Įkraunama...
Įkraunama...

Rytukų akademija

Sveikos mergaitės 4u.gif
Vakar vedžiau savo mazgį į šitą mokyklėlę...
Labai labai patiko thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Ir mokytoja labai faina thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingushko @ 2006 03 02, 16:25)
Sveikos mergaitės  4u.gif
Vakar vedžiau savo mazgį į šitą mokyklėlę...
Labai labai patiko  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Ir mokytoja labai faina thumbup.gif

na na pasakok dabar viska ka ten pamatet ir suzinojot....labai jau susidomejom mes..labai norim prisijungt prie dalyviu.... ax.gif
Atsakyti
[COLOR=red][COLOR=red]Toms mamytems, kurios domisi apie vyresniuosius RYTUKUS, galiu pagelbeti ax.gif –manoji dukrytė kaip tik ten lankosi dukart per savaitę (o galetu eiti ir kasdien bigsmile.gif ). Tai va, ko ten tie mažiai ir neveikia – ir piešia, ir dainuoja, ir šoka, ir rimtai mokosi... net anglų kalbai laiko skiriama 4u.gif Dirba dvi mokytojos, + trečia – anglų kalbos. Pirmus kartus buvau su savąja,stebėjau ir žavėjausi.
Atsakyti
assa.gif na mes jau lankom rytuku akademija...siand tik antra karta buvom... thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif mums patinka!!! aciu uz gera minti mamytes!!!! drinks_cheers.gif
Atsakyti
Mano nuomone, sita mokyklele tiems kurie neina i darzeli, nes musiskis viska ta pati daro darzelyje.
Siaip sauni mokyklele nieko negaliu blogo pasakyti 4u.gif
Atsakyti
Ieškom panašaus amžiaus berniukų į mokyklėlę, nes mano Justukas ten vienas berniukas.... blush2.gif
Atsakyti
Jau lankom vėl mokyklėlę. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Kaip matosi pažanga nuo praeitų metų.
Tik gaila kad iš seno kolektyvo likom tik dviese : Justas ir Nomeda sad.gif
O naujų tai visa gvardija, net dvi mokytojos dirba. thumbup.gif
Atsakyti
Su mokslo metu pradzia,Rytukai!!!! bigsmile.gif wub.gif Oi kaip gaila kad kolektyve senajam tik du zmogiukai beliko,bet dar smagiau jauciu jums ten,nes daug naujokeliu turit drinks_cheers.gif O mes tai vis aplankysim jus per sita saita,tai prasom mamytes,imeskit keleta fotkiu...norim paziuret kaip atrodot ir kiek ten jusu yra,na ir aisku papasakokit kaip sekasi... ax.gif 4u.gif Pasiilgom jusu!!! kai grsysim tai zinokit norit nenorit,i svecius atleksim tongue.gif
Atsakyti
Laukiam laukiam mokyklėlės, tik kad chebrytės nerealiai daug... doh.gif
Bet vaikučiai po truputį pripranta ir tvarkos laikytis pradeda thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, mamytes, labai jau susidomejom sita mokyklele, mano suneliui 4,5. labai noretume prisijungti prie jusu smile.gif
Atsakyti
Laba mamytes, o ar yra pas jus grupes nuo metuku, nes mano dukrai 1metai ir 1 menuo tik. Buvom yamaha mokykleleje, bet norim daugiau ssaviraiskos unsure.gif
Atsakyti
Sveikos, ir man pasidarė įdomu, tuo labiau, kad pas men 2,5m Rytukas, kurio pini visi namai. Tai galvoju gal į kokią mokyklėlę.......
Mane domina kokios pamokėlių kainos? Gal padės apsispręsti... biggrin.gif
Atsakyti