Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios skanią duonelę

Sveikutės!
Čia tikrai ne į temą! Bet gal kas padės! Gal žinote kur būna pirkti kulinarinių siūlų? Turiu omenyje, tokius siūlus, su kuriais yra surišami mėsiški vyniotiniai ar kokie suktinukai ir kurie neprilimpa prie mėsos. Būsiu labai dėkinga, jei kas nors patars. Ačiū labai!
Atsakyti
QUOTE(Terra2 @ 2009 12 11, 08:43)
Sveikutės!
Čia tikrai ne į temą! Bet gal kas padės! Gal žinote kur būna pirkti kulinarinių siūlų? Turiu omenyje, tokius siūlus, su kuriais yra surišami mėsiški vyniotiniai ar kokie suktinukai ir  kurie neprilimpa prie mėsos. Būsiu labai dėkinga, jei kas nors patars. Ačiū labai!

Tai o ne geriau su špagatų, storesnių siūlų surišt. Aš paimu medvilninius siūlus(stori tokie, svarbu kad nespalvoti) ir surišu mėsą, vyniotinius smile.gif
O šiaip, čia yra
Atsakyti
QUOTE(Lung @ 2009 12 10, 23:50)

Va ir Nataliuncikas prisideda, tai jei laiko bus - bus ir miltukų, pranešiu  4u.gif
Kitą savaitę, manau, jau bus. Ir dar kelias įdomias naujienas pasiūlysiu kepėjėlėms  mirksiukas.gif


rupiu miltu ir as paimciau... ax.gif
o po kiek pinigu kainuotu?
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2009 12 11, 14:32)
Tai o ne geriau su špagatų, storesnių siūlų surišt. Aš paimu medvilninius siūlus(stori tokie, svarbu kad nespalvoti)  ir surišu mėsą, vyniotinius smile.gif
O šiaip, čia yra

Tai, kad su špagatu ar medvilniniu siūlu surišus, neina gražiai nuimti tų siūlų. Prilimpa ir plėšiasi su mėsa. Yra specialūs kulinariniai siūlai, tik, kad va nežinau kur jų ieškoti.
Vistiek ačiū už atsakymą.
Atsakyti
QUOTE(Terra2 @ 2009 12 11, 15:32)
Tai, kad su špagatu ar medvilniniu siūlu surišus, neina gražiai nuimti tų siūlų. Prilimpa ir plėšiasi su mėsa. Yra specialūs kulinariniai siūlai, tik, kad va nežinau kur jų ieškoti.
Vistiek ačiū už atsakymą.

Jai labai reikia, galiu pas mamą paklaust, jie darbe užsakinėja. Bet čia Vilniuje bus, ar tinka?
Atsakyti
sveikos wink.gif
gal parekomenduotumėt kokį meduolio duonkepėje receptą,kad jis būtų toks šlapias,korėtas.na ne sausas.tikiuosi,kad supratote.receptų daug meduolių.bet kaip atsirinkti,kuris būtent šlapias.gal kuri kepėt? ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Mrs. R @ 2009 12 10, 23:25)

Kas del zalios mesos - anadien uztaisiau ypatingu kotletu - sumaisiau farsa su grikiais ir pastaciau saldytuve, MB isalkes nusiciupo dubeni ir kerta  tongue.gif  sako - kas cia taip pikantiska? As nesuprantu apie ka kalba eina - nieko valgomo ner namuos, dar tik ruosiuos gamint.... Atemiau ta pusgamini, isvadinau kvaileliu prancuzu hihihi.gif Spjaudesi suzinojes apie zalia mesa, o kai valge - buvo patenkintas lotuliukas.gif

lotuliukas.gif komedijos smile.gif
Atsakyti
Kepiau Borodino duona... Nu viskas chiki, ale ciuju padauginau kalendros grudeliu.......... doh.gif Gal kai atves, pasitaisys skonis, nes daba tai atiskandau ir spjoviau...........
Atsakyti
QUOTE(Lung @ 2009 12 10, 23:50)
Ir dar kelias įdomias naujienas pasiūlysiu kepėjėlėms  mirksiukas.gif

Smalsu rolleyes.gif Laukiam papildyto asortimento 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laurechka @ 2009 12 11, 18:17)
Kepiau Borodino duona... Nu viskas chiki, ale ciuju padauginau kalendros grudeliu.......... doh.gif  Gal kai atves, pasitaisys skonis, nes daba tai atiskandau ir spjoviau...........

Kad nelabai, aš pati kaip mėgstu, t.p. buvau karta įdėjus per daug, kartus, tai pačiai teko suvalgyt, tai apkepinai kubelius ir į pupelių salotas
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2009 12 11, 17:11)
Kad nelabai, aš pati kaip mėgstu, t.p. buvau karta įdėjus per daug, kartus, tai pačiai teko suvalgyt, tai apkepinai kubelius ir į pupelių salotas

Na, valgyt dabar galima. Su lasiniais sueis biggrin.gif O kitam kartui zinosiu, kad su grudeliais nereikia juokauti smile.gif
Atsakyti
user posted image
Pakapojau su lietuviskais lasiakas, mamos idetais ax.gif tongue.gif
Atsakyti
Panos, kaip jūs nuotraukas įdėdate ? Iki kiek pixelių mažinate ? Aš kiek mažinu, nieko nesigauna sad.gif

Atsakyti