Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek turi dantukų?

mes pries pat pirmaji gimtadieni isdaiginome 7ta dantuka.7virsuje,3apacioje.jei neklystu lenda jau ir vienas iltinukas ir apatinis dar vienas.
aisku,kiekvienas vaikas skirtingas,bet va kaimynu vaikis,per pirmaji gimtadieni turejo 14 dantuku smile.gif
Atsakyti
mums pirmojo gimtadienio proga isdygo 7 ir 8 dantukai.
Atsakyti
mano dukrytė sulaukus metukų nei vieno dantuko neturėjo, buvo baisu, bet kiek konsultavomės tai jei iki metukų ir dviejų mėn neturi tai tada reikia susirūpinti, neturėjom dantukų o maistą krsmtėm gerai, kai kurie juokdavosi gal mes nematom dantukų smile.gif
Atsakyti
maniske turi 8 dantukus thumbup.gif
Atsakyti
Maniškei metukai ir 4mėn., o dantukai keturi - du apačioj ir du viršuj, tačiau jau neilgai trukus sulauksim ir daugiau.
Atsakyti
14 dantukų, nes augo po du arba keturis iškart, bet ramiai daug maž buvo , buvo šiek tiek zyzlesnė ir tiek
Atsakyti
mano dukryte turejo metuku laiko 13dantuku...bet dabar jai jau 1m.5men.ir vis tiek pat g.gif unsure.gif kazko nustojo mum augti
Atsakyti
Kai dantukai dygo dukrai, tai net nepastebedavom, tik aptikdavom vis po nauja perliuka burnyteje biggrin.gif Kai ji buvo 1 metuku turejo 8 dantukus.
Sunus metu laiko turejo 6 dantukus, dabar jau turi 8 dantukus (1metu ir 10dienu) smile.gif , bet dygimas, tai sunui kosmariskas, su kiekvienu dantuku sloga, kosulys, temperatura... O dabar vos prasikale du (is karto), jau matosi, kad kalsis kruminiai, tai prie visu isvardintu ''gerybiu'', dar ir prakaitavimas prisidejo doh.gif Kai geria MP ar ko supyksta, tai net rasos laseliais ismeta galvyte, bijau, kad nieko rimciau nebutu, kaip manot, gal reiktu su gydytoja pasikonsultuot del to prakaitavimo g.gif Ar gal kurios vaikiukui taip pat buvo per dantuku dygima?
Atsakyti
Turim du dantukus smile.gif
Atsakyti
Turim 8 dantukus mirksiukas.gif
Atsakyti
Turejo 12 dantuku.
Atsakyti
Sveikos mamos 4u.gif
Mano dukryte savo pirmo gimtadienio diena turejo 7 dantukus issidaiginusi, 4 virsuje ir 3 apacioje thumbup.gif
Atsakyti