Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios skanią duonelę

QUOTE(Taurė @ 2009 12 12, 10:04)
Panos, kaip jūs nuotraukas įdėdate ? Iki kiek pixelių mažinate ? Aš kiek mažinu, nieko nesigauna sad.gif


Man smagiausia kelti per radikal.ru , ten galima tiesiai iš kompo, uždedi varnelę, kad optimizuotų dydį ir pati programa pakeičia iki kiek reikia.

Antrą kartą kepiau duonytę iš Delonos psl., pirmą kartą gavosi labai skani ir graži. O dabar patingėjau išimti iš duonkepės. doh.gif Gavos tokia priplėkus. Dabar jau išiminėsiu ir visada susuksiu į rankšluostuką. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(laurechka @ 2009 12 11, 23:48)
user posted image
Pakapojau su lietuviskais lasiakas, mamos idetais ax.gif  tongue.gif



Pagal koki receptuka kepei?
As kai kepu,pas mane ji gaunasi juoda, gal cia tik nuotraukoj atrodo sviesi.
Atsakyti
4u.gif
na ir juoku priraitet apie ta zalia mesa blink.gif lotuliukas.gif

MB tai ir visokais makles daro, tai jamfarsas tinka zalais, tai saslykai nekepti, tai lasiniai sudyti, na lasinai man nieko,bet zalia mesa fui,nenoriu schmoll.gif

reiks pabandyt pavytint, aciu uz patarimus
Atsakyti
QUOTE(panterele35 @ 2009 12 12, 10:45)
Pagal koki receptuka kepei?
As kai kepu,pas mane ji gaunasi juoda, gal cia tik nuotraukoj atrodo sviesi.

Kepiau pries kelis psl ideta Borodino duona wink.gif
Atsakyti
4u.gif sveikos kepejeles, matau sekmadieni nieko nekepat blink.gif

merginos norejau jusu patarimo, noriu issikept kuciuku, bet man jie patinka kietesni, traskesni,kaip ir zinociau viena recepta taciau nezinau ar gautusi tokie kokiu as noriu, gal jus galetumet pasidalint savo patirtim g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lukrecij@ @ 2009 12 13, 14:28)
4u.gif  sveikos kepejeles, matau sekmadieni nieko nekepat blink.gif

merginos norejau jusu patarimo, noriu issikept kuciuku, bet man jie patinka kietesni, traskesni,kaip ir zinociau viena recepta taciau nezinau ar gautusi tokie kokiu as noriu, gal jus galetumet pasidalint savo patirtim g.gif

Kepam smile.gif
Ant mažesnio ugnies kepk, bus sausesni arba dabar iškepk, o iki Kučiu apdžiūs
Atsakyti
QUOTE(Lukrecij@ @ 2009 12 13, 15:28)
4u.gif  sveikos kepejeles, matau sekmadieni nieko nekepat blink.gif

merginos norejau jusu patarimo, noriu issikept kuciuku, bet man jie patinka kietesni, traskesni,kaip ir zinociau viena recepta taciau nezinau ar gautusi tokie kokiu as noriu, gal jus galetumet pasidalint savo patirtim g.gif



Kietesni ir trapesni bus, jei maišysi vandeny, o ne piene mirksiukas.gif .
Atsakyti
kepu kepu wink.gif terros plikyta 4u.gif

LUNG nu tu pamanyk as cia uzsimusdama ieskau maistiniu dazu meduoliu papuosimui, o bendraamziu temoj mamkos siunciasi is delonos doh.gif doh.gif o man nedasuto kad galit turet laugh.gif ar dar turit? nu reik man ju biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
Šeštadeinį Vilniuje įsigijau raugo, salyklo ir kitų smulkmenų, tik kaip tyčia - nerandu juodos duonos recepto, kuriam reikėtų raugo ir būtų kepamas duonkepėje...

Taip, žinau, kad pagrindiniame puslapyje jų yra daug, bet tarp tų "daug" kaip tik ir nerandu - parekomenduokit ;-)

Ir dar - ar sausą raugą naudojant reikia visada sumaišyti su miltais ir vandeniu ir laukti 12 val. ar panašiai? Ar nėra receptų, kur viską dedi į duonkepę ir pasirenki programą? ;-) Šneku būtent apie ruginę duoną ir sausą raugą.

Dėkui už atsiliepimus.

P.S. Ir dar - kartais receptuose reikia "200ml raugo" ar pan. Kaip tai gaminti, kai turimas sausas raugas?
Atsakyti
QUOTE(CaptAm @ 2009 12 13, 20:53)
Ir dar - ar sausą raugą naudojant reikia visada sumaišyti su miltais ir vandeniu ir laukti 12 val. ar panašiai? Ar nėra receptų, kur viską dedi į duonkepę ir pasirenki programą? ;-)  Šneku būtent apie ruginę duoną ir sausą raugą.

P.S. Ir dar - kartais receptuose reikia "200ml raugo" ar pan. Kaip tai gaminti, kai turimas sausas raugas?

Sausą raugą neseniai pradėjom naudot, tai geriausia ieškot nuo apačios
Kur 12val. laukt, reikia su NAMINIŲ raugų
Gali bandyt šitą arba šitą. Skanaus
Vietoj 200ml naminio raugo dėk papildomai prie recepto maždaug po100g vandens ir 100g miltų ir 1 šaukštą raugo sauso
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2009 12 11, 18:17)
Jai labai reikia, galiu pas mamą paklaust, jie darbe užsakinėja. Bet čia Vilniuje bus, ar tinka?

Labai ačiū už norą padėti, bet aš klaipėdietė. Kaip supratau, pardavime tų siūlų ko gero visai nėra, jei ir gamybininkai užsisakinėja. g.gif
Atsakyti
aciu uz patarimus, pati savarankiskai nesu ju kepusi, mamos nepatikdavo, o mociutes nebegaliu jau senai paklausti,jos budavo nuostabus, na ir kitos mociutes nebera,ji kepdavo nuostabius ragaisius, tokiu niekada nebeteko ragaut, pati kepiau bet iki jos ragaisio man dar toli, buvau per jauna tada kai galejau is ju abieju pasimokint, o dabar reikia ieskoti paciai ideju,na o kas liecia patarima del vandens aciu, as buciau pylus piena, gal kaip tik del jo ir budavo mociutes kuciukai skanus, mama tai tikrai zinau kad piena pildavo, dar karta aciu biggrin.gif
Atsakyti