Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios skanią duonelę

Taure nepergyvenk, nu butu kazkas ne taip jei viskas imtu ir gautusi visada laugh.gif wink.gif

kepiau sian pagaliau majonezine, bet.... be krapu ir be svogunu biggrin.gif dejau sezamo, krapu, semenu mazdaug po sauksta valgoma biggrin.gif ir 100 gr dejau rupiu miltu likusius 380 malsenos auksciausios rusies bigsmile.gif dickis mano subrokino kad neskanu - bet as to ir tikejaus nes jam skanu baltas batonas be priedu ir juoda duona laugh.gif visi kiti mielai ragavo nes nesenai atauso biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mrs. R @ 2009 11 22, 20:39)
la smile.gif

mano juoda duona susirgo bulvine liga


kas kas cia atsitiko jai? blink.gif
siaip tai tfiu tfiu tfiu bet man duona su naminiu raugu nepelyja bigsmile.gif o prisimenu parduotuveine duona tai pastoviai pelesis isimesdavo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2009 11 22, 06:11)
kazkaip nemanau, kad pagadintum duona jei vietoje tu pasuku idetum kefyro  g.gif



Dėjau viską ko prašo receptas, o receptą naudojau iš duonkepės knygelės unsure.gif

QUOTE(nataliuncik @ 2009 11 22, 07:37)
Taurė, žinai, pas mane jei yra namie kefyro, sulčių, pieno, kurios nieks negeria/užsistovėjo, tai visada dedu vietoj vandens, tai kad drąsiai eksperimentuok mirksiukas.gif  
Dar žinau kad USA miltai skiriasi nuo LT, ten reikia mažiau dėt mielių. O kur tu gyveni?

Gyvenu JAV. Miltus naudojau tokius kokie nurodyti recepte. Šiandien pamačiau, kad permažai mielių įdėjau. Ten prašė 2 ir 3/4 šaukštelio, o aš tik 2 įdėjau doh.gif

Šiandien kepiau baltą duonytę su parmashan sūriu ir pipirais. Gavosi labai labai skani, bus prie dažnai kepamų, nes visi šeimos nariai įvertino 10 balų wub.gif

Tik toks klausimukas. Kai kepiau iš mixo, duonytės plutelė iškepė labai graži, glotni ir gražiai paskrudusi. Kai kepu iš receptų, pluta nelygi, nelabai gražios spalvos ir skyla kažkurioje vietoje. Ar taip ir turi būti ar galima patepti žalią tešlą kai išiminėju mentelę. MB aiškina, kad reikia patepti, bet sakiau netepsiu kol jūs nepapasakosit ką daryti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2009 11 23, 10:44)
MB aiškina, kad reikia patepti, bet sakiau netepsiu kol jūs nepapasakosit ką daryti  blush2.gif


Aš kartais palyginu vandeniu sudrėkinusi rankas prieš prasidedant kepimo programai ax.gif Kelis kartus buvau paviršių patepliojusi kiaušinio baltymu (čia jau tepliojau teptuku, skirtu tam reikalui. Taip pat prieš prasidedant kepimo programai).
Bet jei matau, kad kepaliukas iškilęs ir paviršius gražiai lygus, tada jau nieko nedarau ax.gif
Atsakyti
O kai skyla normalu ?
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2009 11 22, 19:40)
sita turetu buti saldi?  bigsmile.gif is kefyro, kaip suprantu rugsti varske gaunasi g.gif aciu jums  4u.gif  4u.gif

visiškai nerūgšti. Labai skani risotta gaunasi. Man su kefyru patiko labiau, nes gaunasi kremas, o ne paprasta varškė
Atsakyti
Aš kažkaip dėl to nesu susimąsčiusi - gerai tai ar ne. smile.gif Tik pastebėjau, kad kai kamuoliukas susisuka dailiai, tada viršus neskyla. O dailiai man susisuka, kai kamuoliukas būna minkštesnis. Kai tešla kietesnė, tai ir susiminko ji ne tokia dailia forma. Tiksliau, kai minkštesnė, tai ji sugula gražiai, o kai kietesnė - tada tada ir skilimų būna, ir labai grublėtas paviršius pasitaiko (toks kaip ežiukas). Gerai tai ar blogai, tikrai nežinau g.gif
Atsakyti
Taurė, pabandyk su kiaušinio trynių patept, nustebsi bigsmile.gif
Atsakyti
Kepiau vakar nataliuncik batona. Niam. Ryte beveik visa su vaikais ir sukapojom smile.gif Kepiau sumustiniu duonos programa.
Atsakyti
Labukas,

Sakykit, o i ta varskes krema is rugpienio dedat dar kokiu zoleliu ar priedu?
Bais susigundziau pabandyt pasidaryt ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vakare-tyla: 23 lapkričio 2009 - 15:09
QUOTE(vakare-tyla @ 2009 11 23, 15:08)
Labukas,

Sakykit, o i ta varskes krema is rugpienio dedat dar kokiu zoleliu ar priedu?
Bais susigundziau pabandyt pasidaryt ax.gif

Jau pasidarot tą varškę, tai jau tada galit dėti ko tik širdis ar skrandis geidžia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mama_Greta @ 2009 11 22, 20:03)
O man kur kas labiau patiko varskyte pagal sita recepta http://www.zaidimuai...ta-ricotta.html
Visai kaip rikota wub.gif



As dariau dusyk is kefyro, man nepatiko, gaunasi tas pats kefyras tik su prieskoniais (na man nesigavo kazkodel tokia kokia pavaizduota foto, atitirpo ir liko skystas kefyras, i varske visai net nepanasu), ispyliau i kriaukle, o stai dariau pagal si recepta, tai visai kas kita, gavosi tikra rikota
Atsakyti