Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios skanią duonelę

Ką gi, pasipasakoju, kaip sekėsi su Borodino bigsmile.gif
Kepiau kiek kitaip, negu pasakojo nerez blush2.gif Užplikiau ruginius miltus su salyklu ir medum, pravėsinau (kol kas viskas pagal patarimus), sudėjau kitus produktus ir nustačiau pilno grūdo programą tongue.gif Tiesa, maišant įpyliau papildomai šaukštą vandens, bet čia matyt dėl neitin tikslių mano virtuvinių svarstyklių, sudėtinga tiksliai pataikyti miltus.
Tai va, iškilo gražiai, nė kiek nesukrito, tik rūgštelės norisi daugiau rolleyes.gif Ale vyras jau pasižadėjo ta proga užsukti į Deloną raugo lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šilingė: 22 lapkričio 2009 - 15:00
Merginos, ar turit duonos receptų be mielių? g.gif
Atsakyti
Na ką, vėl grįžtu į temą smile.gif

MB užsiprašė minkšto batono (nes man jie kietoki gaunas... ) gal įmesit kokį receptuką g.gif:

QUOTE(mama_Greta @ 2009 11 22, 14:10)
as tai naudoju kauno grudu 812C, toks oranzinis pakelis. neradau paveiksliuko... blush2.gif  perku norfoj, bet maciau ir berods Iki parduotuvese ar maximoj.
Nu bet va raso, kad kitoms ir tie 550D tinka batonams ir net labiau patinka. Tai net nezinau, gal cia ipratimo ar skonio reikalas g.gif



Man irgi labiausiai patiko elementariausi miltai, net kokios II rūšies dar geriau.
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2009 11 22, 15:06)
MB užsiprašė minkšto batono (nes man jie kietoki gaunas... ) gal įmesit kokį receptuką g.gif:

Nataliunciko batonas:
http://www.supermama...?...6480&st=204
Kepiau mazu apskrudimu - labai minkstas, purus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Guvile @ 2009 11 22, 15:01)
Merginos, ar turit duonos receptų be mielių?  g.gif

Su naminių raugų visos duonos be mielių kepasi, neseniai kepiau avižų duoną, t.p. be mielių, va dar naujas receptukas thumbup.gif

Airišką avižinė sodos duonelė

2 stiklinės miltų
3/4 stiklinės avižų dribsnių
3 v.š. selenų
3 v.š. linų sėklos
3 v.š. sezamų sėklų
1 a.š. sodos
1/2 a.š. kepimų miltelių
1 a.š. druskos
1 stiklinė dž.vaisių/riešutų

4 v.š. aliejaus
1 v.š. medaus
1 1/2 ст. kefyro arba jogurto

Selenas ir semkes apkepint ant sausos keptuvės, sumaišyt su miltais, druską, kepimo milteliais. Kefyrą sumaišyt su medum ir aliejum, įpilt į paruoštus miltus ir LABAI greitai viską sumaišyt.
Atsakyti
gal galetumet priminti kaip darot ta uztepa is saldyto kefyro? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2009 11 22, 18:47)
gal galetumet priminti kaip darot ta uztepa is saldyto kefyro?  4u.gif

http://skanuseksperi...-is-kefyro.html mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2009 11 22, 18:47)
gal galetumet priminti kaip darot ta uztepa is saldyto kefyro?  4u.gif

Kefyrą sušaldai, po to galima ant rėčio paklot marlę ir padėt sušaldytą kefyrą, pamažu tirps ir pasukos nutekės ir liks švelni varškytė arba galima neišiminėt iš pakelio, o pakelį subadyt su šakutę ir leist nutekėt (bet man per daug lieka vandens tokiu būdu, tai darau per marlę)
Atsakyti
O man kur kas labiau patiko varskyte pagal sita recepta http://www.zaidimuai...ta-ricotta.html
Visai kaip rikota wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mama_Greta @ 2009 11 22, 19:03)
O man kur kas labiau patiko varskyte pagal sita recepta http://www.zaidimuai...ta-ricotta.html
Visai kaip rikota wub.gif


sita turetu buti saldi? bigsmile.gif is kefyro, kaip suprantu rugsti varske gaunasi g.gif aciu jums 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2009 11 22, 19:40)
sita turetu buti saldi?  bigsmile.gif is kefyro, kaip suprantu rugsti varske gaunasi g.gif aciu jums  4u.gif  4u.gif

Iš kefyro nerūgšti, tokia švelnaus rūgštumo varškytė-kremas
Atsakyti
la smile.gif

mano juoda duona susirgo bulvine liga doh.gif Diena valgiau - nieko, pavakarej vaikams sumaitinau, paskui pati sedau su sriuba ir blink.gif kvapas toks suduses, o pati gliti.... feeeee..... Tikiuos, spokam pilveliu nakciai nesusuks.... Greit uzstaciau kept balta duonele, reik ryt seimynai kazka palikt. Dabar kuri laika nekepsiu juodos duonos.... Sako, kad plikytos ilgiau laikosi, o man jos kaip tik dregnesnes gaunasi ir reik greiciau suvalgyt..... Be to - namuos silta, tai visokie grybai ir auga, reiks duona saldytuve laikyt unsure.gif

Turiu naminio pieno, pirksiu grietineles, gaminsim riccota ax.gif
Atsakyti