Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek turi dantukų?

man kazko neramu,kodel pas mus tik 7dantukai g.gif ?nors jau 1 ir 4men...kada reiketu susirupint?
Atsakyti
Mums metukai ir 3 savaiteles, neturim nei vieno dantuko doh.gif Man neramu, bet juk nebuna vaiku be dantu biggrin.gif Laukiam, kol isdigs smile.gif
Atsakyti
mum metukai ir turim 14 perliuku thumbup.gif
Atsakyti
Metų sūnelis turi 7 dantukus, mums užtenka lotuliukas.gif

QUOTE(mazuliukeee23 @ 2010 04 24, 15:58)
mums jau greit 1 m 3 men.turim 16 dantuku. bigsmile.gif  po lygiai virsui ir apacioi. lotuliukas.gif  thumbup.gif


blink.gif blink.gif Oho, kokie dantuoti thumbup.gif

QUOTE(sriukis @ 2010 05 03, 14:45)
man kazko neramu,kodel pas mus tik 7dantukai g.gif ?nors jau 1 ir 4men...kada reiketu susirupint?


Tikrai nereikia dar susirūpint, viskas čia gerai irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(sabija @ 2010 05 08, 23:12)
Mums metukai ir 3 savaiteles, neturim nei vieno dantuko doh.gif  Man neramu, bet juk nebuna vaiku be dantu biggrin.gif  Laukiam, kol isdigs smile.gif

nieko isdygs nepergyvenkit.
Mums irgi pradejo dygti tik sulaukus metuku, bet dbr lenda vienas po kito... Jau trys islinde ir dar vienas greit bus... Sulauksite ir jus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dolita: 10 gegužės 2010 - 16:48
Pas kiekvieną vaiką skirtingai dygsta. Va, pvz. mano draugės dukra budama 10 mėnesių turėjo lygiai 10 dantukų, o mums pirmas dantukas išlindo tik likus savaitei iki 1-ojo gimtagienio. Dabar mums 1 metai ir 2 mėn. ir turim tik 6 dantukus, bet nepergyvenam, manau greitai sulauksim ir kitų rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Devintam danguj @ 2010 05 11, 00:11)
Pas kiekvieną vaiką skirtingai dygsta. Va, pvz. mano draugės dukra budama 10 mėnesių turėjo lygiai 10 dantukų, o mums pirmas dantukas išlindo tik likus savaitei iki 1-ojo gimtagienio. Dabar mums 1 metai ir 2 mėn. ir turim tik 6 dantukus, bet nepergyvenam, manau greitai sulauksim ir kitų  rolleyes.gif

o kdl tik biggrin.gif ? visai nemazai jau turite 4u.gif na aisku cia kaip su kuo palyginsi biggrin.gif mums 1 metai ir 1 menuo turime 3 dantukus, laukiame 4-ojo smile.gif
Atsakyti
mano mažoji nuo 8mėn. iki 1 metukų teturėjo 2 dantukus. O po to kai jau ėmė dygti, tai nebespėjom sumatyti kaip pilna burnytė dantukų pasidarė thumbup.gif
Atsakyti
Mes irgi nedraugaujame su dantuku feja, nors jau 1 m ir 1 menesiukas bus smile.gif Bet matosi, kad kalasi tris is karto. O tai pragariskos nakteles doh.gif doh.gif
Atsakyti
Mums jau metukas ir du mensiukai ir turime 14 perliuku 4u.gif
Atsakyti
Mums 1 metukai ir 1 menuo, turime 4 dantukus...kitu kolkas nesimato... 4u.gif
Na, mes tai nepergyvenam labai, nes mazyles tetis budamas metuku dar ne vieno dantuko neturejo, o vat dabar kuo graziausi ir sveiki dantys... wub.gif
Atsakyti
kai buvome metuku turejome 14 dantu. Gydytoja sako lyg ir 8 vaikas turi tureti. Jeigu neturi itariau tikrina del rachito.
Atsakyti