Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek turi dantukų?

turime 12 dantuku.1m ir 3men ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Irina 1984 @ 2010 09 21, 23:08)
na o vat as irgi stebiosi,kad tik jai pradeda list dantukas,man iskart pradeda skaudet tas pats kuris lenda jai,nors iki jos gimymo su dantu skausmu problemu neturejau.Ir aplamai pas mane yra taip jai jai skauda kazkas tai tas pat skauda ir man.O su viresniaja dukra nieko panasaus nera g.gif


labai mama i savo vaiko busena isijauti smile.gif tikrai nieko blogo, gal labiau sielos gimingos biggrin.gif
Atsakyti
mums ka tik sukako 1m bigsmile.gif ir tueim 7 dantukus,4-virsuj,dar du kalasi ir apacioj 3 ir dar du kruminiaj lenda doh.gif ,tai mums labai skausminga dabar,naktimis nemiega,mama jau neturi jegos blink.gif
Atsakyti
Mes pradėjome auginti nuo keturių mėnesių, tai turime jau dvylika, ir jau laukiame iltinių ax.gif
Atsakyti
Metukų laiko turėjom 8. Metukų ir mėnesio - 10. smile.gif
Atsakyti
uz savaites bus 1m. ir turim netgi 2 dantis lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Mes turime 16 dantukŲ
Atsakyti
mes turim 4 virsuj ir 2 apacioj
slyvka oho thumbup.gif
Atsakyti
mes turime 14 pilnų dantukų, plius du po pusę tongue.gif dabar mums metai ir 4 mėnesiai 4u.gif
Atsakyti
metukų- turime 8dantukus ,kuruos jau turėjome 7mėn. nuo to laiko daugiau ir neišlindo
Atsakyti
Mes turime dabar jau 16dantuku tongue.gif ,lindo nuo 3men.is pradziu po du ,o poto pradejo po keturis iskart list,tai turejom daug bemiegiu naktu ir skystoku viduriuku.Esam metu ir beveik keturiu men.
Atsakyti
Mes turėjom dvylika. Bet dar tie dantukai, vieni prasikala ir sustoja, kiti greit išdygsta. Su tokiais tik prasikalusiais, tai 14
Atsakyti