjai? Kad mažulkai pilviukas neskaudėtu blush2.gif


tai kad dz. slyvos sako mazylio pilvukui nekenkia g.gif sau sau nerejau ax.gif
Atsakyti