Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios skanią duonelę

QUOTE(nataliuncik @ 2009 11 20, 23:58)
Merginos, neprašaukit su miltais. Jau į pirmą puslapį sudėjau info apie tai ax.gif

g.gif

as va visad batonam dedu siuos
user posted image

na ir siaip visada juos viskam dazniausiai naudoju (blynam, pyragam, sausianiam ir pan.) unsure.gif tai blogai anie baltai duonai? unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
Sveikuos, man ir aktualu, nes as Malsenos miltus pastoviai ir perku, nebent negaunu g.gif

Merginos, jus man pasakykit.. ar tie metaliniai plakikliai turi pasiliekti duonoje, ar as kazka ne taip darau blush2.gif

O mano seimynai Geneiros duonute- pyragas tiktu. Dabar kasdien kepu citrini keksa. Nusikopinau, reikes pabandyt iskept thumbup.gif
Atsakyti
Aptikau šiandien, kad Norfoje Kauno grūdų miltams 25 proc. nuolaida ax.gif jei kas perka tokius, tai, manau, visai neblogai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Elika @ 2009 11 21, 17:29)
Aptikau šiandien, kad Norfoje Kauno grūdų miltams 25 proc. nuolaida  ax.gif  jei kas perka tokius, tai, manau, visai neblogai  ax.gif

Siandien kaip tik Norfoj miltus pirkau. Dabar nuejau i ceki pasiziureti - tikrai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2009 11 21, 16:49)
g.gif

as va visad batonam dedu siuos
user posted image

na ir siaip visada juos viskam dazniausiai naudoju (blynam, pyragam, sausianiam ir pan.)  unsure.gif  tai blogai anie baltai duonai?  unsure.gif  unsure.gif

na jei kepi su sitais miltais ir kazkas gaunasi, tai vadinasi nera labai blogai mirksiukas.gif bet sitie yra 550D - tinka blynams, kibinams, ceburekams ir pan. Bet duonai geriau butu 550C (kuriu dabar nebesimato parduotuvese) arba su didesniu skiaciumi, pvz 812. cia kiek placiau apie miltus - http://www.kauno-gru...s_id=35&lang=lt nors tie 812 nera tokie balti, bet sveikesni, turi daugiau mikroelementu. ir man asmeniskai geriau duona gaunasi. kelis kartus pritrukus kepiau su 550D, tai kazkaip ne tas ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Elika @ 2009 11 21, 18:29)
Aptikau šiandien, kad Norfoje Kauno grūdų miltams 25 proc. nuolaida  ax.gif  jei kas perka tokius, tai, manau, visai neblogai  ax.gif

Aciu 4u.gif , pirksim siandien pat ta proga biggrin.gif
Atsakyti
sveikos, buvau apleidus kepimus, nebuvo kada, svečių buvo ir t.t. nebūčiau spėjus kept doh.gif
'toks klausimas, paskutinę kepiau baltą duoną, pagal paprastą baltos programą tik aš pridėjau saulėgrąžų ir šiek tiek sezamo sėklų, bet ar čia tai davė, ar kas, kad ji labai greit sudžiuvo,paprastai tos pirmosios tokiom pat salygom visą sav išstovėjo,ir buvo normaliai, o šita po trijų dienų paliko visiškai kieta g.gif tai ar čia dėl to,kad vien iš baltų miltų ar kas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2009 11 21, 06:36)
Kad labai praktiška pusryčiams. Mes pusryčiaujam ant greičio, tai paskrudinu, patepu sviestu, džemais ir vualia  bigsmile.gif 

Mėginsiu kepti duoną su alum, radau receptą duonkepės knygelėje  g.gif

Aš turėjau omenį nepraktiška, kad reikia dėt daug kiaušinių..., nes galima skanius pyragus ir be jų iškept, net ir ant vandens (galima su pieno milteliais sumaišyt) blush2.gif
Pirmam puslapyje yra labai geras receptas duonos su alum, pažiūrėk, atrodo net foto yra ax.gif

QUOTE(geneira @ 2009 11 21, 11:18)
Na mums pusryčiams su kava ar arbata pats tas... aišku ant jos jau sūrio ar dešros neuždėsi, gi ji saldi bulka  ax.gif
reikės ryt bandyti kepti picos duoną... labai jau gundo  bigsmile.gif

smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mama_Greta @ 2009 11 21, 17:50)
na jei kepi su sitais miltais ir kazkas gaunasi, tai vadinasi nera labai blogai  mirksiukas.gif  bet sitie yra 550D - tinka blynams, kibinams, ceburekams ir pan. Bet duonai geriau butu 550C

nu tu matai unsure.gif nu gaunasi sakyciau neblogai alia nebandziau gi C tai negaliu lygint unsure.gif o tai kaip pakiukas tu C atrodo blush2.gif as tik dabar kai Nataliuncik uzrode pamaciau kad cia tie miltai kaip lipcikai A,B, C,D hihihi.gif blush2.gif doh.gif
Papildyta:
QUOTE(vakare-tyla @ 2009 11 21, 16:41)
Merginos, jus man pasakykit.. ar tie metaliniai plakikliai turi pasiliekti duonoje, ar as kazka ne taip darau blush2.gif

tu cia apie maisytuvus??? nu dazniausiai lieka ir pas man, bet gi isimi juos su tuo kabliuku mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2009 11 21, 11:53)
Aš turėjau omenį nepraktiška, kad reikia dėt daug kiaušinių..., nes galima skanius pyragus ir be jų iškept, net ir ant vandens (galima su pieno milteliais sumaišyt)  blush2.gif
Pirmam puslapyje yra labai geras receptas duonos su alum, pažiūrėk, atrodo net foto yra ax.gif
smile.gif

net nepagalvojau dėl kiaušinių blush2.gif
Atsakyti
Mergytės, kas yra salyklas ir pasukos ? Jaučiu nei vieno nei kito nerasiu parudotuvėse verysad.gif
Ir dar gal žinote kas yra vital gluten ? Mano receptų knygelėje daug kur reikia jo dėti, o nežinau kas tai yra blush2.gif
Atsakyti
Labas, kepiau Lettos duonytę su razinom. Gavosi nerealus pyragas thumbup.gif Ryte kepiau, jau nebeliko. Bandysiu jogurtinę duoną išsikept.
Balta sviestinė duona su razinomis

500g/750g/1kg

130ml/200ml/260ml Pieno
1/2/2 Kiaušiniai
80g/140g/180g Sviesto (išlydyto)
350g/500g/600g Kvietinių miltų
1a.š./1,5a.š./1,5a.š. Druskos
30g/60g/80g Cukraus
1a.š/2a.š./2a.š Sausų mielių
100ml Razinų (paskutinį karta dėjau 100g spalvotų cukatų- tiko ir buvo labai skanu)

Saldžios duonos programa

Papildyta:
QUOTE(Nerutė @ 2009 11 21, 16:49)
g.gif

as va visad batonam dedu siuos
user posted image

na ir siaip visada juos viskam dazniausiai naudoju (blynam, pyragam, sausianiam ir pan.)   unsure.gif  tai blogai anie baltai duonai?  unsure.gif  unsure.gif


Aš visada tik šituos miltus naudoju, gaunasi tokie batonai. Bandžiau duoninius milrtus, tai man kažkaip neįprastas skonis. blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Taurė @ 2009 11 21, 20:37)
Mergytės, kas yra salyklas ir pasukos ? Jaučiu nei vieno nei kito nerasiu parudotuvėse  verysad.gif
Ir dar gal žinote kas yra vital gluten ? Mano receptų knygelėje daug kur reikia jo dėti, o nežinau kas tai yra  blush2.gif


Taure, salyklas tai sumalti daiginti, fermentuoti ir malti rugių grūdai. Amerikoj turėtų būti. mirksiukas.gif
http://www.delona.lt...yklas-700g.html

O pasukų galima nusipirkti paprastoj parduotuvėj pieno skyriuj. Aš niekad nepirkau, negaliu pasakyt kaip realiai atrodo. Turėtų būti tai kas lieka surauginus pieną. g.gif Gal merginos žinos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ledum: 21 lapkričio 2009 - 20:41
QUOTE(Ledum @ 2009 11 21, 13:39)

Taure, salyklas tai sumalti daiginti, fermentuoti ir malti rugių grūdai. Amerikoj turėtų būti.  mirksiukas.gif
http://www.delona.lt...yklas-700g.html

O pasukų galima nusipirkti paprastoj parduotuvėj pieno skyriuj. Aš niekad nepirkau, negaliu pasakyt kaip realiai atrodo. Turėtų būti tai kas lieka surauginus pieną. g.gif  Gal merginos žinos.

Bet nežinau kaip vadinasi sad.gif
Atsakyti