Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek turi dantukų?

QUOTE(Editukass @ 2010 11 15, 09:22)
Mums tai sunkiai sunkiai tie perliukai lenda sad.gif Dabar mums jau metukai ir beveik du menesiai o turim dar tik 4 dantukus  doh.gif

Jau turime 5 perliukus smile.gif Tik kazkaip keistai pas mus, ne virsuj jis isdygo o apacioj g.gif
Atsakyti
Mano mažylė būdama metukų turėjo tik du dantukus smile.gif Ir nieko. Antrą gimtadienį sutiko su visais 16 thumbup.gif Aišku, kai pradėjo dygt vienas po kito, naktys buvo nekokios verysad.gif
Atsakyti
mano mazajai damutei - 14 men ir turim jau 9 perliukus wub.gif
Atsakyti
Mūsų mergytei 1 m 1 mėn. Turim viršui 4 ir apačioj 2. Laukėm pagal eilės tvarką apačioj dar dviejų, bet aną dieną netikėtai radau, kad turi jau 3 krūminius unsure.gif , o apačioj antrų taip ir nėr... Ar ta dygimo tvarka visiems vienoda? Tai negi neišdygs apačioj?
Atsakyti
Mano panelei 1m.ir 1diena smile.gif dantukų turi 6. 2viršuj, 4apačioj. šiuo metu panašu, kad dar du viršuj beldžias smile.gif
Atsakyti
O mano džiaugsmui jau beveik metukai ir 7 mėnesiukai, ir turim tik 8 dantukus 4u.gif
Atsakyti
Turim 8, bet labai lenda dar bent 2 thumbup.gif
Atsakyti
Mano sunus turi 6 dantis. Gal lenda ir daugiau, bet neledzia apziureti burnos smile.gif
Atsakyti
Cia manau kiekvienam vaikui individualiai, ir nera vienos taisykles, kiek turi tureti dantuku smile.gif Mes metuku turejom 6 dantukus. O dabar esam metuku ir 4 men, ir turim 10 dantuku smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Edgariene: 03 gruodžio 2010 - 17:04
Mano dukrytei metukai ir 4 mėnesiukai..ir baigia išlysti 15 ir 16 dantukai smile.gif
Atsakyti
Vyresnele metu turejo 5 dantis, o mazasis turi 7
Atsakyti
14 menesiu turim 12 dantuku smile.gif
Atsakyti