Įkraunama...
Įkraunama...

kūdikis valgo tik primigdytas

Prasau jusu pagalbos, gal kam taip buvo!? Nebesuprantu jau, laikas bega, o nieks nesikeicia. Dukrytei 4,5men. valgo MP ir kai tik pradeda valgyt is kart riecia galvyte, spiriasi kojytem ir pradeda vergti, tada pleidzia papuka. Visa laika galvojom, kad cia pilvuka skauda, bet kartais pradedu abejoti g.gif Gal kas zinot kodel taip yra ir kaip padeti vaikuciui?
Atsakyti
QUOTE(mettta @ 2009 11 11, 17:35)
Prasau jusu pagalbos, gal kam taip buvo!? Nebesuprantu jau, laikas bega, o nieks nesikeicia. Dukrytei 4,5men. valgo MP ir kai tik pradeda valgyt is kart riecia galvyte, spiriasi kojytem ir pradeda vergti, tada pleidzia papuka. Visa laika galvojom, kad cia pilvuka skauda, bet kartais pradedu abejoti  g.gif Gal kas zinot kodel taip yra ir kaip padeti vaikuciui?

hmm nzn kas jums yra,bet gal isaugs,greit primaitint jau galesit kosytem...
Atsakyti
QUOTE(mettta @ 2009 11 11, 17:35)
Prasau jusu pagalbos, gal kam taip buvo!? Nebesuprantu jau, laikas bega, o nieks nesikeicia. Dukrytei 4,5men. valgo MP ir kai tik pradeda valgyt is kart riecia galvyte, spiriasi kojytem ir pradeda vergti, tada pleidzia papuka. Visa laika galvojom, kad cia pilvuka skauda, bet kartais pradedu abejoti  g.gif Gal kas zinot kodel taip yra ir kaip padeti vaikuciui?


Mano vaikuti taip elgiasi, tiesa, dabar tik kartais, o buvo pora sav., kad kiekviena kart bandant maitinti didziausi skandalai. Man vos stogas nenuvaziavo.
O kaltas pilvukas... Vaikas pradeda valgyti, noryja pora gurksniu ir isijungia visas mechanizms zarnyne, pradeda burbuliuoti, vaikuciui matyt skauda, spjauna papa ir pradeda rekt. Mama automatiskai nervinti ima, vaikui tas persiduoda ir taip pasaka be galo... Vaika tik vyras nuramindavo.
Papasakojau gydytojai, tai isrse man rminanciu vaistuku. Situacija pagerejo iskart.
Visko dar pasitaiko, bet bent jau galima nuraminti vaika.

Beje, mazyliui 5 men, o pilvuka dr paskauda. Be kita ko, dar ir dantukai dygti pradeda, tai visai "linksma" pas mus.

Dar, mums gydytoja buvo sakiusi, kad vaikas gali pradeti bijoti valgyti, jei jam nuolat po to skauda... O primigdytas matyt i tai nekreipia demesio... :
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luttuke: 11 lapkričio 2009 - 17:01
mano mergyte irgi taip dienom darydavo.Valgydavo tik miegodama naktim.niekaip nesusitvarkiau.tai mes l.anksti koses pradejom valgyti.
Atsakyti
Deja,bet turiu tokia pat beda,kovoju su savo vaiku,kad pavalgytu jau 2menesius.Viskas prasidejo,kai jam suejo 2men,pradejo valgant muistytis,zirzti,nemaniau,kad jam pilvuka skauda,padariau isvada,kad tingi traukti piena.Ir taip tesiasi iki siol,jam truputi virs 4men,valgo tik primigdytas.t.y.kai as ji pakeliu jis buna apsimiegojes tai patraukia kazkiek,o taip arba nevalgo visai,arba biskuti patraukia ir suka galva.Tai kiekviena karta turiu ji uzmigdyti,kad kazkiek pavalgytu.Duoti jam zisti bet kada negaliu,todel to pieno neperdaugiausia,kai ivestas toks grafikas.daznai buna,kad zirzia,verkia del to,kad nepavalgo normaliai.Bandziau duoti misinuka,bet nevalgo jis nei vieno.Pasitarus su gydytoja nusprendziau primaitinti darzoviene po truputi,bet valgo nelb noriai,gal ipras.Nebezinau ko griebtis,kad jis pavalgytu,kad jaustusi sotus ir nezirstu visa diena,nes galima is proto iseiti.Nezinau kada sita nesamone baigsis,bet tos dienos laukiu lys isganymo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaiduliux25 @ 2009 11 13, 20:19)
Deja,bet turiu tokia pat beda,kovoju su savo vaiku,kad pavalgytu jau 2menesius.Viskas prasidejo,kai jam suejo 2men,pradejo valgant muistytis,zirzti,nemaniau,kad jam pilvuka skauda,padariau isvada,kad tingi traukti piena.Ir taip tesiasi iki siol,jam truputi virs 4men,valgo tik primigdytas.t.y.kai as ji pakeliu jis buna apsimiegojes tai patraukia kazkiek,o taip arba nevalgo visai,arba biskuti patraukia ir suka galva.Tai kiekviena karta turiu ji uzmigdyti,kad kazkiek pavalgytu.Duoti jam zisti bet kada negaliu,todel to pieno neperdaugiausia,kai ivestas toks grafikas.daznai buna,kad zirzia,verkia del to,kad nepavalgo normaliai.Bandziau duoti misinuka,bet nevalgo jis nei vieno.Pasitarus su gydytoja nusprendziau primaitinti darzoviene po truputi,bet valgo nelb noriai,gal ipras.Nebezinau ko griebtis,kad jis pavalgytu,kad jaustusi sotus ir nezirstu visa diena,nes galima is proto iseiti.Nezinau kada sita nesamone baigsis,bet tos dienos laukiu lys isganymo g.gif

as irgi taip laukiu kada tai pasibaigs, tai bus laimingiausia diena!
Atsakyti
Misinuko greiciausiai nelabai nori, nes mamos pienas skaniausias, nebandet pieno nusitraukti ir duoti is buteliuko?
Mano pirmagymiui panasiai buvo, tik jis neistraukdavo iki galo ir man nuo visu tokiu likuciu krutys tindavo. Teko nusitraukineti, tuomet daviau is buteliuko, o paskui perejau prie misinuko. O kai perejau prie misinuku, tai baigesi visi pilvo skausmai.
Greiciausiai del sitos priezasties abi dukras nuo gimimo misinukais maitinau ir is buteliuko, vos tik baigesi priespienis. Ir su abiem panom neturiu vargo del pilvu.
Aisku cia tik mano nuomone, bet nemanau, kad verta kankinti save ir savo kudyki del to, kad taip pataria kiti. Jei vaikas nenori imti kruties, pabandykit maitinti is buteliuko. Gal taip bus geriau ir jums ir vaikuciams.
Atsakyti
Mano dukrytei irgi bangomis taip užeina - ima ir nebevalgo dienomis - verkia, zirzia, o nevalgo - spiriasi ir kojytėmis ir rankytėmis, o va naktį valgo kaip niekur nieko pusiau miegodama. Iš pradžių siaubingai pergyvendavau - kad nepavalgys, kad alkana bus ir t.t. Tačiau svoris auga, žandai didžiausi, vadinasi viskas gerai, užtenka, kiek pavalgo. Dabar - jei tik pajuntu, kad stumia - iš karto pakeliu ir nebesiūlau - ir man , ir jai ramiau. Po pusvalandžio vėl pasiūlau, jei matau, kad labai nori, jei ne - duodu pankolių arbatėles. supratau, kad kartais ji paprasčiausiai norėdavo tik atsigerti. Arbatėlė mums labai padeda.
Atsakyti
Siaip to as nevadinciau "nenorejimu imti kruties", nes buna dienu kai vaikas valgo visai normaliai. O tada kai nevalgo (bent jau pas mus taip buna) labiau pucia pilvuka. Esu bandziusi per toki nevalgiadieni nusitrukti pienuko ir duoti is buteliuko - visiskai nevalge.
Atsakyti
QUOTE(mettta @ 2009 11 11, 17:35)
Prasau jusu pagalbos, gal kam taip buvo!? Nebesuprantu jau, laikas bega, o nieks nesikeicia. Dukrytei 4,5men. valgo MP ir kai tik pradeda valgyt is kart riecia galvyte, spiriasi kojytem ir pradeda vergti, tada pleidzia papuka. Visa laika galvojom, kad cia pilvuka skauda, bet kartais pradedu abejoti  g.gif Gal kas zinot kodel taip yra ir kaip padeti vaikuciui?

Pries menesi ir pas mus atsirado tokia pat problema, valgant ir spardomes, ir rekiam. Lendviau buvo nakty, vaikas valge labai gerai. Deja neseniai ir naktimis prasidejo tas pats. Dabar jeigu zindo tai tik 3 min, o po to prasideda skandalas.
Gal cia pilvukas, gal mano pienas jam neskanus, jau nezinau ka daryti. verysad.gif
Pradejome kartais misinuka valgyti, tada lig ramiau valgo. Nusipirkau ir koses, (nes bulves nepatiko) kadangi ir svoris si menesi nepriaugo gerai.
Lengviau pasidare, jeigu siuo atveju taip galima pasakyti, kad ir be manes yra tokiu pat mamyciu.
Laukiam kol vaikai paaugs, laikui begant musu problemos turi baigtis?!
Atsakyti
maniskiui irgi taip buvo, nors valge is buteliuko. bet kaip atejo, taip ir praejo sitie sposai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(natali77 @ 2009 11 23, 16:57)
Pries menesi ir pas mus atsirado tokia pat problema, valgant ir spardomes, ir rekiam. Lendviau buvo nakty, vaikas valge labai gerai. Deja neseniai ir naktimis prasidejo tas pats. Dabar jeigu zindo tai tik 3 min, o po to prasideda skandalas.
Gal cia pilvukas, gal mano pienas jam neskanus, jau nezinau ka daryti. verysad.gif
Pradejome kartais misinuka valgyti, tada lig ramiau valgo. Nusipirkau ir koses, (nes bulves nepatiko) kadangi ir svoris si menesi nepriaugo gerai.
Lengviau pasidare, jeigu siuo atveju taip galima pasakyti,  kad ir be manes yra tokiu pat mamyciu.
Laukiam kol vaikai paaugs, laikui begant musu problemos turi baigtis?!

Nebevalgau visiskai saldumynu, tai truputeli lyg geriau, nes taip pat buvo pradejus net nakti nebevalgyti! doh.gif
Atsakyti