Įkraunama...
Įkraunama...

Mitybos racionas žindyvei.

Vaikus maitinau savo pieneliu ilgai,sunu iki 1,8 m ,dukryte iki 1,3 m. valgiau beveik viska,pradzioje siek tiek privengiau zaliu darzoviu,vaisiu,isgerdavau kavos puodeli rytais,neturejom didelio vargo su pilvuku putimais ax.gif po truputi i valgiarasti ivedinejau kitus produktus ir ziurejau,kaip reaguos mazylis ax.gif
dabar maitinu dukryte ir po truputi valgau iprasta maista,tikiuosi,kad neturesim bedeliu ax.gif
Atsakyti
gal kas galite ideti nuotraukyte kaip atrodo naujagimiu spuogiukai?

Musu maziukui dabar yra menuo ir savaite, ir yra isbertas. Nezinau ar nuo mano suvalgyto maisto tokia reakcija, ar nuo geriamu vaistuku, ar tai naujaginiu spuogiukai.
Buciau labai dekinga.

Atsakyti
QUOTE(taskiukas @ 2010 01 24, 23:55)
gal kas galite ideti nuotraukyte kaip atrodo naujagimiu spuogiukai?

Musu maziukui dabar yra menuo ir savaite, ir yra isbertas. Nezinau ar nuo mano suvalgyto maisto tokia reakcija, ar nuo geriamu vaistuku, ar tai naujaginiu spuogiukai.
Buciau labai dekinga.

Bandysiu ryt nufotkint ir idet. paziuresim ar tas pats, nes ir mus si beda kankina doh.gif Iki menesio viskas buvo thumbup.gif , o sukako menuo ir prasidejo berimai doh.gif ir visiskai nesvarbu ka valgai- viena diena daugiau isbertas veidukas ir galvyte, kita diena- maziau. Ir ausytes apserpetoje doh.gif Nu grozis nekoks, bet svarbiausia- ar vaikui neniezti? nerami maniske, tai negaliu vertinti ar nuo to, ar siaip..
Atsakyti
lauksiu foto smile.gif
na, siaip mums ir anksciau atsirasdavo vienas kitas spuogiukas ant veiduko arba kunelio, buvo ir berimu ant kaktos, bet mes gulejome ligonineje ir gavome nemaza doze antibijotiku, tai ligonineje sakydavo, kad gali buti tokia reakcija i vaistukus arba i mano suvalgyta maista.
Pastaruoju metu islysdavo tai vienas, tai kitas spuogiukas pagrinde ant zanduku (maziau ant rankyciu, kojyciu, kakliuko), tai jau 2 dienos "atsisedau" ant avizines ir ryziu koses, kad issiaiskinti ar tai nuo mano suvalgyto maisto beria ar nuo geriamu vaistuku (toks gali buti pasalinis vaistu poveikis), tai lyg ir nauju spuogiuku siandien neatsirado. Bet kad LABAI jau sunku su tokiu meniu doh.gif
Tad butu idomu suzinoti kiek laiko turi praeiti, kad suvalgytas maistas patektu i pienuka ir kiek laiko turi praeiti, kad kudiki isbertu nuo suvalgyto maisto? Butu paprasciau tada atsirinkiti, nuo kokio maisto beria...

QUOTE(hela77 @ 2010 01 25, 00:04)
Bandysiu ryt nufotkint ir idet. paziuresim ar tas pats, nes ir mus si beda kankina  doh.gif Iki menesio viskas buvo  thumbup.gif , o sukako menuo ir prasidejo berimai doh.gif  ir visiskai nesvarbu ka valgai- viena diena daugiau isbertas veidukas ir galvyte, kita diena- maziau. Ir ausytes apserpetoje doh.gif  Nu grozis nekoks, bet svarbiausia- ar vaikui neniezti? nerami maniske, tai negaliu vertinti ar nuo to, ar siaip..

Atsakyti
QUOTE(taskiukas @ 2010 01 25, 00:25)
lauksiu foto smile.gif
na, siaip mums ir anksciau atsirasdavo vienas kitas spuogiukas ant veiduko arba kunelio, buvo ir berimu ant kaktos, bet mes gulejome ligonineje ir gavome nemaza doze antibijotiku, tai ligonineje sakydavo, kad gali buti tokia reakcija i vaistukus arba i mano suvalgyta maista.
Pastaruoju metu islysdavo tai vienas, tai kitas spuogiukas pagrinde ant zanduku (maziau ant rankyciu, kojyciu, kakliuko), tai jau 2 dienos "atsisedau" ant avizines ir ryziu koses, kad issiaiskinti ar tai nuo mano suvalgyto maisto beria ar nuo geriamu vaistuku (toks gali buti pasalinis vaistu poveikis), tai lyg ir nauju spuogiuku siandien neatsirado. Bet kad LABAI jau sunku su tokiu meniu doh.gif
Tad butu idomu suzinoti kiek laiko turi praeiti, kad suvalgytas maistas patektu i pienuka ir kiek laiko turi praeiti, kad kudiki isbertu nuo suvalgyto maisto? Butu paprasciau tada atsirinkiti, nuo kokio maisto beria...

Nufotkinau. Va cia http://public.fotki....la77/isberimas/ slaptazodis -spuogai

Gal matysis. labai sunku tuos spuogus aiskiai nufotkint. pagrinde isberti skruostukai ir ties smilkiniais, ausytes. veliau atsirado ir galvytej -po plaukuciais. daugiau niekur. ir tie spuogai atsiranda tai vienoj, tai kitoj vietoj, bet tik galvos srity. nezinau, as su maistu nesurisu berimo.
Radau tema apie berimus : http://www.supermama...?...63154&st=24
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hela77: 25 sausio 2010 - 15:49
Sveikos mamytes 4u.gif

o kaip del kakavos g.gif ar nieko tokio?

Kol kas mano racionas toks : koses (ivairiu grudu), makaronai, dziuveseliai, slapenkos keli gabaliukai ir daug vandens... idomu ar pienuko "riebumas" del to nenukentes? Ar mano vaikiukas gaus visas reikalingas medziagas?
Atsakyti
QUOTE(hela77 @ 2010 01 25, 06:37)
Nufotkinau. Va cia  http://public.fotki....la77/isberimas/ slaptazodis -spuogai

Gal matysis. labai sunku tuos spuogus aiskiai nufotkint. pagrinde isberti skruostukai ir ties smilkiniais, ausytes.  veliau atsirado ir galvytej -po plaukuciais. daugiau niekur. ir tie spuogai atsiranda tai vienoj, tai kitoj vietoj, bet tik galvos srity. nezinau, as su maistu nesurisu berimo.
Radau tema apie  berimus :  http://www.supermama...?...63154&st=24


Mano suneliui irgi tokie smulkus spuogai aplink ausytes, kakta, smilkinius. Gydytojas liepe nekreipt demesio, sake tai normalus reiskinys naujagimiams, paskui viskas susitvarkys 4u.gif
Atsakyti
gal kas vartojate Gripe Water nuo pilvo putimo?
Atsakyti
QUOTE(Katuliux @ 2010 01 25, 21:33)
Sveikos mamytes  4u.gif

o kaip del kakavos  g.gif  ar nieko tokio?

Kol kas mano racionas toks : koses (ivairiu grudu), makaronai, dziuveseliai, slapenkos keli gabaliukai ir daug vandens... idomu ar pienuko "riebumas" del to nenukentes? Ar mano vaikiukas gaus visas reikalingas medziagas?


Tikrai nieko baisaus jeigu isgersi kakavos tongue.gif o kodel mesytes kokios nevalgai? Troskinta, virta mesa kiek zinau, netgi rekomenduojama valgyti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(smiltute11 @ 2010 01 26, 14:06)
gal kas vartojate Gripe Water nuo pilvo putimo?


Labas, mes naudojom. super buvo kai labai pilva skaudedavo mazhutei ir niekas nepadedavo daugiau. atsisiuntem is Anglijos..
Atsakyti
QUOTE(Cziokoladine @ 2010 01 26, 15:47)
Tikrai nieko baisaus jeigu isgersi kakavos  tongue.gif  o kodel mesytes kokios nevalgai? Troskinta, virta mesa kiek zinau, netgi rekomenduojama valgyti  mirksiukas.gif

valgau valgau tongue.gif kartais isiverdu kalakutienos ar visteinos, bet jauciu reiks pradeti jautiena ir versiena virti..tik reikia nusipirkti biggrin.gif nes dar is namu isejusi nebuvau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Katuliux @ 2010 01 26, 20:12)
valgau valgau  tongue.gif  kartais isiverdu kalakutienos ar visteinos, bet jauciu reiks pradeti jautiena ir versiena virti..tik reikia nusipirkti  biggrin.gif nes dar is namu isejusi nebuvau  biggrin.gif


Tai vyra siusk greiciau biggrin.gif
Atsakyti