Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios skanią duonelę

QUOTE(SuperBaba @ 2009 12 17, 19:34)
Taip, vis gi suskydau nu lotuliukas.gif  Tik niekaip issirink negaliu...kuo daugiau domiesi, tuo sunkiau issirinkt smile.gif

Va viena mamyte sake, kad buna duonkepes su dvejais tais maisymo pagaliais, tai ieskau kokis tai modelis doh.gif  lotuliukas.gif

Maniškė turi du maišymo pagalius lotuliukas.gif vadinasi Eta 2149
Atsakyti
QUOTE(AngeleZ @ 2009 12 17, 19:39)
Kenwood 350 turi du maišytuvus ir du kepimo indelius


Cia ne tema diskusijoms apie duonkepes, bet dar pakamantinesiu blush2.gif o kur parasyta, kad du maisytuvai? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperBaba @ 2009 12 17, 20:16)
Cia ne tema diskusijoms apie duonkepes, bet dar pakamantinesiu blush2.gif o kur parasyta, kad du maisytuvai? blush2.gif

Pirkome megoje, o pakuotėje ir viską radome ( antras maišytuvas ir kepimo indas buvo kaip dovana ) rolleyes.gif
Atsakyti
La smile.gif

na siand ir prisikirtau, kaip reklamoj, teko mezym isgert blush2.gif
O kepiau vista su bandelem, ciabata ir slizikus doh.gif
Prikirtau vistos ir paskui nepasikuklinau bandele skardos 'pavalyt',,,, Riebu dabar taip pilve nestuke.gif

MANO SLIZIKAI ne pasnikiniai dabar, daugiau vaikams su pienu skirti, o jau kucioms kepsiu tokius, kokius pati megstu - tikrus. Slizikus kepu kokias dvi sav per metus ir jie mums nepabosta smile.gif Dar labai skanu virtinukai su grybais ir barsciais, sito gerio uztaisau koki karta ir be kuciu, tada i barscius galima grietines bei lasinuku imest - gardziau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(raimuxe @ 2009 12 17, 20:14)
Maniškė turi du maišymo pagalius lotuliukas.gif vadinasi Eta 2149


Rimtai? O tai kodel tos brangios pvz Moulinex ow5003 neturi g.gif Visai daba susimaisiau.....siaip jau kaip ir kenwood issirinkau, bet jei eta turi maisytuvus du, du kepimo indus? g.gif tai kam man 500Lt moket g.gif
Atsakyti
BABA ir Kenwoodas kaip suprantu turi 4u.gif o ETA irgi indus du turi??? ar vienos formos tik gali but?? Klausineju lyg man reiketu, man ir moulinexas kaip bitute dirba, alia ko del draugu nepadarysi friends.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperBaba @ 2009 12 17, 20:58)
bet jei eta turi maisytuvus du, du kepimo indus? g.gif

Eta vienas kepimo indas. Bent pas mane...
Atsakyti
Nerute, aciu uz rupesti wub.gif Tai kokia pirkt doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš irgi kepiau kūčiukus, šiandien antrą kartą ir pasislėpiau, kad neišgaruotų ir sulauktų Kūčių. Tešlą, aišku, minkiau duonkepėj.
Dariau pagal šį receptą, tik iš pusės normos - visai neturėčiau jegų biggrin.gif

Kūčiukai ne dietiniai, ne prėski ir, jei esat labai religingi, tai tikrai netinkami Kūčių stalui 4u.gif Gavosi dvi skardelės mažų kučiukų (priminsiu, kad iš pusės normos)

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katu: 18 gruodžio 2009 - 06:33
QUOTE(AngeleZ @ 2009 12 17, 19:39)
Va viena mamyte sake, kad buna duonkepes su dvejais tais maisymo pagaliais, tai ieskau kokis tai modelis doh.gif  lotuliukas.gif
[/quote
Kenwood 350 turi du maišytuvus ir du kepimo indelius

Pas mane Kenwood 350, bet yra tik vienas maišytuvas ir vienas indelis. Bet aš patenkinta!
Atsakyti
SuperBaba, Eta 2149 turi du komplektus maišytuvų ir vieną kepimo indą, Kenwood 350 turi po vieną indą ir maišytuvus, bet papildomai dar galima pasipirkt arba gal pataikysi ir gausi dovanu, visos kitos turi po viena kepimo indą ir maišytuvus, papildomai surast sunku, tame tarpe ir Moulinex ow5003, bet jis dar turi padėklą bagėtams, vat ir rinkis kas tau reikia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nataliuncik: 18 gruodžio 2009 - 14:01
QUOTE(AngeleZ @ 2009 12 17, 19:39)
Kenwood 350 turi du maišytuvus ir du kepimo indelius


Domejausi as del Kenwood, tai sake kas parduoda, kad niekur papildomai tas maisytuvas neisistato niekur g.gif

As matyt kazka ne taip suprantu...tai tas antras kibiriukas ir maisytuvas kaip papildomi eina ar kaip? doh.gif
Atsakyti