Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek turi dantukų?

Metuku turejom 6 perliukus, dabar jau 8 is ju 6 virsuje, o apacioj tik du priekiniai biggrin.gif
Atsakyti
Sulaukus metuku kaip ir iki siol turime 7 dantukus - 4 virsuje ir 3 apacioj bigsmile.gif kitu vis pajieskom bet dar nesuradom lotuliukas.gif
Atsakyti
mes jau turime visus biggrin.gif
Atsakyti
Pirma gimtadieni sutikom su 5-iais dantukais, o dabar jau turim 6, po 3 virsuj ir apacioj
Atsakyti
QUOTE(*@ukselio*mamyte* @ 2009 11 09, 20:49)
Man iskilo klausimas kiek turi 1metu vaikas dantuku? 4u.gif

metuku musu mazoji turejo 6 dantukus (pirmieji du isdygo 5 men), dabar (1,5m) turi 16 biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giedrute_82: 15 vasario 2010 - 14:55
Metuku turejo 8 dantukus, 4 virsuj ir 4 apacioj smile.gif
Atsakyti
mes turime 6 dantis. keturi virsuj ir du apacioj. laukiam apatiniu, tik kazko labai sunkiai jie mums dygsta.
bet atsikanda ir kramto viska, kepsius ir tuos valgo, net ausys linskta smile.gif
Atsakyti
Metų laiko turėjo 14 dantukų, ir visi pakankamai lengvai išdygo thumbup.gif
Atsakyti
mano mazyle 10 menesiu turi 6 dantukus, 2 apacioj ir 4 virsuj. laaaabai zavingai atrodo... wub.gif
Atsakyti
Na, o as paguosiu tas mamytes kurios rupinasi kad per velai digsta dantukai... Musiske metuku laiko neturejo ne vieno dantuko. pirmieji dantukai isdygo tik 1 m 2 men. lotuliukas.gif Ir vsikas kuo p[uikaiusiai, paskui visi labai greitai isdygoir pasivijom bendraamzius ir sveiki grazus dantukai dabar pas maze smile.gif Tad nepergyvenkit kurios mamos dantuku sulaukiat sunkiai smile.gif
Atsakyti
Mano mazytei metukai ir 2 men., turime 8 dantukus smile.gif
Atsakyti
Aš noriu padrąsinti tas mamas, kurios pergyvena dėl vėlyvų dantukų. Mano vyriausiąjai (dabar jai 17) pirmas dantukas išdygo tuoj po pirmo gimtadienio. Jau buvau ir pas ortodontą nunešus tą vaiką. Sako- mama, nestresuot, dantukų užuomazgos yra, o išdygs, kai reikės blink.gif be kita ko- bus tikrai tvirtesni, nei bendraamžių.
Ir ką manot- manoji 2 metukų turėjo tik 12dantukų, o paskui sudygo, visi,ir puikiai. Dabar jai jau 17, taisyti dar netaisė nė vieno danties. Tiesa, atsirado kita problema. Ir kristi pradėjo vėliau. Antroje klasėje, jau pavasariop iškrito pirmas dantis. Buvo šiek tiek problemų su iltinių dantų kritimu- senieji dar neklibėjo, o naujieji jau rodėsi. Tai davėm stomatologei uždirbt tąkart...
Bet šiaip- tvirti ir gražūs dantys merginos- o aš jau galvojau kad bus bedantėlė lotuliukas.gif
Atsakyti