Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios skanią duonelę

pasukos tipo kaip kefyras nia? blush2.gif zinau kad pasuku nemegstu o kefyra labai laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2009 11 21, 19:37)
Mergytės, kas yra salyklas ir pasukos ? Jaučiu nei vieno nei kito nerasiu parudotuvėse  verysad.gif
Ir dar gal žinote kas yra vital gluten ? Mano receptų knygelėje daug kur reikia jo dėti, o nežinau kas tai yra  blush2.gif


pasukos siaip yra toks skystimas, kuris lieka sumusus sviesta, taciau pardese pardevineja kiokias pasukas mirksiukas.gif
http://www.pienozvai...os/pasukos/1106

o salyklas angliskai jei neklystu malt g.gif
Atsakyti
Taure, Airijoj kefyras toks skystalas, tai manau LT jis butu kaip pasukos... Buttermilk vadinas pas mus... Salyklo dar neuztikau niekur cia, ale jau laukiu siuntinio, sese delonoj nupirko man thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2009 11 21, 14:43)
pasukos siaip yra toks skystimas, kuris lieka sumusus sviesta, taciau pardese pardevineja kiokias pasukas  mirksiukas.gif
http://www.pienozvai...os/pasukos/1106

o salyklas angliskai jei neklystu malt  g.gif


Ieškosiu g.gif
QUOTE(laurechka @ 2009 11 21, 17:20)
Taure, Airijoj kefyras toks skystalas, tai manau LT jis butu kaip pasukos... Buttermilk vadinas pas mus... Salyklo dar neuztikau niekur cia, ale jau laukiu siuntinio, sese delonoj nupirko man thumbup.gif

pas mus buttermilk kaip normalus kefyras. Šiandien specialiai pažiūrėjau, nėr nieko nekefyriško verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2009 11 21, 22:07)
Bet nežinau kaip vadinasi sad.gif


user posted image

Vadinasi Buttermilk . ( Vokietijoj tikrai yra tokiu pavadinimu ).

Duonkepė su atidėjimo programa per naktį iškepė jogurtinę duonytę. Vaizdas ir kvapas wub.gif thumbup.gif . Vėliau parašysiu kaip skonis ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ledum: 22 lapkričio 2009 - 08:45
Ką tik iškepė whole wheat kepalėlis ir žiauriai nusivylusi esu sad.gif

Recepte dedama to buttermilk. Viską matavau labai atsargiai, o duona neiškilo pakankamai. Kai minkėsi tešla, man toks vaizdas buvo, kad jau tada perkieta, skysčio lyg trūktų, bet bijojau dadėti doh.gif
Gal miltų perdaug primatavau, žodžiu mokytis man ir mokytis verysad.gif Šiaip skonis geras, bet kažkas padaryta negerai unsure.gif

Ir dar, pluta viršutinė visa perdžiūvus iškepė. Kai buvo signalas išimti mentelei, išiminėdama mačiau, kad jau tada plutelė apžiūvusi dėjosi ant žalios tešlos. Vienžo klaiki nesėkmė verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2009 11 22, 10:57)
Ką tik iškepė whole wheat kepalėlis ir žiauriai nusivylusi esu sad.gif

Recepte dedama to buttermilk. Viską matavau labai atsargiai, o duona neiškilo pakankamai. Kai minkėsi tešla, man toks vaizdas buvo, kad jau tada perkieta, skysčio lyg trūktų, bet bijojau dadėti  doh.gif
Gal miltų perdaug primatavau, žodžiu mokytis man ir mokytis  verysad.gif Šiaip skonis geras, bet kažkas padaryta negerai  unsure.gif

Ir dar, pluta viršutinė visa perdžiūvus iškepė. Kai buvo signalas išimti mentelei, išiminėdama mačiau, kad jau tada plutelė apžiūvusi dėjosi ant žalios tešlos. Vienžo klaiki nesėkmė  verysad.gif


Man visada tokia kietoka gaunasi, bet plutelė nesideda. schmoll.gif Gal dar pabandyk kitą receptą. Ar darei su greita programa ? Pabandyk iš kitokių miltų kepti. smile.gif

Jau paragavom jogurtinės duonos. Irgi labai gera.
Tik aš dar kiaušinį įdėjau.
Fortos receptas
didelis indelis naturalaus jogurto
20gr.sviesto
a.s.druskos
v.s.cukraus(dejau medu)
540gr.miltu
pokelis sausu mieliu

Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2009 11 21, 20:00)
nu tu matai  unsure.gif  nu gaunasi sakyciau neblogai alia nebandziau gi C tai negaliu lygint  unsure.gif  o tai kaip pakiukas tu C atrodo  blush2.gif 

as tai naudoju kauno grudu 812C, toks oranzinis pakelis. neradau paveiksliuko... blush2.gif perku norfoj, bet maciau ir berods Iki parduotuvese ar maximoj.
Nu bet va raso, kad kitoms ir tie 550D tinka batonams ir net labiau patinka. Tai net nezinau, gal cia ipratimo ar skonio reikalas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2009 11 22, 05:22)
Ieškosiu  g.gif

pas mus buttermilk kaip normalus kefyras. Šiandien specialiai pažiūrėjau, nėr nieko nekefyriško  verysad.gif


kazkaip nemanau, kad pagadintum duona jei vietoje tu pasuku idetum kefyro g.gif

o as vakar kepiau balta duona tipo "Toste" tik pridjau savu priedu, kvieciu gemalu, selenu ir sauleje dziovintu pomidoru, tu kur buna aliejuje. tai gavosi laaabai skani duona essen.gif
Atsakyti
Vakar pirmakart kepiau Nataliunciko batona - vienu prisedimu visa ir suvalgem rolleyes.gif Labai skanus thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
(kepiau is pirmos rusies miltu)
Atsakyti
Taurė, žinai, pas mane jei yra namie kefyro, sulčių, pieno, kurios nieks negeria/užsistovėjo, tai visada dedu vietoj vandens, tai kad drąsiai eksperimentuok mirksiukas.gif
Dar žinau kad USA miltai skiriasi nuo LT, ten reikia mažiau dėt mielių. O kur tu gyveni?
Atsakyti
Mes Airijoj duonai naudojam Strong miltus. Juose baltymu daug. Dabar naudojam baltus, rudus, rupius (wholemeal ar wholeweat), ruginiu gavom lenkisku.... Sulauksiu siuntinuko ir LT, tai kepsiu su sausu raugu ir salyklu...
Kai kepiau majonezine duona, tai mb net neparagavo... Pas mus kazkaip einamiausia yra stambaus malimo miltu duona... Snd eisu kept su semkom, moliugu seklom ir t.t. Idesiu rec ir foto paskui. Ir gaunas man ji skirtingai... Jei maisau stambius su baltais miltais, iskyla normaliai, jei dedu tik stambius miltus, buna neiskilus, bet skonis panasus...
Atsakyti