Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios skanią duonelę

QUOTE(Raganaa999 @ 2009 12 01, 09:50)
Uzsimaniau ir as duonkepes, ale brangios nenoriu, mazu nenaudosiu  bigsmile.gif  gal galit patarti ar sita gera http://www.topshop.l...e...irp=8&pcs=1 ? ar geriau kokios kitos paieskot?

siulyciau pirkti kuri kepa iki 1,5 kg kepaliukus cool.gif
Atsakyti
QUOTE(dzhina @ 2009 12 01, 10:55)
siulyciau pirkti kuri kepa iki 1,5 kg kepaliukus cool.gif


O aš turiu 1,5 kg duonkepę, bet daugiau 1 kg niekad nekepu. Man skaniau dažniau šviežią išsikepti. ax.gif
Atsakyti
tai kad ta duona ilgai nesensta,o mano kepaliukai po 1,3-1,5kg ir mes nors dviese su MB tai per savaite 2vnt suvalgom, o as elektros taupymo sunetimais kepu tik 1 kart per savaite, na nebent jei kas uzsako tai dar visa orkaite uzkepu, bet jau cia pardavimui kokio vieno kio kepaliuko, o taip tai savus duonele aprupinu, nes ir mamai, anytai, sunui, MB sesei reikia, dar kaimynai praso bet is tu tai jau pinigus bent uz produktus ir energija pasiimu
Atsakyti
a tai kokias duonkepes pacios pirkot jei ne paslaptis? reik issirinkt...
Atsakyti
jungiuosi ir aš prie jūsų kepėjėlių blush2.gif
mūsų duonkepė moulinex ow5003 xxl tuoj turėtų atkeliauti.kol kas skaitau temas apie duonos kepimą,pasižymiu kas svarbiau.o jau kai pradėsiu eksperimentuoti,tai turbūt n klausimų dar kils doh.gif na bet niekas negimė mokėdamas...
Atsakyti
QUOTE(Raganaa999 @ 2009 12 01, 15:02)
a tai kokias duonkepes pacios pirkot jei ne paslaptis? reik issirinkt...

mano tai tokia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dzhina @ 2009 12 01, 15:56)

Mano irgi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledum @ 2009 12 01, 12:27)
O aš turiu 1,5 kg duonkepę, bet daugiau 1 kg niekad nekepu. Man skaniau dažniau šviežią išsikepti.  ax.gif

Būna visokiu atveju, visada reikia žiūrėt į priekį. Pvzd. ruginės duonos išeina beveik 1.5kg kepalas, o batonai lengvi

QUOTE(Raganaa999 @ 2009 12 01, 15:02)
a tai kokias duonkepes pacios pirkot jei ne paslaptis? reik issirinkt...

Mano tokia pat kaip rsc ir dzhin‘os thumbup.gif
Atsakyti
Mano konwood 350, aš labai patekinta,nes yra 2 kepimo padėklai.

Gal galit kas paaiškinti kokie miltai yra nebalinti? Instrukcijoje parašyta nenaudokite įprastų baltų miltų , o geriausia naudokite nebalintus.
Atsakyti
QUOTE(AngeleZ @ 2009 12 01, 21:16)
Mano konwood 350, aš labai patekinta,nes yra 2 kepimo padėklai.

Gal galit kas paaiškinti kokie miltai yra nebalinti? Instrukcijoje parašyta nenaudokite įprastų baltų miltų , o geriausia naudokite  nebalintus.


siulau paskaityti 1psl. mirksiukas.gif

"Skaičiai, nurodyti ant pakuotės, pavyzdžiui, 550 ar 1 600, rodo, koks miltuose likęs pelenų kiekis. Kuo skaičius mažesnis, tuo miltai bus baltesni."
Atsakyti
Sweikutės
Kur visos? g.gif nejaugi nebekepat duonelės? g.gif gal kas kokią skanią galėtų pasiūlyti? ax.gif kepiau mamytės duonelę, paprastą batoną, majonezinę (su improvizacijom...), vaisinę... Vis galvoju raugą pasigaminti, tada gal didesnis duonelių pasirinkimas būtų g.gif
Atsakyti
4u.gif Sveikos, imetu savo duoneles foto tiek tamsi tiek sviesi be mieliu o su raugu, tamsi su ruginiu,sviesi su kvietiniu, ax.gif
Atsakyti