Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios skanią duonelę

QUOTE(Taurė @ 2009 12 19, 17:08)

O kaip salyklas angliškai ?



Taure, manau, tau jo neprireiks smile.gif As ir LT jo beveik nenaudojau, o cia, JAV, pirkau to kazkokio Molaises (ar pan rasosi) - pirkau turbut kad pirkt, stovi dar nepradarytas 3 menesius jau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2009 12 19, 16:50)
Taure, manau, tau jo neprireiks smile.gif As ir LT jo beveik nenaudojau, o cia, JAV, pirkau to kazkokio Molaises (ar pan rasosi) - pirkau turbut kad pirkt, stovi dar nepradarytas 3 menesius jau  doh.gif

Turiu molasses ar kaip ten jį, bet nežinojau, kad tai raugas. Mačiau kaikuriems receptams knygoje reikia, tai ir prikau, bet dar nemeginau. Skystas jis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2009 12 19, 23:08)
Kaip rasti delona pardę online ?

Papildyta:
Minkau tešlą aguonų vyniotiniui. Turiu įtarimų, kad vėl nesigaus. Sudėjau viską pagal receptą, bet tokia skysta tešla minkėsi. Dadedinėjau miltų, nežinau ar nepridirbau ko nors. Kildinasi dabar, žiūrėsim kas gausis  doh.gif

Taure aš vakar irgi kepiau vyniotinį biggrin.gif Tešlą užminkiau, irgi per skysta buvo tai miltų dar savo nuožiūra įdėjau smile.gif Ir citrinos žievelę į tešlą įtarkavau. Kai tešla iškilo pirmą kartą ištraukaiu ją ir iškočiojau kokio cm storumo lakštą. Aguonas nuplikytas sumaičiau su tarkuota apelsino žievele ir įdėjau dar kokius tris šaukštus medaus, išmaišiau viską ir šia mase padengiau tešlą, palikdama po cm nuo kraštų. Aguonų negailėkit, aš atrodo jau nemažai pridėjau, bet kai iškepė, atrodo, kad pradingo jos kažkur... tai va, suvyniojau tą vyniotinį,padalinau į 4 dalis ir sudėjau jas vieną ant kitos į duonkepės kubiliuką. Kadangi buvo jau vėlus vakaras tai palikau kilt per naktį. Ryte atsikėlus radau jau pilną kubiliuką, iškepiau - namai nuo visų citrusiukų kvepėjo dieviškai. Ir pyragas gavos kvapnus, skanus, vnž kepsiu dar ir į darbą ryt tokį nešiuos smile.gif ai kitą kartą vietoj citrinos į tešlą tarkuočiau pusę citrinos žievelės ir pusę apelsino žievelės....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nerez: 20 gruodžio 2009 - 08:43

QUOTE(Junda @ 2009 12 19, 22:42)
Ji neturi antros mentelės, bet aš ją papildomai iš ebėjaus už 2,5 svaro paėmiau. Ruginei duonai naudoju paprastą programą su rugine mentele ir viskas super gaunas.


thumbup.gif

QUOTE(laurechka @ 2009 12 19, 21:15)


gal jau foto palyginamąją padarei? ax.gif

nerez, baik čia nuo ryto taip skaniai smile.gif)))))))))))))))))))) arba..nu nupaveiksluok..a..
Atsakyti
QUOTE(ratuto @ 2009 12 20, 09:14)


nerez, baik čia nuo ryto taip skaniai smile.gif))))))))))))))))))))  arba..nu nupaveiksluok..a..


Nėr ką paveiksluot - jau supakavau ir padovanavau biggrin.gif tik kriaukšlelius mes sugriaužėm lotuliukas.gif
Atsakyti
Gal kas galit imesti kuciuku recepta. Man patinka minksti, tai gerai butu kad tokie gautusi. Dekui.
Atsakyti
Sveikutes koleges kepejeles drinks_cheers.gif
vakar visa diena prasikuiciau prie orkaites doh.gif
is pradziu kepiau kaledini pyraga su vaisiais ir riesutais, po to keksiukus su cukinijom, po to ciabata ir galiausiai kugeli rolleyes.gif
pirma karta kepiau ciabata tiksliai pagal Sonatinos recepta ir orkaiteje, nes kai kepiau duonekpeje tai niekas nesigavo... schmoll.gif
nu vaikai tai lapnoja ciabata, skaniai gavosi, tik vargo buvo, nes skysta tesla, limpa, miltu nerealiai visur prisibarste doh.gif vakar jau sakiau kad daugiau nebekepsiu, o siandien, pamaciusi kad vaikai vis praso ir praso atpjauti tai galvoju gal ir vel pasirysiu kada ax.gif
vat ka dar spejau nufotkinti si ryta blush2.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2009 12 20, 02:36)
Turiu molasses ar kaip ten jį, bet nežinojau, kad tai raugas. Mačiau kaikuriems receptams knygoje reikia, tai ir prikau, bet dar nemeginau. Skystas jis  g.gif


Delona online
http://www.delona.lt/kita,55.html
- eik i apacia, kur prekes pasislepe biggrin.gif ir dedi i krepsi jas smile.gif
nei molasses, nei salyklas nera raugas. jie dedami spalvai ir skoniui. turiu abejus, tai salyklo reikia daug maziau, kad tesla patamsetu (kai uzpili verdanciu vandeniu ji, kvapas kaip juodos duonos pluteles toks rolleyes.gif ). o molassoje ,zinok, yra labai daug gelezies (juodu ikru nereiks pirkt lotuliukas.gif ). gali duot vaikams sauksta palaizyt, manoji megsta kaip ir medu tongue.gif
Atsakyti
Taurė, sausas raugas ir salyklas, čia du skirtingi dalykai. Vienas priduoda rūgštumą ir purumą duonai, o kitas-spalvą ir kvapą. O visi koordinates yra pirmam puslapyje mirksiukas.gif
Renpzs, netingėk, ir pora puslapiu atgal pavartyk.
dzhina, ciabatos tešla ir turi būt skysta, ja reikia suformuot ir perdėt į skardą
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2009 12 20, 11:27)

dzhina, ciabatos tešla ir turi būt skysta, ja reikia suformuot ir perdėt į skardą

tai kol suformavau ir perkeliau doh.gif turbut reikia igudimo, nes man ji lipo visur, barsciau miltu, o po to ju liko daug visur g.gif itariu reik ne ant stalo o is karto is bliudo i skarda deti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperBaba @ 2009 12 17, 19:34)
Taip, vis gi suskydau nu lotuliukas.gif  Tik niekaip issirink negaliu...kuo daugiau domiesi, tuo sunkiau issirinkt smile.gif

Va viena mamyte sake, kad buna duonkepes su dvejais tais maisymo pagaliais, tai ieskau kokis tai modelis doh.gif  lotuliukas.gif

Moulinex ow 5003 su dviem maišymo mentelėm wink.gif

QUOTE(SuperBaba @ 2009 12 17, 21:58)
Rimtai? O tai kodel tos brangios pvz Moulinex ow5003 neturi g.gif  Visai daba susimaisiau.....siaip jau kaip ir kenwood issirinkau, bet jei eta turi maisytuvus du, du kepimo indus? g.gif tai kam man 500Lt moket g.gif

g.gif kažką maišot . aš jums pirmiausia siūlyčiau nueiti į kokią buitinių prekių parduotuvę ir kokį konsultantą pasigauti,arba daugiau naudos bus,jei pati atidarysite ir kelias apžiūrėsite,ką ten jos viduj turi wink.gif
nes tie gandai visokie,tai tik subalamūtina
Atsakyti
QUOTE(dzhina @ 2009 12 20, 11:35)
tai kol suformavau ir perkeliau  doh.gif  turbut reikia igudimo, nes man ji lipo visur, barsciau miltu, o po to ju liko daug visur g.gif itariu reik ne ant stalo o is karto is bliudo i skarda deti ax.gif

Taip, aš taip ir darau blush2.gif
Atsakyti