Įkraunama...
Įkraunama...

Almira

4u.gif Mano dukrytei parinkome vardą Almira. Esam labai patenkiniti. Kai pavadinam Almira, visad atsisuka, nusišypso. Patinka ir jai;) Kokia Jūsų nuomonė? smile.gif
Atsakyti
Įdomu būtų priešistorę sužinoti, kaip sugalvojot vaikiuką pavadinti tokiu vardu. Tikrai jis ne dažnas.

As asmeniškai esu prieš visokius ypatingai keistus ir nelietuviškus vardus Lietuvoje. Bet gal jūsų vyras ne lietuvis ar pan. tada tai keičia situaciją kaip ir.
Atsakyti
patikėkit, tikrai nusišypso ne dėl to kad vardas patinka. tiesiog pagalvoja '?'. o mažas vaikas nuomonės apie vardą pasakyti patinka ar ne tikrai negali. va kai paaugs - tikrai sužinosit ką apie jį galvoja. mano asmenine nuomone vardas reto švelniai pasakius negražumo. alma visai gražu, bet čia ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo l'eau: 10 lapkričio 2009 - 22:02
keistas vardas, nelabai man tokie...
Atsakyti
Man nelabai jis. Alma arba Palmira.
Atsakyti
Man negražus. Tikrai atsisukčiau gatvėje išgirdus.

vaikui pusę metų. Ar jis jau turi nuomonę apie vardą?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mėnulis: 11 lapkričio 2009 - 09:09
Labai nepatinka 4u.gif
Atsakyti
Ydomu ka toks vardas reiskia? As pati tai neduociau vaikui tokio vardo, bet skamba ydomiai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(verima @ 2009 11 11, 09:21)
Ydomu ka toks vardas reiskia? As pati tai neduociau vaikui tokio vardo, bet skamba ydomiai  ax.gif


norint net galima išvartyti, kad lietuviškas, sudarytas iš sandų al- ir mir-.

Atsakyti
QUOTE(kuuzia @ 2009 11 10, 20:55)
As asmeniškai esu prieš visokius ypatingai keistus ir nelietuviškus vardus Lietuvoje. Bet gal jūsų vyras ne lietuvis ar pan. tada tai keičia situaciją kaip ir.


Mano tokia pat nuomonė... O šiaip galvoju, kad ateityje gali maišyti - nenugirdę PALMIRA vadins...
Papildyta:
QUOTE(volchica @ 2009 11 10, 19:06)
4u.gif Mano dukrytei parinkome vardą Almira. Esam labai patenkiniti. Kai pavadinam Almira, visad atsisuka, nusišypso. Patinka ir jai;) Kokia Jūsų nuomonė? smile.gif


Na čia tai nelabai toks vykęs pasakymas... ax.gif Visi vaikučiai atsisuka, nusišypso savo tėveliams ir t.t. Ką jūs galvojate, jei nepatiktų vardas, tai neatsisuktų/ignoruotų? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Liepa18*: 11 lapkričio 2009 - 12:35
Man ir nekoks...Kaip neišbaigta Palmira....
O kaip gali dukrytė kuriai keli mėnesiai suprast ar jai patinka jos vardas g.gif ?
Kūdikiams šiaip patinka kai mamos kalbina
Atsakyti
Labai atsiprašau, bet man nepatinka. blink.gif
Atsakyti