Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios skanią duonelę

QUOTE(Lukrecij@ @ 2009 12 10, 14:31)
Gal marinuoji ir jautiena vytint, MB praso jautienos zalios sudytos ar vytintos, bet as siuo klausimu "zalia" blush2.gif

Labai paprasta. Susipjaustai mėsą lazdelėmis apie 8-10 cm storio. Padarai mėgstamų prieskonių mišinį + druską + arbatini šaukštelį spirito, su jo įtryni mėsytę. Kambarį palaikai apie 2-3 paras, neužmiršk retkarčiais apverst. Vėliau, suvynioji į marlytę ir šiltai kabink prie radiatoriaus, tik kad vienas prie kito nesiliestu. Džiovink apie 3 savaitės.
Atsakyti
Nu ką, padariau aš lydytą sūrį...likau apakusi... skonis pasakiškas, duoną dingo akimirksniui, vaikai jau šaukštais kabina... biggrin.gif
Dar karta ačiū už puiku receptą aciuks.gif
Atsakyti
Kokia šian tyla čia, darau PURI, indišką duoną, jei patiks, parašysiu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nataliuncik: 10 gruodžio 2009 - 20:28
QUOTE(nataliuncik @ 2009 12 10, 20:42)
Nu ką, padariau aš lydytą sūrį...likau apakusi... skonis pasakiškas, duoną dingo akimirksniui, vaikai jau šaukštais kabina... biggrin.gif
Dar karta ačiū už puiku receptą aciuks.gif


Prašom 4u.gif Džiaugiuosi, kad patiko. Nors tema ne apie tai, bet čia gerų idėjų randu thumbup.gif
Atsakyti
Ech...... prisipirkau aguonu, moraliskai ruosiuos gamint mielini simtalapi, dar nagai niezti isvirt angliska pudinga - valgiau pirktini, na labai patiko rolleyes.gif Gal kas jau gamino? Ar man pirmai pamegint ir pasidalint?
Dar reiks papirkt varskes sureliui, dar jautienos vytinimui (kokia mesa imti? ispjova? Katilinej pas mane silta - ar tiks ten dziovint, nes virtuvej saltoka, radijatoriu ner..... g.gif)

As iskrausciau siand fotika, tai radau gan grazaus 'rugelio' nuotrauka, vel panorau sios duonytes, uosviai miltu primale, reiks paziuret, kokio rupumo....

Kas del zalios mesos - anadien uztaisiau ypatingu kotletu - sumaisiau farsa su grikiais ir pastaciau saldytuve, MB isalkes nusiciupo dubeni ir kerta tongue.gif sako - kas cia taip pikantiska? As nesuprantu apie ka kalba eina - nieko valgomo ner namuos, dar tik ruosiuos gamint.... Atemiau ta pusgamini, isvadinau kvaileliu prancuzu hihihi.gif Spjaudesi suzinojes apie zalia mesa, o kai valge - buvo patenkintas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mrs. R @ 2009 12 10, 23:25)
, dar nagai niezti isvirt angliska pudinga - valgiau pirktini, na labai patiko  rolleyes.gif  Gal kas jau gamino? Ar man pirmai pamegint ir pasidalint?


Aš vienais metais vis ruošiausi, bet apsiribojau pirktiniu. Ir gerai, nes man tai jis nelabai. Nu tikrai nevertas tiek vargo ir elektros sąnaudų. Tik tiek, kad buvo įdomu uždegtą patiekti. Nebent pagal patrumpintą receptą gaminti.

Oho, tikras gurmanas tavo MB biggrin.gif . Prisiminiau kaip kažkada užtikau saviškį žalios žuvies file beraitantį, galvojo, kad silkė doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mrs. R @ 2009 12 10, 22:25)
Ech...... prisipirkau aguonu, moraliskai ruosiuos gamint mielini simtalapi, dar nagai niezti isvirt angliska pudinga - valgiau pirktini, na labai patiko  rolleyes.gif  Gal kas jau gamino? Ar man pirmai pamegint ir pasidalint?
Dar reiks papirkt varskes sureliui, dar jautienos vytinimui (kokia mesa imti? ispjova? Katilinej pas mane silta - ar tiks ten dziovint, nes virtuvej saltoka, radijatoriu ner..... g.gif)

As iskrausciau siand fotika, tai radau gan grazaus 'rugelio' nuotrauka, vel panorau sios duonytes, uosviai miltu primale, reiks paziuret, kokio rupumo....

Kas del zalios mesos - anadien uztaisiau ypatingu kotletu - sumaisiau farsa su grikiais ir pastaciau saldytuve, MB isalkes nusiciupo dubeni ir kerta  tongue.gif  sako - kas cia taip pikantiska? As nesuprantu apie ka kalba eina - nieko valgomo ner namuos, dar tik ruosiuos gamint.... Atemiau ta pusgamini, isvadinau kvaileliu prancuzu hihihi.gif Spjaudesi suzinojes apie zalia mesa, o kai valge - buvo patenkintas lotuliukas.gif

Valgiau pirktini-patiko, bet namie nedariau
Aš darau ne tik iš jautienos, bet ir iš kiaulienos(sprandinė, nugarinė). Tai ką, virtuvei nėra net 20? Tada gali ir katilinei, tik kad neapdulkėtu g.gif
lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lung @ 2009 12 10, 00:32)
O dėl rupių ruginių ir kvietinių kol kas nežinau - jei dabar būtų daugiau norinčių, atsivežčiau kitą savaitę, jei ne - tik po Naujųjų  ax.gif

aisku, man nedega galiu ir palaukt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2009 12 10, 22:57)
aisku, man nedega galiu ir palaukt  4u.gif

Na ir aš paimčiau kokiu 10kg tai tikrai cool.gif Gal dar kokiu bus? bigsmile.gif
Ilona, o ką dėl kiaušinių miltelių? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Trolėmolė @ 2009 12 10, 22:42)

Oho, tikras gurmanas tavo MB  biggrin.gif . Prisiminiau kaip kažkada užtikau saviškį žalios žuvies file beraitantį, galvojo, kad silkė  doh.gif

Nuotaika pakele thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mrs. R @ 2009 12 10, 22:25)
Kas del zalios mesos - anadien uztaisiau ypatingu kotletu - sumaisiau farsa su grikiais ir pastaciau saldytuve, MB isalkes nusiciupo dubeni ir kerta  tongue.gif  sako - kas cia taip pikantiska? As nesuprantu apie ka kalba eina - nieko valgomo ner namuos, dar tik ruosiuos gamint....

QUOTE(Trolėmolė @ 2009 12 10, 22:42)
Prisiminiau kaip kažkada užtikau saviškį žalios žuvies file beraitantį, galvojo, kad silkė  doh.gif

lotuliukas.gif Skaniai pasijuokiau lotuliukas.gif
Neseniai grįžtu namo, o MB mažiukę maitiną kažkokiu troškiniu. Sakau "Valgyt padarei bigsmile.gif " - "Ne, šaldytuve užkištą radau." - "Ką?! blink.gif " O ten buvo kelių dienų senumo pietų likučiai, kurių jau ryte net šuniui nedaviau (jo gi skrandis jautrus biggrin.gif ), tai užkišau toliau, maniau vakare išmesiu ax.gif doh.gif

QUOTE(Nerutė @ 2009 12 10, 22:57)
aisku, man nedega galiu ir palaukt  4u.gif

Va ir Nataliuncikas prisideda, tai jei laiko bus - bus ir miltukų, pranešiu 4u.gif

QUOTE(nataliuncik @ 2009 12 10, 23:22)
Ilona, o ką dėl kiaušinių miltelių?  blush2.gif

Kitą savaitę, manau, jau bus. Ir dar kelias įdomias naujienas pasiūlysiu kepėjėlėms mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal žinote koks receptas Maximos picinių bandelių? Tiksliau kokie ten prieskoniai, nes ir mano dukrai, ir man pačiai tai labai skanios, norėtumėm ir pačios išsikepti.
Atsakyti