Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios skanią duonelę

Superbaba, o tu nori kad tos mentelės dvi būtų dėl to, kad su viena kvietinę tešlą, o su kita ruginę minkytum?
Atsakyti
QUOTE(nerez @ 2009 12 18, 16:33)
Superbaba, o tu nori kad tos mentelės dvi būtų dėl to, kad su viena kvietinę tešlą, o su kita ruginę minkytum?

Taip, man sake, kad tai geriau g.gif bigsmile.gif
Papildyta:
nerez, o kodel paklausei? Komentaru gi laukiu doh.gif biggrin.gif Nebezinau ka daryt..neapsisprendziu/...
Atsakyti
pas mane pati paprasčiausia, pigūškė, tep sakant, ir mentelė viena, tai kai minko ruginę reik padėt jai. jei būtų galimybė pirkčiau tokią kur pritaikyta ir ruginėms duonoms minkyt. Kažkuri iš čia esančių turi duonkepę, kuri būtent ruginei duonai mentelę turi, į ją ir reikia kreiptis, koks ten modelis. O kad du kibirėliai prie duonkepės - tai dar nereiškia, kad skirtingas tešlas minkys, paprasčiauisia skirtingos formos kepaliukams.... nors šiaip ir į kainą dėmesį kreipčiau, na man būtų gaila 400Lt išmest, tai siūlau garsių vardų nesivaikyt smile.gif be to į duonkepės išmatavimus pažiūrėk, primesk, kad dangtis per viršų atsidaro - ar tilps ji ten kur jai vietą numačius esi... dabar taip ant smūgio nesugalvoju, nes tiek ta tema jau esu prikomentavus, kad matyt išsisėmiau doh.gif
O šiaip aš vienareikšmiškai pritariu, kad duonkepė super daiktas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(nerez @ 2009 12 18, 16:55)
pas mane pati paprasčiausia, pigūškė, tep sakant, ir mentelė viena, tai kai minko ruginę reik padėt jai. jei būtų galimybė pirkčiau tokią kur pritaikyta ir ruginėms duonoms minkyt. Kažkuri iš čia esančių turi duonkepę, kuri būtent ruginei duonai mentelę turi, į ją ir reikia kreiptis, koks ten modelis. O kad du kibirėliai prie duonkepės - tai dar nereiškia, kad skirtingas tešlas minkys, paprasčiauisia skirtingos formos kepaliukams.... nors šiaip ir į kainą dėmesį kreipčiau, na man būtų gaila 400Lt išmest, tai siūlau garsių vardų nesivaikyt smile.gif be to į duonkepės išmatavimus pažiūrėk, primesk, kad dangtis per viršų atsidaro - ar tilps ji ten kur jai vietą numačius esi... dabar taip ant smūgio nesugalvoju, nes tiek ta tema jau esu prikomentavus, kad matyt išsisėmiau doh.gif
O šiaip aš vienareikšmiškai pritariu, kad duonkepė super daiktas biggrin.gif



nerez, labai dekinga uz atsakyma. Tai vat mane ir domina ta kur galetu rugine minkyt, nes man ir sake, kad padet reikia. Bet is kur ant greicio susizinot ta modeli doh.gif nes maniau, kad gal kenwood pakeiti mentele ar kaip ir minko be problemu g.gif doh.gif
Del numatomos vietos...nera kai tos vietos, nes virtuve jau pagaminta be vietos jai lotuliukas.gif todel stoves ant stalvirsio, o gal stalo.

O as va jau beveik sutarus siandien nusipirkt ta kenwood 350, bet kiek suopratau ir jam reikes padet maisyt unsure.gif
Atsakyti
reikia klaust tu kas kenwoodus turi smile.gif
Pas mane irgi ant stalvirsio padeta, ale virs jo dar spintele pakabinta, tai jei buciau emus ne pati maziausia modeli isvis atidaryt negaleciau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(nerez @ 2009 12 18, 17:05)
reikia klaust tu kas kenwoodus turi smile.gif
Pas mane irgi ant stalvirsio padeta, ale virs jo dar spintele pakabinta, tai jei buciau emus ne pati maziausia modeli isvis atidaryt negaleciau doh.gif


O klaust nera jau kada ir neaisku ko klaust doh.gif lotuliukas.gif

Bet juk ja patraukt siek teik nuo sienos galima jei ka smile.gif

Jus jau nepykit labai...as is jusu temos padariau tema apie duonkepes doh.gif blush2.gif
Atsakyti
jo, mentele ruginei teslai butu gerai, bet ziurint kiek tas modelis su papildoma mentele kainuoja g.gif jeigu labai brangiai tai neimciau.. isimaiso ir taip..aisku reik padeti jai pamakaluoti su mediniu saukstu bet tai cia ne didelis darbas ax.gif

o dydis tai jo..maciau tie kenwood'ai nemazos "dezes" unsure.gif
Atsakyti
tagi anagi.....pasakysiu......Kai sugalvojau jog labai noriu duonkepes,mano vargai prasidejo....kokia issirink bla bla bla......kai atsirado galimybe gauti visai visai papigiai emiau ir nesukau sau galvos,negalejau nepasinaudot tokia proga.Ir dabar juokiuosi is saves ir visu savo ankstesniu galvosukiu,kepa mano duonkepe gerai,esu ja labai patenkinta,aisku kai issiaiskinsiu visus niuansus bus dar smagiau.Tai gi reziume,mes kartais labai dauk laiko ir energijos panaudojam ten kur jos tiek nereiketu smile.gif Tos duonkepes taip mazai viena nuo kitos skiriasi,kad man butu gaila tiek energijos skirti vien jai tongue.gif
Atsakyti
Jei apie duonkepe - nu tikrai zinokit nereik ten tu pribumbasu. Lt turejau ja 2 metus pacia paprasciausia ir tuo metu viena is pigiausiu (gal 179 mokejau). Atidirbo ji tuos 2 metus, dabar dirba pas mama.
Cia irgi svarsciau, eikvojau laika, gal pirkt su pribumbasais. Ale nusipirkau lygiai tokia pacia, kokia LT turejau, tik cia firma skirias, bet viens prie vieno modeliukas. Dirba ji man jau 4 menesius ir vargo nemato - ir kuciukus, ir koldunus, ir kibinams tesla ismaiso, ir duonas kepa... Ir tikrai daznai ja jungiu, dabar net pora kartu per diena 4u.gif

LT turejau berods Clatronic, cia ji vadinasi Sunbeam ir atrodo taip:

user posted image

Per tuos beveik 3 metus puses funkciju visai nenaudoju - visu express kepimu ir pan. Idomumo deliai pasibandziua dzema, manau, tai butu puiki pradzia norint uzminkyt meduolinei teslai - istripina medu ir ji maiso, kad neprisviltu, o tada sujungi minkyma.
Laaabai retai jungiu pilno grudpo programa, dazniausia ikepu normal arba baltos duonos programa, dazniausiai - minkau tesla, kepu orkaitej.

Atsiprasau uz nelabai nuosekle kalba, labai skubu, pramingom truputi, bet tikiuos, kazkam padejau 4u.gif
Atsakyti
SB, turiu aš Kenwood 350 ir jei nori papliurpt ta tema, skambyk 8-61147901, bo šiuo metu negaliu rašyt smile.gif))

O dėl mentelių..mergai, kaip suprantu, tai ta ruginei yra šiek tiek aukštesnė ir lyg grėbliukas? Bet koks tekintojas ištekins tokią pagal Jūsų duonkepės mentelės skylę už ne daugiau kaip 15 lt.. (beje, atsarginė mentelė kenwood galima nusipirkti pas atstovus už 10 Lt)..
tad laukiam komentarų tos, kuri turi tą mentelę - kiek ji aukštesnė už normalią? kaip suprantu, kad ne ilgesnė..ar ne? Ar , minkant ja ruginę, reikalinga pagalba?
Atsakyti
Aciu visoms labai uz atsakymus smile.gif nebezinau as vis tiek ka doh.gif lotuliukas.gif mastau as apie ta kenwooda, bet ir permoket nesinori...aj vienu zodziu doh.gif


ratutoooo, skambijuuuuuu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SuperBaba: 18 gruodžio 2009 - 16:54
QUOTE(SuperBaba @ 2009 12 18, 17:07)
O klaust nera jau kada ir neaisku ko klaust doh.gif  lotuliukas.gif

Bet juk ja patraukt siek teik nuo sienos galima jei ka smile.gif

Jus jau nepykit labai...as is jusu temos padariau tema apie duonkepes doh.gif  blush2.gif

Jeigu išsirinksit Kenwood 350, tai tikrai nenusivilsit. Tiesa, minkant grynai ruginę duonelę pagalbos minkant reikia, bet man tai nesudaro jokių rūpesčių. O visas kitas duoneles kepant, galima drąsiai viską pagal receptą (svarbu laikytis nurodytų svorių) sudėti ir užsiimti kitais darbais. Kiekviena mergina patenkinta savo duonkepe, tai manau, kad ir jums bet kokią išsirinkus, neteks nusivilti. Jų visų funkcija ta pati - kepti duonelę!
Atsakyti