Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek turi dantukų?

Metukų proga turėjome 7 "perliukus". biggrin.gif
Atsakyti
Mes 1m.astuonis smile.gif
Atsakyti
Mes 8 dantukus priekinius thumbup.gif
Atsakyti
1 metukų turėjo 8 dantukus (priekinius) mirksiukas.gif , o dabar 1m ir 3 mėn jau turim 12 nes visi 4 krūminiai jau išlindo ax.gif
Atsakyti
1 metuku turejom 6 dantukus,dabar 1 ir 3men,tai 7islindo,bet lb letai dygsta g.gif
Papildyta:
ar jusu vaikuciams tiesus dantukai dygsta? g.gif pas mus kazko kreivoki,tai net nzn ka galvot blush2.gif
Atsakyti
Neturi ne vieno doh.gif Ir neatrodo, kad greitu metu tures.. Uz savaites gimtadienis rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(sriukis @ 2010 04 07, 22:49)

ar jusu vaikuciams tiesus dantukai dygsta?

mus greit metukai o turim 4 dantukus apacioje, tik lyg du irgi kreivoki :/ na bet viena drauge sake, kad suneno dantukai pirmieji irgi kreivoki atrode, bet kai jau visi sudygo tai paaiskejo, jog klydo:) ta ir as tikiuos, kad man vaidenas smile.gif
Atsakyti
Mums 1,5 turim 10, o 11 jau pakeliui smile.gif
Atsakyti
mes metuku laiko turejom 14 dantuku, o 18 men. jau visus 20 dantuku thumbup.gif tikiuosi anksti nepamesim rolleyes.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Giorgita: 11 balandžio 2010 - 01:29
metuku proga turejome 5 dantukus smile.gif
Atsakyti
Na, vaikas vaikui nelygus manau.
Skaitinėju, kad metukų po 6-8dantukus dauguma turi, o mano abu vaikai metukų lygiai jau turėjo po 20 blink.gif
Sūnui pirmieji kapliukai išdygo 4mėn., o dukrytei 3mėn.
Dabar dukrytei 1,7mėn. daugiau naujų taip ir nepasirodė tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katukė: 21 balandžio 2010 - 15:24
Mano sunelis 1,3m turejo 16 dantuku thumbup.gif Dabar laukiam dar 4 mirksiukas.gif Pirmieji du dantukai isdygo kai suneliui buvo 4men. ax.gif
Atsakyti