Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios skanią duonelę

QUOTE(ratuto @ 2009 12 20, 07:14)
gal jau foto palyginamąją padarei?

Padariau, lae dabar aprejo mano PC korteliu skaitytuvas.... doh.gif Gris mb, perkelsiu is jo kompo wink.gif Bet siaip jos vienodo dydzio...
Atsakyti
QUOTE(kamzelka @ 2009 12 11, 19:10)
sveikos wink.gif
gal parekomenduotumėt kokį meduolio duonkepėje receptą,kad jis būtų toks šlapias,korėtas.na ne sausas.tikiuosi,kad supratote.receptų daug meduolių.bet kaip atsirinkti,kuris būtent šlapias.gal kuri kepėt? ax.gif


dar kartą prašau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kamzelka @ 2009 12 20, 12:58)
dar kartą prašau  blush2.gif

cia paziurek paskutinis receptas mirksiukas.gif
Atsakyti
dzhine - nuostabi ciabata thumbup.gif
atsivalgiau 'mamytes' duoneles, kibau dabar prie sios ir vis, kai orkaite jungiu, kepu ciabata, tiesa, as tesla rauginu per nakti, man pasitvirtino sis receptas...

tiek visko prikepiau, tiek dar nuplanavus ir dar uzkibau ant vokisko pyrago - toks jis man skanus is TP, kad parupo paciai iskept... Sakyciau, mano kaledos bus tokios internacionalines lotuliukas.gif

Mergaites - skaitom tema, ne tik uzeinam ir laukiam malones mirksiukas.gif Arba dedam paieska, kai reik....
Atsakyti
QUOTE(dzhina @ 2009 12 20, 17:13)

dekui 4u.gif
gal pati bandet pagal sita receptuka?

oj,tikrai paieska naudojausi.esme tame,kad man reikia isbandyto recepto,kad galetumet kuri parasyti:bandziau,gavosi slapias smile.gif toks,kokio as ieskau.o meduoliu receptu n,tik kokie jie...iki kaledu nespesiu visu isbandyti biggrin.gif
Atsakyti
vel pasigirsiu blush2.gif
ka tik baigiau projekta pagal sita recepta wub.gif
pries pat kepima:
user posted image
vaizdas orkaiteje:
user posted image
gatavas:
user posted image
Atsakyti
Dzhine, šaunus sausainukai thumbup.gif
Mrs. R, dabar kai šalta, o dar ir Kalėdos ant nosies, tai įdarbintos ir orkaite ir duonkepe, ir ryt dar viena duonkepe pajungsiu prie darbo, nes nespėja atšalt duonkepe

O aš užstačiau fermerių duona, pagal kamzelkos receptą, tik man mažokai atrodo mielių recepte, na žiūrėsiu
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2009 12 20, 19:06)
Dzhine, šaunus sausainukai  thumbup.gif
Mrs. R, dabar kai šalta, o dar ir Kalėdos ant nosies, tai įdarbintos ir orkaite ir duonkepe, ir ryt dar viena duonkepe pajungsiu prie darbo, nes nespėja atšalt duonkepe

O aš užstačiau fermerių duona, pagal kamzelkos receptą, tik man mažokai atrodo mielių recepte, na žiūrėsiu

Aciu 4u.gif

gal cia ta kita duonkepe kur kartu su ciklonine pardavinejo Jurbarke? tai as ta ciklonine perku mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2009 12 20, 19:06)
Dzhine, šaunus sausainukai  thumbup.gif
Mrs. R, dabar kai šalta, o dar ir Kalėdos ant nosies, tai įdarbintos ir orkaite ir duonkepe, ir ryt dar viena duonkepe pajungsiu prie darbo, nes nespėja atšalt duonkepe

O aš užstačiau fermerių duona, pagal kamzelkos receptą, tik man mažokai atrodo mielių recepte, na žiūrėsiu

o kur jūs tiek duonos dedat ohmy.gif ?
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2009 12 20, 20:06)

O aš užstačiau fermerių duona, pagal kamzelkos receptą, tik man mažokai atrodo mielių recepte, na žiūrėsiu

kepiau ja net kelis kartus,labai gerai iskilo ir buvo thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes,

Skaitau kaip jus cia skaniai kepat...seile tysta biggrin.gif blush2.gif

O nuo kokiu paqprastesniu man duonyciu pradet? Na tokios, kad namu salygom is kart visko tureciau blush2.gif Gal pavadinimus bent pasakytumet, o as jau pati toliau blush2.gif Pieno milteliu jau 3kg uzsipirkau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kamzelka @ 2009 12 20, 11:49)
Moulinex ow 5003 su dviem maišymo mentelėm wink.gif


g.gif argi? yra atskiros menteles RUGINEI (2) ir kvietinei (2)???
ar aplamai apie menteliu skaiciu kepimo inde kalbate??

QUOTE(SuperBaba @ 2009 12 20, 21:51)
Pieno milteliu jau 3kg uzsipirkau biggrin.gif

doh.gif ka tu veiksi su jais doh.gif as kg turiu bet nebenaudoju visai blush2.gif
Atsakyti