Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek turi dantukų?

8 kol kas smile.gif
Atsakyti
Vieneriu metuku 6 dantukai ax.gif
Atsakyti
Mes sulaukę vienerių kol kas turime tik 4 dantukus, bet panašu, kad greitai dar ne vienas išlys ax.gif
Atsakyti
mums 1.4 turim 16 dantuku smile.gif
tiesa dar norejau paklausti,ar kam yra taip buve,kai vaikui lenda dantukai tai jai skauda,o tuo paciu ir man skauda butent tie dantys kurie lenda jai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irina 1984: 20 rugsėjo 2010 - 18:28
Na mes ka tik atsventem pirmaji gimtadieni su vienu dantuku ax.gif Laukiam, laukiam dar kitu, bet vis nesirodo..
Irina, idomiai cia pas jus g.gif Man tai taip nera.. schmoll.gif
Atsakyti
Turim 6 dantukus!
Atsakyti
Pirmaji gimtadieni pasitikom su 8dantukais,o neuazilgo sulaukem dar 4.Taigi dabar turim jau visus 12.
Atsakyti
Mes turim 10 ir jau laukiam dar dviejų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Irina 1984 @ 2010 09 20, 19:09)
mums 1.4 turim 16 dantuku smile.gif
tiesa dar norejau paklausti,ar kam yra taip buve,kai vaikui lenda dantukai tai jai skauda,o tuo paciu ir man skauda butent tie dantys kurie lenda jai.


na koks ydomus sutapimas,niekada taip negirdejau,o beje man taip tikrai nera,nes vat kaip tik dabar lenda kruminukai,bet as skausmo nejauciu schmoll.gif
sunliui dabar beveik 1.4 men ir turime beveik 12 thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tupukas: 21 rugsėjo 2010 - 16:19
QUOTE(tupukas @ 2010 09 21, 16:18)
na koks ydomus sutapimas,niekada taip negirdejau,o beje man taip tikrai nera,nes vat kaip tik dabar lenda kruminukai,bet as skausmo nejauciu schmoll.gif
sunliui dabar beveik 1.4 men ir turime beveik 12 thumbup.gif

na o vat as irgi stebiosi,kad tik jai pradeda list dantukas,man iskart pradeda skaudet tas pats kuris lenda jai,nors iki jos gimymo su dantu skausmu problemu neturejau.Ir aplamai pas mane yra taip jai jai skauda kazkas tai tas pat skauda ir man.O su viresniaja dukra nieko panasaus nera g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irina 1984: 21 rugsėjo 2010 - 22:09
mes dar tik 8 turim smile.gif niekaip nesulaukiam kitu 4u.gif
Atsakyti
Mes 1m turėjom 6 dantukus, o dabar 1,2 m turim 7 dantukus.
Papildyta:
Beje, įdomu, kada pradeda dygti iltiniai dantukai?
Atsakyti